• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie jak zarezerwowac nocleg bez karty kredytowej

Jedziemy do Niemiec na 2 dni Znalazłam hotel przez booking.pl czy jakoś tak.

I kurcze trzeba podać numer karty kredytowej.

Ja mam zwykłą Visę wiec to chyba nie taka.

Można jakoś to obejść?

Bo co nie pojadę bo nie mam karty kredytowej i nie mogę sobie zrobić rezerwacji
    REKLAMA
    2004 i 2008

Domyślnie

Przez strony typu booking trzeba numer kk podać.
    możesz spróbować dokonać rezerwacji bezpośrednio w hotelu. Wtedy cena może być taka sama jak na booking, niższa lub wyższa (nie ma reguły), ale możesz zrobić przedpłatę przelewem lub zapłacić na miejscu gotówką czy kartą.
    ODRADZAM podawanie numeru kk przez internet. osoba znająca numer karty i jej datę ważności może na terminalu ściągnąć dowolna kwotę z tej karty (np. na poczet tej rezerwacji lub w innym niecnym celu).
    Ostatnio edytowane przez Zuzel ; 02-11-10 o 09:51

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zuzelka83 Zobacz posta
    Przez strony typu booking trzeba numer kk podać.
    możesz spróbować dokonać rezerwacji bezpośrednio w hotelu. Wtedy cena może być taka sama jak na booking, niższa lub wyższa (nie ma reguły), ale możesz zrobić przedpłatę przelewem lub zapłacić na miejscu gotówką czy kartą.
    ODRADZAM podawanie numeru kk przez internet. osoba znająca numer karty i jej datę ważności może na terminalu ściągnąć dowolna kwotę z tej karty (np. na poczet tej rezerwacji lub w innym niecnym celu).
    Nieprawda.
    Rezeerwując przez pośrednika (w tym wypadku Booking.com) cena na pewno nie bedzie wyższa niz bezposrednio w hotelu (na 90% bedzie niższa).
    Jesli tak się zdarzy to wyjątkowo musiał wystąpić jakiś bład na linii portal-hotel.
    Wiem, bo pracuje w branży (nie w booking) .

Reginka - możesz poszukac na innych stronach (hotele.pl lub inne tego typu) czy dany hotel jest w opcji "płatne przelewem" Tradycyjnym lub elektronicznym.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Brenda Zobacz posta
    Nieprawda.
    Rezeerwując przez pośrednika (w tym wypadku Booking.com) cena na pewno nie bedzie wyższa niz bezposrednio w hotelu (na 90% bedzie niższa).
    Jesli tak się zdarzy to wyjątkowo musiał wystąpić jakiś bład na linii portal-hotel.
    Wiem, bo pracuje w branży (nie w booking) .

Reginka - możesz poszukac na innych stronach (hotele.pl lub inne tego typu) czy dany hotel jest w opcji "płatne przelewem" Tradycyjnym lub elektronicznym.
    Brenda, ja z kolei pracowałam w hotelu. Można było robić rezerwacje przez różne stronki (np. staypoland, booking i inne) i bezpośrednio w hotelu. Ceny były różne - niższe, takie same, lub wyższe niż te z lady.

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

Brenda, ja z kolei pracowałam w hotelu. Można było robić rezerwacje przez różne stronki (np. staypoland, booking i inne) i bezpośrednio w hotelu. Ceny były różne - niższe, takie same, lub wyższe niż te z lady.
    Niższe i takie same - zgoda.
    Ale nie wyższe.

Jeśli wyższe to albo kiepski pośrednik, albo nieuczciwy hotel, albo jakis wyjątkowy przypadek, gdy np. jest overbooking.

ps. tez pracowalam w hotelach.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Brenda Zobacz posta
    Niższe i takie same - zgoda.
    Ale nie wyższe.

Jeśli wyższe to albo kiepski pośrednik, albo nieuczciwy hotel, albo jakis wyjątkowy przypadek, gdy np. jest overbooking.

ps. tez pracowalam w hotelach.
    W przyczyny nie wnikam. Chciałam tylko zaznaczyć że wiem, że takie sytuacje się zdarzają

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

W przyczyny nie wnikam. Chciałam tylko zaznaczyć że wiem, że takie sytuacje się zdarzają
    Niezmiernie rzadko.
    Regula jest to, ze rezerwujac przez posrednika zaplacisz mniej niz bezposrednio w hotelu (lub tyle samo -np. ibisy).
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów