• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie WYPIEKI NA POLICZKACH

co może być przyczyną???? Jak temu zaradzić?????????

Wieczorem Młody wygląda jak buraczek, ma czerwone wypieki na policzkach, nigdy wcześniej tego nie miał, dodam że jest dzieckiem drobnym, bardzo ruchliwym .... Ma suchą skórkę na buzi, smaruję kremem bambino i nic... buraczek wraca...., trwa to od paru dni....

Mam nadzieję że to nie jest na tle alergicznym... do tej pory nie mieliśmy kłopotów z alergią ....

Mamusie spotkałyście się z tym ????

jogi i Piotruś[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] 13.05.2002
    Pozdrawiamy ciepło!
    :-)
    REKLAMA
    Jogi & Piotruś (13.05.2002) + Anulka (17.06.2006) + Marysia i Markuś (11.11.2008)
    Pozdrawiamy ciepło! ;-)

Domyślnie Re: WYPIEKI NA POLICZKACH

Majka też ma czasami takie wypieki...może nie codziennie ale czasami są. Miała również suchą skóre na policzkach pomogły kąpiele w płynie do kąpieli Oilatum oraz krem bepanthen i alantan.
    Wydaje mi się że przyczyną może być zbyt ciepłe i suche powietrze w mieszkaniu.
    Pozdrawiamy [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Iwona i Majka (07.05.02)

Miasto
    Warszawa

[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] dzięki za odzew spróbuję kupić ten płyn i zobaczymy

A co u Majeczki???????
    Raczkuje już i wstaje??? Czy jeszcze daje Mamusi zebrać siły przed ciągłym bieganiem za Nią???
    Ja już czsami nie nadążam za Piotreczkiem...CAŁUJEMY

Pozdrawiamy ciepło!
    Jogi & Piotruś (13.05.2002) + Anulka (17.06.2006) + Marysia i Markuś (11.11.2008)
    Pozdrawiamy ciepło! ;-)

moja zawsze wieczorem ma takie wypieki...szczegolnie jak sie przebudzi...

<font color=red> Asia mama 14 mies Ewuni[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]</font color=red>
    asia,ewa 4 l i 7 mies i.. [obrazek]http://skocz.pl/btnz/images/obrazek.gif[/obrazek]

5. Domyślnie Re: WYPIEKI NA POLICZKACH

No cóż., u Igora wypieki na twarzy są efektem uczuleń. Zawsze uczulenie objawia się u niego najpierw na polikach a dopiero potem np. na brzuchu. Na suchości na buzi pomaga maść robiona na zamówienie w aptece: Vit.A z cholesterolem.

Monis i Igorek (19-10-2002)
    Monis i Igi (19-10-2002)
    http://www.igor.to.pl

Majka raczkuje, wstaje, wspina się na wszystko, chodzi przy meblach... [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]
    Więc mamy wspólne hobby...bieganie za naszymi maluchami[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]

Iwona i Majka (07.05.02)

Miasto
    POLSKA

JOGI Z TEGO CO WYCZYTAŁAM KIEDYŚ W GAZECIE dZIECKO, WYPIEKI NA POLIKACH CZYLI ZAOGNIONE POLIKI TO JEDEN Z EFEKTÓW ZĄBKOWANIA. MIŁOSZEK JAK MU SIĘ DOLNE WYRZUNACZE WYRZYNAŁY TO MIAŁ POLIKI JAK ŚW. MIKOŁAJ I DO TEGO BYŁA WIGILIA WIĘC MIŁOSZEK NA WSZYSTKICH ZDJĘCIACH Z WIGILII MA POLIKI JAK MALOWANE CZERWONĄ FARBKĄ)))))PIOTRUŚ NIE ZĄBKUJE TERAZ MOŻE?

<font color=green>KASIA I GRUBASEK MIŁOSZEK (17.05.02)</font color=green>
    KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02 [OBRAZEK]http://foto.onet.pl/upload/36/81/_192238_s.jpg[/OBRAZEK]

Miasto
    Warszawa

[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]
    Słodkie hobby [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]
    Słodki ból kręgosłupa, rąk, nóg...itd....... [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Pozdrawiamy ciepło!
    Pozdrawiamy ciepło! ;-)

Miasto
    Warszawa

Ząbkuje.... kiełkują mu 1,1 górne .... tak mówi pediatra... ja jeszcze nic nie widzę... ślini się straasznie... tak było jak mu kiełkoały 1,1 dolne [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]... ale nie miał wtedy czerwonych polików....

Mam nadzieję że to ta przyczyna.. albo suche powietrze... DZIĘKI za odzew!!!

A ile Miłoszek ma już ząbków?

Pozdrawiamy ciepło!
    Pozdrawiamy ciepło! ;-)

Miasto
    POLSKA

NO WŁAŚNIE WYKIEŁKOWAŁA MU DRUGA GÓRNA DWÓJKA I TEŻ MA WYPIEKI I ŚLINOTOKI OKRUTNE CZYLI MAMY DOPIERO 4 ZĄBKI, A GDZIE RESZTA????????

<font color=green>KASIA I GRUBASEK MIŁOSZEK (17.05.02)</font color=green>
    REKLAMA
    KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02 [OBRAZEK]http://foto.onet.pl/upload/36/81/_192238_s.jpg[/OBRAZEK]

Uprawnienia umieszczania postów