• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Miasto
    częstochowa

Uwaga! PLACENTA do włosów - uzywał ktoś?

Mam problem z włosami na skroniowo - czołowej części głowy - są rzadkie, wyłażą, co prawda odrastają ale się martwię że wyłysieję
    reszta głowy jest ok. Niby tragedii nie ma ale niepokoi mnie to. Nie mam problemów ze skórą, hormony mam dobrze ustawione - robiłam badania i wg lekarza nie jest to powodem . Moja fryzjerka robi mi od niedawna zabiegi - maski i saune nawilżającą, wciera tez placente w ampułkach, którą poleca jako wzmacniającą cebulki.
    Pytanie do Was - stosował ktoś placente? Macie jakieś doświadczenia w temacie??
    REKLAMA
    efik i Stefek 9lat!

Domyślnie

ja słyszałam że te ampułki Vichy przynosza efekty.

Domyślnie

a dermatolog co mowi?
    warto zrobic mikroskopowe badanie wlosa

troche klosztuje ale daje jakis obraz problemu
    a nie masz czasem lojotokowego problemu?

vichy na mnie podzialala dobrze
    ale najlepiej szmpon z dziegciem
    zakaz

Miasto
    NIemcy

Domyślnie

Placenta?? Czy mowa o lozysku?? co to jest takiego?

bykowa Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bruni Zobacz posta
    ja słyszałam że te ampułki Vichy przynosza efekty.
    z tego co wiem ( bo jestem, a raczej mąz na czasie w temacie) Vichy aminexil SP94 nic nie pomagają, warto odwiedzić wątki na stronie www.lysienie.info tam ludzie mają doświadczenia z tym "preparatem", mąż używa Placenty...jak narazie jest dobrze.

ps. oczywiście, trudno mi się wypowiadać jesli chodzi o kobitki, ale u facetów się to sprawdza...jest wątek na www.wizaż.pl odnośnie stosowania Placenty przez dziewczyny, warto poczytac, i pozytywnie sie nakręcić co do tego produktu...link http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243971 miłej lektury
    Ostatnio edytowane przez bykowa ; 28-04-09 o 23:40

bykowa Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez agat79 Zobacz posta
    Placenta?? Czy mowa o lozysku?? co to jest takiego?
    lekarze niechętnie wypowiadają sie na jej temat...przynajmniej dermatolodzy mojego męża, a btw, lepiej najpierw ustalić przyczyne wypadania włosów, u nas (u męża) była to długa droga, najpierw przerzedziły mu się włosy, zakola itp, pozniej dopieo poszedl do dermatologa, ta nawet nie obejrzała skóry głowy, stwierdziła, ze mąz ma androgenowe łysienie, (co okazało sie nieprawdą), smarował sie Elidlem ze niby ma ŁZS...ale w końcu ja wziełam sie za dochodzenie i wyleczyliśmy jego głowe Lamisilattem, tak, tak, tym do psikania, na grzybicę stóp, tą metodę "odkrył" student anazlityki medycznej (czy czegoś podobnego) i własnie w ten sposób wyleczył swoją skórę głowy z ŁZS, a pozniej stosował Placentę, efekt piorunujący, chłopak odzyskał włosy Oj można by pisać i pisać, ale idę już spac

Miasto
    częstochowa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bykowa Zobacz posta
    Oj można by pisać i pisać, ale idę już spac
    pisz pisz!!!!
    u mnie może byc to faktycznie związane z ŁZS - stosunkowo szybko mi się przetłuszczają włosy.... kiedyś myłam codziennie teraz sa dłuższe (lekko za ramiona) i staram się myc co dwa - trzy dni.
    problem dotyczy tylko części skroniowej, nie całej głowy
    efik i Stefek 9lat!

bykowa Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez efik Zobacz posta
    pisz pisz!!!!
    u mnie może byc to faktycznie związane z ŁZS - stosunkowo szybko mi się przetłuszczają włosy.... kiedyś myłam codziennie teraz sa dłuższe (lekko za ramiona) i staram się myc co dwa - trzy dni.
    problem dotyczy tylko części skroniowej, nie całej głowy
    , naprawdę, zajrzyj na stronę lysienie.info, tam ludzie mają bardzo rózne problemy, nie potrafię streścić tego w kilku zdaniach, i wiesz, ważna jest diagnostyka...jak nie będziesz znała przyczyny wypadania włosów to efekty będą żadne, Placenty uzywa się przede wszystkim przy łysieniu androgenowym, dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet,ale z tego co wiem, potrafi czynić "cuda", zajrzyj na tą stronke, poczytaj i zorientuj sie w sytuacji no i znajdz dobrego dermatologa, ALBO zrób na własny koszt badania skóry głowy...

Miasto
    częstochowa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bykowa Zobacz posta
    , naprawdę, zajrzyj na stronę lysienie.info, tam ludzie mają bardzo rózne problemy, nie potrafię streścić tego w kilku zdaniach, i wiesz, ważna jest diagnostyka...jak nie będziesz znała przyczyny wypadania włosów to efekty będą żadne, Placenty uzywa się przede wszystkim przy łysieniu androgenowym, dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet,ale z tego co wiem, potrafi czynić "cuda", zajrzyj na tą stronke, poczytaj i zorientuj sie w sytuacji no i znajdz dobrego dermatologa, ALBO zrób na własny koszt badania skóry głowy...
    jutro umówiona jestem z dobrym dermatologiem właśnie
    efik i Stefek 9lat!

bykowa Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez efik Zobacz posta
    jutro umówiona jestem z dobrym dermatologiem właśnie
    mam nadzieję ze dobrym, i że Cię nie zbędzie byle jakąś błahostką...no i jesli poruszysz temat Placenty przygotuj się ze szybko zakończyć temat...tak jak jedna pani dermatolog u której konsultowałam ten specyfik...
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów