• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Jak urządzić mały pokój dla takiej gromady?

Mam 3 dzieci jeden 7 latek i dwóch bliźniaków po 5 lat, niestety mam dosyć mały, ok. 10m kw. pokoik dla dzieci. Co sądzicie o rozwiązaniach typu antersola, czy piętrowe łóżko. Znalazłam kilka ciekawych opcji, ale nie wiem na co sie zdecydować. Napiszcie którą opcję byście wybrali i dlaczego?

REKLAMA
    Ostatnio edytowane przez TEAM_DI ; 17-04-09 o 20:41 Powód: zlamanie pkt 5 regulaminu - reklama

Domyślnie

Na Twoim miejscu zastosowałabym trzy lub dwa łózka pietrowe ( na antresoli) Pierwsze zagospodarowane jak na zdj http://dom.gazeta.pl/czterykaty/5,57...41265.html?i=5 gdzie cala trojka znajdzie miejsce do nauki - to biurko na kolkach jest chowane wiec zaoszczedzone miejsce. Pod drugim łóżkiem pojemne szafy, szafki, szuflady na ubrania ( lub drugie łóżko ale wtedy potrzebne szafy osobno) a jesli mialyby byc trzy pietrowe łóżka aby uniknac klotni kto spi na gorze to pod to trzecie wsadzilabym jakas sofe, materac lub "cos" na czym dzieciaczki w ciagu dnia moglyby sie bawic i usiasc aby nie deptac poscieli "na gorze"- chociaz tu juz wedlug potrzeby bo moze zostac tam wolna przestrzen lub tez szafy lub polki i pudla na zabawki itd

Domyślnie

Moze tutaj znajdziesz jakas inspiracje http://www.gibbon.waw.pl/strony.strona.86.0.html Tez czegos szukam, co prawda dla dwojki dzieci ale tez planuje na niewielkiej powiezchni zmiescic DUZO wiec jak znajde cus ciekawego to sie podziele

Domyślnie

http://www.pietrus.pl/index.php?page=karol&id=42 piętrus ma fajne pomysły i dobrze zrobine mebe;lo z litej sosny i am duź*wariantów typu zjeźdzalnie, biurka szafeczki itp.... przez to źe jest to sosna jest to bardziej uniwersalne, moźesz zmieniać imaga przez dodatki, fajne klameczki itp. im badziej coś*proste tym trudniejsze do znudzenia się

Ja+3 córki

Domyślnie dzięki za tego piętrusa!

Piętrus chyba faktycznie ma duży wybór fajnych rozwiązań i co najważniejsze ceny są ok. Te modele ze ścianką do wspinaczki są super: tu była nieopłacona reklama.
    Ostatnio edytowane przez dorotka1 ; 21-04-09 o 14:40 Powód: reklama

Domyślnie

wiesz moźesz teź znaleźć stolarza, który na wzór i jakby na wymier zrobi Ci to co oferuj Piętrus za podobną cenę (niestet sam Piętrus w swojej róźnorodnoście nieoferuje mebli na wymiar... ja np mam zrobione przez stolarza)
    REKLAMA

Ja+3 córki

Uprawnienia umieszczania postów