• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie Komoda z przewijakiem

Kochane,
    Zastanawiam się nad kupnem komody z przewijakiem. czy macie jakies doświadczenia?? Ogladałam takie i stwierdzam, ze zajmuja bardzo duzo miejsca, poniewaz muszą byc odstawione od ściany. Czy wystarczy ceratkowa nankładka na łózeczko??

REKLAMA
    M i D[obrazek]http://img.photobucket.com/albums/v59/Burdzin/IMG_0129_sm.jpg[/obrazek]

bruni Guest

Domyślnie Re: Komoda z przewijakiem

ja mam komode i to naprawde duża wygoda, możesz mieć na niej wszystko pod reką (pampersy, kosmtyki, ubranka dla dziecka), a w szufladach - tetra, ciuszki i co tylko chcesz...
    Polecam komode, warto!

Bruni i Filipek

Jak mam taki stolik do przewijania z ikei, kosztowal niewiele a wygoda bardzo duza. do tego mam pojemniki tez z ikei ktore przywiesza sie po bokach tego stolika - mozna schowac tam pampersy, chusteczki itd. pod spodem stolika tez jest polka na rozne potrzebne rzeczy. ja bym sie nie zamienila na taki przewijak na lozeczko, juz sie za bardzo przyzwyczailam. poza tym mam duzo miejsca :-)) ale akurat ten stolik nie zajmuje duzo miejsca ma 54 cm szerokosci (bylam specjalnie zmierzyc :-))) polecam!!

Marta i Kubuś ur. 27.11.02

nelly Guest

Ja mam z IkEI komode z przewijakiem i komoda jest super,ale przewijak juz nie potrzebny bo maly przewraca sie na boki i na nim ma za malo miejsca

Nelly i Hubert

Katarzynka Guest

no pewnie, że wystarczy!!!!! POza tym na łóżeczkowej nakładce masz dziecko przed sobą na wprost, a na komodzie - zawsze bokiem.

Kaśka z Natusią (prawie 16 miesięcy :-)

Wlasnie! Ta komode o ktorej mowie -a raczej stolik do przewijania (z katalogu 2003) ustawia sie przodem do siebie. Chociaz ja oczywiscie po przywiezieniu ustwilam ja bokiem, hihi, a ten stolik wyglada tak samo z kazdej stony. chyba z tydzien tak stal zanim sie zorientowalam :-))))

No własnie ja tez sie zastanawiałam, jak to jest z przewijaniem bokiem... wg mnie strasznie niewygodnie... Jednak taka komoda to na pewno fajna rzecz, o ile kogos stac i ma duzo miejsca i jest swiadomy, ze dziecko bardzo predko bedzie za duze na nią i za żwawe... ja przewijam na łóżku i przy okazji zwiedzamy całe łóżko hihi

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Ja nie chcialam wydawac duzych pieniedzy na taka prawdziwa komode, chociaz bardzo ladnie to wyglada (nawet nie pomyslalam o tym przewijaniu bokiem), bo nie wiedzialam czy do konca to bedzie takie wygodne no i czy na dlugo wystarczy takie rozwiazanie. Wiec wyszukalam ten stolik z ikei za 98 zl i pudeleczka za niecale 20 zl i uwazam ze to bardzo dobre rozwiazanie :-)))

Katarzynka Guest

a ja do tej pory przewijam i ubieram Natusię na przewijaku kładzionym na łóżeczko - świetna sprawa

Katarzynka Guest

pewnie! Świetne i TANIE rozwiązanie :-))))

REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów