• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Miasto
    mazowiecka wichura ;)

Domyślnie jak myc panele, żeby nie było zacieków !!!

Pewnie Wy wiecie, ale ja nie wiedziałam i do tej pory się wkurzałam, że po umyciu mopem dobrze wyciśniętym i tak pozostawały smugi i pod słońce podłoga wyglądała jakbym ją brudną szmatą umyła. A że pokój mam od południa i bardzo jasny, to mnie to strasznie wkurzało. Koleżanka mi powiedziała, że trzeba myc panele zgodnie z ich ułożeniem, tzn wzdłuż panela.

No i bingo, zacieków nie ma
    REKLAMA
    Lettka + Kacper (2004) + Karol (2006) + czekamy na Juliana :-)

Miasto
    Jaworzno

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lettka Zobacz posta
    Pewnie Wy wiecie, ale ja nie wiedziałam i do tej pory się wkurzałam, że po umyciu mopem dobrze wyciśniętym i tak pozostawały smugi i pod słońce podłoga wyglądała jakbym ją brudną szmatą umyła. A że pokój mam od południa i bardzo jasny, to mnie to strasznie wkurzało. Koleżanka mi powiedziała, że trzeba myc panele zgodnie z ich ułożeniem, tzn wzdłuż panela.

cos w tym jest
    alete moje im sa starsze to juz smug nie widac ja myje srodkiem z nabłyszczem i nigdy smug nie mam (aktualnie sidolux do paneli uzywam )a może mam takie panele
    i raz na pół roku wcieram paste z nabłyszczem bez polerowania
    aga

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lettka Zobacz posta
    Koleżanka mi powiedziała, że trzeba myc panele zgodnie z ich ułożeniem, tzn wzdłuż panela.

Kurcze a ja zawsze myję zupełnie odwrotnie ale zacieków nie mam (na szczęście bo jestem pedantyczna strasznie jeśli chodzi o podłogi), a pokój też mam baaardzo słoneczny - okna na płd-zach.
    Może to dlatego, że myję pieluchą tetrową b. dobrze wyciśniętą

Miasto
    silesia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Asik77 Zobacz posta
    Kurcze a ja zawsze myję zupełnie odwrotnie ale zacieków nie mam (na szczęście bo jestem pedantyczna strasznie jeśli chodzi o podłogi), a pokój też mam baaardzo słoneczny - okna na płd-zach.
    Może to dlatego, że myję pieluchą tetrową b. dobrze wyciśniętą
    myjesz "na kolanach" tą pieluszka?? Oj chyba bym nie dała rady... Slyszałam ze super myje sie okna tertrowa pieluszka.

Panele im ciemniejsze tym wiecej sladow widac. Ja mam z tym straszny problem a mam srednio ciemne, juz kiedys myslalam ze sie wsciekne i namawialam męża na zmiane paneli na jasniejsze (mam w innym pokoju i jest spokoj),ale stwierdezilismy ze nasz dwulatek tak rysuje zabawkami podloge ze na razie nie ma sensu...

No a mimo, ze moj mąż pracuje w "znanej" firmie produkującej panele to nie znam sposobu... Juz kiedys chcialam napisac anonimowo maila do menadzera z takim zapytaniem...
    szukam pracy...

Miasto
    Jaworzno

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zadziorka Zobacz posta

No a mimo, ze moj mąż pracuje w "znanej" firmie produkującej panele to nie znam sposobu... Juz kiedys chcialam napisac anonimowo maila do menadzera z takim zapytaniem...
    aga

Miasto
    Polska - Wielkopolska

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zadziorka Zobacz posta
    myjesz "na kolanach" tą pieluszka?? Oj chyba bym nie dała rady... Slyszałam ze super myje sie okna tertrowa pieluszka.

Panele im ciemniejsze tym wiecej sladow widac. Ja mam z tym straszny problem a mam srednio ciemne, juz kiedys myslalam ze sie wsciekne i namawialam męża na zmiane paneli na jasniejsze (mam w innym pokoju i jest spokoj),ale stwierdezilismy ze nasz dwulatek tak rysuje zabawkami podloge ze na razie nie ma sensu...

ślady zależą chyba od rodzaju paneli
    w pokoju mam jasne myję z kierunkiem panela - smugi
    ślady, slady i jeszcze raz slady patrzeć nie mogę

w pozostałych pokojach mam ciemniejsze
    uwielbiam je nie widać smug po myciu, nie widac sladów
    Dzień dobry, czym mogę pomóc

1.
    - Mamo dziś założę rajstopy w kolorze cielęcym

2.
    - Tato muszę dziś zrobić animowaną kartkę bo w czwartek są Walentynki
    - Jaką???
    - Animowaną, no wiesz żeby B. nie zorientował się że to ode.

Negatyw

moimi panelami to chyba piekło jest wybrukowane-a znajdujący się tam delikwenci próbują je doszorować.przy myciu ogarnia mnie niewysłowione szczęście bo ustrojstwo mam położone na całej powierzchni, łącznie z kuchnią.
    nie ma znaczenia jak myję: wszerz ,zgodnie z panelem czy produkuję zawijasy mopem w formie ósemek- zacieki są zawsze
    jedyne co pomaga to-ja lecę szmatą z płynem do naczyń,mąż leci za mną z suchą szmatą i wyciera
    śmieję się czasem że to zemsta teściowej-bo to ona te ustrojstwo zakupiła
    ale na poważnie-to chyba zależy od paneli,nasze nie były ani tanie ani bardzo drogie-tzw. średnia półka i dość jasne
    na razie sobie odpuściłam bo dziecko nasze jest na etapie intensywnego wykorzystania podłogi w celach niszczycielskich, uzywając do tego wszystkich dostępnych przedmiotów
    za jakiś rok wymienimy,zakryjemy,położymy linoleum lub cokolwiek innego dostępnego na rynku-co się daje umyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    słyszałam też o lakierowaniu paneli-ponoć to pomaga
    pipipi i Maja (17-07-2007)

Miasto
    silesia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez majowamama Zobacz posta
    No to Was pocieszę
    Bez płynu, ściereczką do podłogi z mikrofibry dobrze wyciśniętą idzie idealnie, smug nie ma
    Są też mikrofibrowe nakładki na mopa.

Naprawdę niewielkim kosztem jak dla mnie rewelacyjny efekt

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=572380941

He, normalnie reklama mi wyszła
    kurcze,to jest moja sciera do podlogi! teoretycznie bo tylko raz zmusilam sie by umyc podloge "na kolanach". Nawet nie doceniam co mam w lazience....
    szukam pracy...

64238564283 Guest

Domyślnie

okna, podłogi...prawie wszystko jadę mikrofibrą

Domyślnie

a ja jestem beznadziejna z tą mikrofibrą! kupiłam bo słyszałam opinię że to cud nad cudami. Umyłam lustra... zacieki, umyłam okna...zajazdy w szerz i wzdłuż, umyłam panele.... to samo ;-( coś ze mną nie tak? czy mikrofibra może mieć preferencje co do użytkownika? może nie przepada za mną? co ja takiego robię że mi nie wychodzi?
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów