• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Domyślnie brązowe plamienia na tydziień przed okresem-czy to może być ciąża?

Witajcie!
    mam takie pytanie: od 5 dni mam takie brązowe plamienia, upławy. nIgdy wcześniej czegoś takiego przed okresem nie miałam. W tym miesiącu intensywnie staralismy się o dziecko - dziś zrobiłam test ciążowy, bo to jest 28 dc. Jakby się tak dobrze przyjrzeć, to jest jakby cień drugiej kreski, ale tak naprawdę to nie wiem - czy czasem nie jest to wytwór mojej wyobraźni. Zaznaczę jeszcze, że 4 miesiące temu poroniłam w 8 tyg. ciąży. czy Ktoraś z Was miała przez kilka dni takie brązowe plamienia? Co to może oznaczać? Proszę o pomoc!!!
    REKLAMA

dominikaau81 Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez awo82 Zobacz posta
    Witajcie!
    mam takie pytanie: od 5 dni mam takie brązowe plamienia, upławy. nIgdy wcześniej czegoś takiego przed okresem nie miałam. W tym miesiącu intensywnie staralismy się o dziecko - dziś zrobiłam test ciążowy, bo to jest 28 dc. Jakby się tak dobrze przyjrzeć, to jest jakby cień drugiej kreski, ale tak naprawdę to nie wiem - czy czasem nie jest to wytwór mojej wyobraźni. Zaznaczę jeszcze, że 4 miesiące temu poroniłam w 8 tyg. ciąży. czy Ktoraś z Was miała przez kilka dni takie brązowe plamienia? Co to może oznaczać? Proszę o pomoc!!!
    witaj-tak zdarza sie tak ale tez przed @ pojawia sie czsami plamienie-zrób w term @ 2 test u mnie z takiego niewidzialnego cienia teraz jest 8tc.trzymam

Domyślnie

Witajcie!
    Dokładnie tak miałam. W poniedziałek zrobiłam test ciążowy i wyszła baaaardzo jasna kreska i zaczeły sie plamienia trwały pare dni (prawdopodobnie zarodek sie zagnieżdżał) a w piątek powinnam dostać okres i nie dostałam a plamienia sie skończyły. Tez wczesniej poroniłam. Nie denerwuj się bedzie ok

Natalia 26.01.09, Emilek 16.02.2011

Domyślnie

Dzięki dziewczyny, jak do poniedziałku nie dostanę @ to z samego rana zrobię test.

Miasto
    Gdańsk

Domyślnie

I ja tak miałam:-). W 21 dniu cyklu zaczęło się 3 dniowe plamienie. Potem bledzioszka.
    Minka z Oliwką 2003, Aniołkiem 2007 i Jagódką 25.02.2010

Domyślnie

Witajcie,
    dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test po południu. Pojawiła się II kreseczka - bardziej widoczna od poprzedniej! Plamienia ustają, ale teraz jak uświadomiłam sobie, że chyba jestem w ciąży pojawiają się obawy - Czy czasem nie jest za wcześnie (4 miesiące temu poroniłam), czy ciąża będzie się rozwijać prawidłowo. Jak po poronieniu byłam u lekarza to powiedział mi, że od lipca możemy się starać, ale napewno tak szybko to nie uda mi się zajść w ciążę. A tu pierwsza próba w sierpniu i od razu celny strzał Mam nadzieję, że te koszmarne wspomnienia po poronieniu nie wrócą i będę mogła spokojnie cieszyć się swoją ciążą. Jutro idę zrobić badania z krwi i na toksoplazmozę - byłam ostatnio na wsi i bawiłam się z kotkiem, więc już mam obawy, czy czasem nie złapałam toksoplazmozę - myślę, że może i trochę przesadzam, ale wolę dmuchać na zimne. Pozdrowionka!

Domyślnie

Witajcie,
    dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test po południu. Pojawiła się II kreseczka - bardziej widoczna od poprzedniej! Plamienia ustają, ale teraz jak uświadomiłam sobie, że chyba jestem w ciąży pojawiają się obawy - Czy czasem nie jest za wcześnie (4 miesiące temu poroniłam), czy ciąża będzie się rozwijać prawidłowo. Jak po poronieniu byłam u lekarza to powiedział mi, że od lipca możemy się starać, ale napewno tak szybko to nie uda mi się zajść w ciążę. A tu pierwsza próba w sierpniu i od razu celny strzał Mam nadzieję, że te koszmarne wspomnienia po poronieniu nie wrócą i będę mogła spokojnie cieszyć się swoją ciążą. Jutro idę zrobić badania z krwi i na toksoplazmozę - byłam ostatnio na wsi i bawiłam się z kotkiem, więc już mam obawy, czy czasem nie złapałam toksoplazmozę - myślę, że może i trochę przesadzam, ale wolę dmuchać na zimne. Pozdrowionka!
    świetne wiadomości!!!gratulacje! myślę,że powiinaś szybciutko do lekarza pędzić

dominikaau81 Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez martucha25 Zobacz posta
    świetne wiadomości!!!gratulacje! myślę,że powiinaś szybciutko do lekarza pędzić
    gratuluję! bedzie dobrze

becia25 Guest

Domyślnie

gratuluję, nic sie nie bój tylko myśl pozytywnie, ja zaszłam 2 miesiące po poronieniu i jest ok, trzymam i jeszcze raz gratuluję

Domyślnie

No to masz dokładnie taką samą sytuacje jak ja. Poroniłam w grudniu 07 a w maju 08 już nie dostałam okresu bo zaciążyłam i też miałam te plamienia, wiem że teraz bedziesz ze wszystkim panikować-tak jak ja panikowałam-ale okazało sie że nie potrzebnie bo urodziłam silną, zdrową, dużą dziewuszkę ) głowa do góry bedzie ok teraz gdy tylko mozesz to leż do góry brzuchem i się ciesz ) pozdrowionka
    REKLAMA

Natalia 26.01.09, Emilek 16.02.2011

Uprawnienia umieszczania postów