• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie USG 3D - Kiedy najlepiej ?

Dziewczyny,
    Powiedzcie mi prosze w ktorym tygodniu ciazy najlepiej zrobic USG 3D ? Tak zeby bylo widac jak najwiecej a rownoczesnie zeby mozna bylo wykryc ewentualne wady plodu. Moj gin powiedzial mi wczoraj ze najlepiej miedzy 16-20 tyg. kiedy dzieciak jest juz uksztaltowany. Natomiast inny mowil ze mozna zrobic juz w 10 tyg. Ja wybieram sie do Roszkowskiego lub Osobki-Morawskiego. Jestem teraz w 13 tyg. Czy moze wiecie jakie oni maja zdanie?

Marbella (26/11/03)
    REKLAMA
    Marbella i Mateusz

Domyślnie Re: USG 3D - Kiedy najlepiej ?

A nie możesz tam zadzwonić i zapytać kiedy najlepiej się zjawić? Z tego co pamietam, to dziewczyny tu pisały ze na 3D najlepiej iść w 22-25 tygodniu ale mogę źle pamiętać, bo u mnie jeszcze kawałek czasu
    pozdrawiam

Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)
    U&E&M

Ja byłam u Roszkowskiego w 23 tygodniu ( czyli na USG połówkowym ). Jak dzwoniłam żeby się zapisać, pani w rejestracji od razu zapytała w którym tygodniu jestem i powiedziała że jeszcze za wcześnie (byłam wtedy w 19). A pierwsze USG miałam w 11 tygodniu (u swojego lekarza), z tym że nie było 3D.

Pozdrawiam
    Ewa 20.08.2003

Pozdrawiam
    Ewa i Zosia (20.08.2003)

Domyślnie Re: USG 3D - Kiedy najlepiej ?-czy wszystkie .....

Czy wszystkie robilyście lub będziecie robić usg 3d?

LESZCZYNKA I FASOLKA 8.10
    [obrazek]http://i129.photobucket.com/albums/p230/leszczynka_album/PICT0074.jpg[/obrazek]

Domyślnie Re: USG 3D - Kiedy najlepiej ?-czy wszystkie .....

Ja robiłam USG u Roszkowskiego. Na początku zrobił normalne ( sprawdzał wszystkie organy i płeć ) a pod koniec badania przestawił urządzenie na 3D - ale tylko na trochę. Myślałam że zobaczę twarzyczkę ale mała cały czas zasłaniała się rączkami.

Pozdrawiam
    Ewa 20.08.2003

Pozdrawiam
    Ewa i Zosia (20.08.2003)

Strasznie trudno jest znaleźć info w internecie o usg 3D. Na szczęście wy jesteście. Pierwszy raz piszę ale jestem stałą czytelniczką. Znalazłam już namiary na Roszkowskiego i Zwolinskiego (umowiłam sie juz do Zwolińskeigo ale dopiero na 6 czerwca). Czy któraś mogłaby podać gdzie przyjmuje ten doktor Osóbka-Morawski?

Miasto
    Warszawa

Witaj!
    Ja byłam na usg 3d w poniedziałek! Jestem obecnie w 24 tyg. ciąży. Zdecydowałam się na taką wizytę łącząc ją z połówkowym usg kontrolnym dziecka. Byłam u dr. Zwolińskiego i jestem ZACHWYCONA! Jesli interesują Ciebie szczegóły mojej wizyty, sięgnij do moich postów z poniedziałku, gdzie zamieściłam i foteczki i opis!
    Ale naprawdę warto! nam się tak podobało, iż xz mężem myślimy by pójść poraz kolejny! Teraz to już na badanie końcowe, przed rozwiązaniem!

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)
    Magdzik i sYnKowie (Al 08.09.2003 i Erni 23.02.2008)

Miasto
    Konstancin

Dziewczyny, a czy do Roszkowskiego trzeba miec na to USG skierowanie???

Karolka S. (11.10.2003)
    Karolka S. (11.10.2003)

Roszkowski przyjmuje prywatnie więc skierowanie nie jest potrzebne. Wizyta kosztuje 200zł.
    Pozdrawiam
    Ewa 20.08.2003

Pozdrawiam
    Ewa i Zosia (20.08.2003)

Dzwoniłam doi jednej kliniki w Białymstoku i powiedziano mi, że takie usg najlepiej wykonać po 24 tygodniu.Oczywiście połączone jest z tzw. usg połówkowym
    Pozdrawiamy

Marta i fasolek (26.X.2003)
    REKLAMA
    Marta i Mat 4 lata

Uprawnienia umieszczania postów