• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Wczoraj ok 23 dostałam okres (a tak chciałam go nie mieć)
    w nocy miałam piekielne wymioty, jakieś zatrucie (ananas z puszki) i wiadomo silne skurcze brzuszka i okres obfity, a dziś................okres wygląda jakby już sie kończył, prawie go nie ma.
    Co mam o tym mysleć. Czy powinnam się niepokoić i iść do lekarza? Czy takie rzeczy sie poprostu zdarzają tylko mi nigdy wczesniej się nie zdarzyło i przejść do porządku dziennego?
    zawsze miałam 5-6 dniowy i dość obfity, a teraz jeden dzień i bolesny.

Zuzanna (starająca się o Dziecko)
    REKLAMA
    [obrazek]http://foto.m.onet.pl/_m/198d1667aab7642676ae1c87f49bb2e3,5,19,0.jpg[/obrazek] Piotr

Domyślnie Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Lepiej iść do lekarza bo jeżeli jesteś w ciąży to takie krwawienie jest niebezpieczne.

ave (termin 10 lipiec)
    NIKOLKA MA JUŻ 4 lata!

Miasto
    Śląsk, Tarnowskie Góry

witaj!!! Ja juz miewałam takie dziwne jednodniowe miesiączki, albo pierwszy dzień obfity, a nastepnego dnia prawie nic. Ale zgadzam sie z moja poprzedniczką, że lepiej iść do lekarza upewnic sie , że wszystko jest w porządku.

SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ
    SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

Miasto
    Indiana, USA

Jakiekolwiek krwawnienie z bolem powinnas skonsultowac z lekarzem. Czasami jednak lekkie jednodniowe krwawnienie/plamienie moze wystapic 7-10 dni po zaplodnieniu i jest to normale. Jest to krawnienie implantacyjne. Zarodek wczepia sie w macice i czasami uroni troche krwi. Mnie sie to zdarzylo krotko przed terminem oczekiwanego okresu, jednak nie pomylilam tego krwawienia z miesiaczka. To jest jakby innego rodzaju krew, bardziej brazowa niz czerwona. No i w o wiele mniejszych ilosciach. Powodzenia w staraniach! ; )

Luiza
    EDD 6/16/2003
    http://luizakg.tripod.com

Ja miałam taki przypadek: dokładnie 28 dnia cyklu tak jak się spodziewałam miesiączki dostałam plamienia, od samego rana do wieczora, a nazajutrz nic nie było - ani kropelki.( Ale te plamienia nie były obfite, raczej bym powiedziała, że były to upławy.) No i byłam w ciąży.
    Pozdrawiam

REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów