• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940
Pokaż wyniki od 391 do 397 z 397
    Miasto
    blisko Warszawy

Domyślnie

o fajny wątek.
    ja planuję pokój Matiego dopiero w przyszłe wakacje, aby na rozpoczęcie zerówki był.
    pomysły mam, kolorystykę też, tylko kasy brak
    REKLAMA

Miasto
    CHORZÓW

Domyślnie

ja ciągle szukam inspiracji na pokój dj .... pomysłów brak...młody chce płyty winylowe i świetlówkę ultrafioletową.... chyba zwariuje.....

Domyślnie

Sliczne macie te pokoiki, niestety my mamy tylko dwa.... jeden goscinny i drugi sypialnia całej czwórki...Tylko nalepilam samochodzik nad łózkiem synka, a nad małej misiaczka..

Londia jest nieaktywny Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę

Domyślnie

śliczne pokoiki - w szczególności podobają mi się te z białymi mebelkami - szaleje za nimi. To ja pokaże pokój Nadii, póki co jeszcze niezamieszkały, ale już przygotowany. Na razie kąpiemy w nim Małą i przewijamy - łóżeczko stoi w naszej sypialni...

lampa - cukierkowa

łóżko do wyrzucenia jak tylko Nadia się tam wprowadzi, póki co nocują na nim goście

i drzewko w całej okazałości:

No i już się nie mogę doczekać kiedy będzie zagracone zabawkami!!!
    Ostatnio edytowane przez Londia ; 06-12-11 o 22:48

5. Domyślnie

Właśnie trafiłam na ten wątek i jakie świetne pokoje! Dziewczyny super macie pokoiki, pełno tu inspiracji!
    betib od dawien dawna podczytuję "nasz dom w szeregowcu" jeszcze zanim trafiłam na forum dziecko-info i zachwycam się bez miary Twoimi pięknymi przestrzeniami domowymi! Uwielbiam ten styl i szyk! Masz pięknie i bardzo tak rasowo Też mi się marzyły takie pięknie urządzone 4 kąty i nawet coś tam sobie w 8 miesiącu ciąży będąc pozmieniałam,oczywiście nie mam tak pięknie i meble takie zwykłe z ikei, bo tylko na takie było nas stać,ale i tak się cieszę, zawsze to jakaś odmiana, jest jaśniutko teraz

Ilonusek, super pokoik Nadia będzie miała Drzewko pamiętam z naszego wątku, a teraz pochwaliłaś się w końcu resztą

To ja też pokażę pokój mojej Lenki. Ja podobnie jak Ilonusek na razie tylko kąpię tam małą, a mała z nami mieszka w naszym pokoju jak na razie Jakość zdjęć taka sobie, robiłam je tuż przed rozwiązaniem, była burza wtedy i kiepskie oświetlenie, a potem już nie było czasu by zrobić nowe foty.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

6. Domyślnie

c.d.

7. Domyślnie

c.d
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów