• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Miasto
    wschodni koniec polski

Domyślnie angina a wychodzenie na dwór

Maciek ma anginę - od wczoraj dostalismy antybiotyk, gorączki coraz mniej ale słyszłam że anginę trzeba wyleżeć
    jak to jest z wychodzeniem na dwór, czy kiedy minął już objawy tzn straszny ból gardła i nie będzie zupełnie gorączki mogę go puścić na dwór, choćby na spacer?
    REKLAMA
    KROK OD OBŁĘDU

Domyślnie

mysle ze lepiej nie. No chyba ze masz pewnosc ze bedzie isc za reke i sie nie spoci. Angina bardzo osłabia organizm. U dziecka objawy ustepuja bardzo szybko ale choroba jest. Ja sama wiem ze jak mam angine to potem sie poce i jestem osłabiona jeszcze ze 2 tyg. Moich dzieci sie nie da utrzymac na spacerze. Ale jak sa chore to wychodziłam z nimi posiedziec na dworze na chustawce (mieszkam w domku) - u mnie latem to na dworzu cieplej niz w domu.

Domyślnie

Franek pierwszą angine dostał rok temu w sierpniu
    w sobotę wieczorem
    gorączka minęła po pierwszej dawce antybiotyku
    następnego dnia był na dworzu

generalnie-jesli nie ma gorączki, nie leje lub wieje
    zawsze wychodzimy.....

Domyślnie

U nas lekarka zawsze powtarza że jeśli nie ma gorączki = na dwór.
    Z gorączką bym nie wychodziła...
    Jeśli dziecko jest osłabione to pewnie ze spaceru też zbyt dużej przyjemniości nie ma....

Domyślnie

u nas to samo co gosik, jak nie ma gorączki to na dwór i trochę się przeraziłam, że niby anginę trzeba wyleżeć. ale to pewnie tez od dziecka zależy jak przechodzi.

Miasto
    wschodni koniec polski

Domyślnie

szlak mnie jasny trafia
    w poniedziałek wieczorem mały dostał gorączki, no oko ponad 39 i jak tylko leki przestawały działać dostawał dragwek i gorączka znowu szalała (że mała niedawno miała trzydniówkę miałam nadzieję, że to też to)
    we wtoprek w południe przestał jeść a konkretniej połykać - pojechalismy na pogotowie pani doktor orzekła: angina i wielka afta na języku- dostalismy augmentin
    pytanie: jak podać antybiotyk doustanie dziecku które gardło i język tak bolą, że wody przełknąć nie może?
    przez środę jeszcze go męczyliśmy - w czwartek matce pekło serce, nic nie je, nie pije a ja usiłuję w niego wlać antybiotyk
    zadzwonilismy po inną doktorkę ta dała zinacef w zastrzykach i przerażona była stanem jezyka, nastraszyła nas jakims strasznym stanem zapalnym, gardło i owszem chore ale bez tragedii
    w piątek pojechaliśmy do laryngologa, ta cos tam porobiła przy tej, jednak afcie, i kazała wybrac ten antybiotyk
    mały zaczął jeść dopiero po wlaniu na siłę nurofenu
    wczoraj już było duzo lepiej
    uffffffff
    afta się goi, przełykanie idzie całkiem ok tylko mały tak wymęczony, że tragedia
    ot nasza historia
    KROK OD OBŁĘDU

Miasto
    sercem Leszno-obecnie Kościan

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rena12 Zobacz posta
    Maciek ma anginę - od wczoraj dostalismy antybiotyk, gorączki coraz mniej ale słyszłam że anginę trzeba wyleżeć
    jak to jest z wychodzeniem na dwór, czy kiedy minął już objawy tzn straszny ból gardła i nie będzie zupełnie gorączki mogę go puścić na dwór, choćby na spacer?
    Ja kiedy nie ma gorączki to wychodzę na spokojny spacerek .
    Aśka , Bartuś (lipiec 2004) i Patunia (listopad 2006)

anita_84 Guest

Domyślnie

Przy antybiotyku trzeba uważac ze slońcem - tzn. nie może byc dziecko na slońcu jak bierze antybiotyk.

Miasto
    okolice Krakowa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez aska27 Zobacz posta
    Ja kiedy nie ma gorączki to wychodzę na spokojny spacerek .
    My to samo, zresztą nasza lekarka też tak mówi, no, byleby z dala od dzieci
    REKLAMA

Ja, Adaś 2006 i październikowy Maciuś

Uprawnienia umieszczania postów