• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
    nelly Guest

Domyślnie prezent dla 7 latki

dziewczyny pomocy, Mlody zaproszony na urodziny do swojej zony....za niecaly tydzien, a ja nie mam pomyslu na prezent....
    cena do 40-45 zl....
    moze jakas gra???
    cos???

Z braku laku kupie jakas encyklopedie dla dzieci.....mlody lubi,ale nie wiem czy dziewczynka moze byc zainteresowana.
    Dodam,ze jest super fajna, bardzo inteligentna(w koncu byle kogo mlody by na zone nie bral) i umie cztac i pisac.
    Dawac pomysly!
    REKLAMA

Domyślnie

Jak nie wiem co kupic to kupuje Rummikuba (Dzieju, dzieki za tą gre!!). Co prawda zwykle dajemy ją w prezencie dla 6-latkow, ale ten rok nie ma tu znaczenia, jesli dziecko tej gry nie ma. Trzeba umiec liczyc do 30tu i troche kombinowac. Gra rodzinna - u nas niezmiennie cieszy sie powodzeniem od ponad roku. W Auchanie kupisz wersje ponizej 40PLN.
    U&E&M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nelly Zobacz posta
    dziewczyny pomocy, Mlody zaproszony na urodziny do swojej zony....za niecaly tydzien, a ja nie mam pomyslu na prezent....
    cena do 40-45 zl....
    moze jakas gra???
    cos???

Z braku laku kupie jakas encyklopedie dla dzieci.....mlody lubi,ale nie wiem czy dziewczynka moze byc zainteresowana.
    Dodam,ze jest super fajna, bardzo inteligentna(w koncu byle kogo mlody by na zone nie bral) i umie cztac i pisac.
    Dawac pomysly!
    Ptyska dostała na 7-me urodziny od fajnej i pomysłowej ciotki grę TOTEM (Egmontu).
    Zaje...sta gra.
    Bardzo polecam, młoda daje mi w niej łupnia w m/w połowie rozgrywek
    http://www.gry-planszowe.pl/news.php...d-Egmontu.html

EDIT: ale cenowo się nie mieści

Domyślnie

Przypomniało mi sie jeszcze, że u nas (w sensie wśród znajomych około7-latek) jest szał na Tamagotchi.
    Jednak w naszym domu Tama wciągnęło raczej mnie,
    i to ja opiekuję się zwierzakami, "zarabiam" na nie i rozpieszczam prezentami
    Ostatnio edytowane przez Figa ; 06-04-10 o 22:35

Domyślnie

Moja Nadia uwielbia grę Barbie. Pomysł podpatrzony od znajomej . Kosztuje ok.30 zet. Jest chyba kilka wersji. My mamy taką, że Mała ubiera Barbie na różne okazje. Musi też ja pomalować i uczesać. Wyżywa się na kompie i nie podbiera mi kosmetyków
    Karola,Nadia (29.09.2003),Krzyś (30.07.2010) i...

Miasto
    mazowsze

Domyślnie

myslę że encyklopedia to fajny prezent

poza tym to jeśli ma przekłute uszy to może kolczyki lub jakiś wisiorek
    Kasia, Klaudia (12), Miki (6)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nelly Zobacz posta
    cena do 40-45 zl....
    moze jakas gra???
    cos???

Dawac pomysly!
    - Gra "Farmer" (są różne wersje - i kieszonkowe i droższe)
    - coś z Hanną Montaną (Gra "Być jak HM", koszulka, sukienka, tenisówki itd)
    - zwierzątka z serii Pet Shop (jeśli możesz się podpytać czy zbiera)
    - barbie i lalki - wrózki (niestety )
    to tak z obserwacji na co się rzucają starsze koleżanki mojej córki

Młody nie potrafi powiedzieć czym się żona bawi? (ostatnio moja była zaproszona do kolegi z przedszkola - wyciągnęłam od niej, że on głównie biega i klocki układa, no to kupiłam wyścigówkę lego - wg solenizanta był to najfajniejszy prezent jaki dostał )
    Pozdrawiam,
    Anka i przychówek

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kasia. Zobacz posta
    myslę że encyklopedia to fajny prezent
    Zgadzam się

poza tym to jeśli ma przekłute uszy to może kolczyki lub jakiś wisiorek
    Tylko kolczyki, to polecam ze stali chirurgicznej (najlepiej kupić u kosmetyczki), bo Kasia dostała na 7. urodziny piękne srebrne kolczyki i leżą sobie w pudełeczku, bo ona jest uczulona na srebro No i nie wiadomo, co z kolczykami zrobić, bo ja takich dziecinnych nosić nie będę, a raczej ich nie sprzedam, bo niewiele są warte...
    Dorota + Kasia_2003 + Maja_2008

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kurczak Zobacz posta
    - Gra "Farmer" (są różne wersje - i kieszonkowe i droższe)
    - coś z Hanną Montaną (Gra "Być jak HM", koszulka, sukienka, tenisówki itd)
    - zwierzątka z serii Pet Shop (jeśli możesz się podpytać czy zbiera)
    - barbie i lalki - wrózki (niestety )
    to tak z obserwacji na co się rzucają starsze koleżanki mojej córki

Młody nie potrafi powiedzieć czym się żona bawi? (ostatnio moja była zaproszona do kolegi z przedszkola - wyciągnęłam od niej, że on głównie biega i klocki układa, no to kupiłam wyścigówkę lego - wg solenizanta był to najfajniejszy prezent jaki dostał )

Kurczaku, 7-latki to chyba raczej juz PollyPocket niz PetShopy
    Zdecydowanie przyznaje Ci racje jesli chodzi o podpytanie dziecia - u mnie zwykle Emilka dokonuje wyboru. Dzieci wiedza najlepiej czym sie bawia kolezanki/koledzy.
    U&E&M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Usianka Zobacz posta
    Kurczaku, 7-latki to chyba raczej juz PollyPocket niz PetShopy
    Zdecydowanie przyznaje Ci racje jesli chodzi o podpytanie dziecia - u mnie zwykle Emilka dokonuje wyboru. Dzieci wiedza najlepiej czym sie bawia kolezanki/koledzy.
    Dlatego radziłam podpytać, bo a nuż znaczki albo numizmaty zbiera ...
    Moja polly pocket gardzi więc może dlatego przychodzące starsze koleżanki rzucają się na kolekcję petshopów - z braku laku ...
    REKLAMA
    Pozdrawiam,
    Anka i przychówek

Uprawnienia umieszczania postów