• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63
    Miasto
    Gdynia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fasolada Zobacz posta
    nikt mnie nie dyskryminuje
    naprawde uwazacie ze nie da sie zyc bez sklepow typu lidl? Nie wazne...bo czuje ze wkladam kij w mrowisko fascynatow marketow
    pewnie że sie da
    ale,taki mały osiedlowy sklepik niejednokrotnie ma cenę wyższa,owoce,nabiał-ten pan musi w wiekszosci przypadków jechac gdzies,na giełde,makro,selgros kupic towar,dowieźć,wtedy cena rośnie jeszcze o marże...
    w Lidlu lub innych takich marketach masz tańsze te produkty-co nie znaczy że gorsze
    ja sama czesto kupuje w biedronce i w lidlu-są duzo tańsze zamienniki Łaciatego,czy Sokołowa...a tez smaczne
    zależy kogo na co stać
    a nie należe do tej grupy
    ale odbiegłam troche od tematu

superbasiek-moze fakt lepiej jechac i przymierzyć te mniejsze...czasem szycie jest inne..a nóż widelec sie pomieścisz
    REKLAMA

Miasto
    Varna, bg

Domyślnie

naprawde uwazacie ze nie da sie zyc bez sklepow typu lidl?
    Nie wazne...bo czuje ze wkladam kij w mrowisko fascynatow marketow
    Ale ten wątek jest o butach i ich rozmiarowce, a nie o rywalizacji typu sklep osiedlowy - market i jak to sie ma do jakosci produktow. To temat rzeka i na pewno nie o tym chcialaby tu poczytac autorka wątku.
    Jane plus trzy super dziewczyny

Domyślnie

wiekszosc pieniedzy jakie wydaje czyli na art spozywccze wole pozostawiac w niewielkich sklepach lub u rolnika. niech zyje polska gospodarka ...(
    Jak rozumiem buty ecco (te, które kupiłaś dziecku - pisałaś o tym w jakimś wątku) są bardziej polskie od butów lidlowych.

Miasto
    krk

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jane Zobacz posta
    Ale ten wątek jest o butach i ich rozmiarowce, a nie o rywalizacji typu sklep osiedlowy - market i jak to sie ma do jakosci produktow. To temat rzeka i na pewno nie o tym chcialaby tu poczytac autorka wątku.
    z tego co zrozumialam watek jest o tym, ze autorka 'chyba przestanie robic zakupy w lidlu' bo towar jej nie pasuje. a mnie trudno zrozumiec po grzyba chodzic do lidla skoro 'cos' nie pasuje-tyle.
    Figa, cierpliwie tlumacze-jesli znasz polski zamiennik klasy ecco chetnie zakupie. no jesli chodzi o klase niska to alternatyw jest hoho
    Mr Nikodem (6.9.2011), Mr Ludwik (4.2.2013) &...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SuperBasiek Zobacz posta
    Robię często zakupy w LIDLu i chyba przestanę, bo to nie pierwszy raz kiedy mnie dyskryminują.... jak na kobietę mam dużą stopę bo noszę rozmiar 41 (nie mój wybór, po prostu taka mi urosła)... niedawno w LIDLu były fajne buty sportowe, damska rozmiarówka kończyła się na 40 ( mierzyłam- małe na mnie) zaś męska zaczynała się na 42 ( te były za duże)... dziś przeglądam ofertę i co widzę: zajefajne śniegowce w przyzwoitej cenie, ale rozmiary jak przy tych sportowych.... czuję się dyskryminowana ...

zauważyłam też że nie ma rozmiaru 36, bo młodzieżówka kończy się na 35 a damska zaczyna na 37....

nie podoba mi się to...

Pozdrówki...
    niestety część sklepów ma podobną rozmiarówkę :foch:
    pisałaś już do Lidla swoje stanowisko w tej sprawie?

Domyślnie

Figa, cierpliwie tlumacze-jesli znasz polski zamiennik klasy ecco chetnie zakupie. no jesli chodzi o klase niska to alternatyw jest hoho
    Niestety, nawet z najwyższej półki nie da się kupić choćby odrobiny taktu.

Miasto
    CHORZÓW

Domyślnie

naprawde uwazacie ze nie da sie zyc bez sklepow typu lidl?
    Nie wazne...bo czuje ze wkladam kij w mrowisko fascynatow marketow
    proponuje założyć osobny wątek markety kontra sklepiki osiedlowe i tam bić pianę....zresztą dawno nie było żadnego tematu w "śmietnisku"...

Miasto
    Lublin

Domyślnie

a ja nigdy nie bylam w lidlu, biedronce, realu itp. wiekszosc pieniedzy jakie wydaje czyli na art spozywccze wole pozostawiac w niewielkich sklepach lub u rolnika. niech zyje polska gospodarka ...(choc niestety zycie czesto weryfikuje idealy )
    A jak myślisz, dlaczego ludzie chodzą do supermarketów?
    Zwłaszcza do Lidla i Biedronki?
    Bo taka moda?
    dlaczego kupują używane rzeczy od dziewczyn tutaj na forum?

Dlatego, że liczą się z każdym groszem, dlatego, że np buty lidlowe, jak to nazywasz, z niższej półki, są dobrej jakości, dużo lepsze niż np w smyku i tańsze, dlateo, że ja kupując buty dla trójki dzieci muszę oszczędać, buty ecco razy 3 to wydatek około 700zł, a to jest tylko po jednej parze, a gdzie reszta ubra, kurtek, innych butów, no i dla nas dorosłych
    Moi chłopcy '05, '06

Miasto
    krk

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ulaluki Zobacz posta
    Bo taka moda?

Dlatego, że liczą się z każdym groszem, dlatego, że np buty lidlowe, jak to nazywasz, z niższej półki, są dobrej jakości, dużo lepsze niż np w smyku i tańsze, dlateo, że ja kupując buty dla trójki dzieci muszę oszczędać, buty ecco razy 3 to wydatek około 700zł, a to jest tylko po jednej parze, a gdzie reszta ubra, kurtek, innych butów, no i dla nas dorosłych
    alez ja rozumiem oszczednosc! sama mam. kilka par tanich butow kupionych 'w sklepie osiedlowym', dobrej jakosci za smieszne pieniadze. i to probuje przekazac, ze nie trzeba chodzic po maretach aby ubrac sie niedrogo-skoro one 'dyskryminuja'.
    Mr Nikodem (6.9.2011), Mr Ludwik (4.2.2013) &...

Miasto
    Lublin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ulaluki Zobacz posta
    Bo taka moda?

Podpiszę się rękami i nogami. Sama kombinowałam i wyszukiwałam kurtek dla dzieciaków i butów np na "tablicy" bo ceny w sklepie powaliły na kolana a gdzie jeszcze inne wydatki.
    W biedronce sa akurat do jutra bardzo fajne śniegowce dziecięce i normlanie na drugi dzień po wystawieniu ich na sklep już rozmiaru dla córki nie znalazłam tak ludzie rozłapali i strasznie byłam zła bo buciki naprawdę super do ganiania po sniegu i za 34zł z groszami. W lidlu własnie widziałam reklamę śniegowców ale już za 49zł bodajże (dziecięce).

Co do rozmiarówek to ja noszę 36 i nieraz zdarzyło mi się kupować buty w rozmiarówce dziecięcej

No i mimo wszytsko, że nie znalazłam butów w lidlu czy biedronce to nie zrezygnuję z zakupów w tych sklepach bo niestety nie stać nas na to;/
    REKLAMA
    Kasieńka 03.12.2007, Sebastianek 26.12.2011 i...

Uprawnienia umieszczania postów