• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ile trwa ospa?

Miasto
    Milton Keynes

Domyślnie ile trwa ospa?

wszędzie czytam źe powinna trwać około 7 dni czasami dłuźej ale u nas trochę się ten czas przedłuźył od trzech tygodni nie wychodzimy z domu! niedługo szlag mnie trafi a mały teź juź szleje! ja chce na dwór! czy to normalne źe tyle czasu trwa ospa?
    REKLAMA
    Julia, Gabryś (01.04.2004) i

2. Domyślnie

U nas trwała 2 tyg, potem zostało jeszcze trochę krostek ale przysuszonych. Wychodzenie to na początku najważniejsze tzn nie wychodzenie bo to wirusowe i żeby dziecko czegoś innego nie podłapało. My mieliśmy to latem i po tygodniu juz normalnie wychodził
    Kuba 17.10.2006 Igor 23.06.2008
    blog

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Eli25 Zobacz posta
    wszędzie czytam źe powinna trwać około 7 dni czasami dłuźej ale u nas trochę się ten czas przedłuźył od trzech tygodni nie wychodzimy z domu! niedługo szlag mnie trafi a mały teź juź szleje! ja chce na dwór! czy to normalne źe tyle czasu trwa ospa?
    Ale on cały czas ma sączące się krosty? Nowe wysypy? Bo chyba slady mogą dłuzej schodzić
    Pamiętam, jako 14 latka dostałam 2 tygodniowe zwolnienie lekarskie
    Szczerze współczuje
    Zdrowia życzę
    Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz- znajdziesz powód

Miasto
    Milton Keynes

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ania Zobacz posta
    Ale on cały czas ma sączące się krosty? Nowe wysypy? Bo chyba slady mogą dłuzej schodzić
    Pamiętam, jako 14 latka dostałam 2 tygodniowe zwolnienie lekarskie
    Szczerze współczuje
    Zdrowia życzę
    nie nowych krostek juź dawno nie ma tylko kilka strupków zostało i czerwone ślady po nich tylko nie wiem moja mama mówi źe nie moźna wychodzić póki ostatni strup nie odpadnie

aoh Guest

Domyślnie

powiedz coś więcej, bo jezeli przyschły i zeszła gorączka (o ile była) to smiało na dwór, moja córka miala ospe w kwietniu, było bardzo ciepło - 5-tego dnia jak juz zeszła gorączka i zaczeły znikac to zaczełam z nia wychodzic.

Miasto
    Milton Keynes

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez aoh Zobacz posta
    powiedz coś więcej, bo jezeli przyschły i zeszła gorączka (o ile była) to smiało na dwór, moja córka miala ospe w kwietniu, było bardzo ciepło - 5-tego dnia jak juz zeszła gorączka i zaczeły znikac to zaczełam z nia wychodzic.
    niby z chłopcami nie moźna wychodzić dopoki nie odpadnie ostatni strupek ale nie wiem czy to są jakieś zabobony czy to rzeczywiście prawda

Domyślnie

moi chlopcy mieli ospe gdzies ok. 2 tygodni
    pod koniec tego okresu byl u nas pediatra, dzieci mialy wowczas resztki strupkow i dostały pozwolenie na pojscie do przedszkola.

i bylo ok

o czyms takim, co piszesz, przenigdy nie slyszalam...

ale jak masz jakiekolwiek watpliwosci, zadzwon do pediatry i sie upewnij po prostu

aoh Guest

Domyślnie

niby z chłopcami nie moźna wychodzić dopoki nie odpadnie ostatni strupek ale nie wiem czy to są jakieś zabobony czy to rzeczywiście prawda
    nie słyszałam szczeze mówiac o czymś takim. Tak jak pisze Krzemianka zadzwoń do pediatry i sie upewnij.

Domyślnie

U mnie najpierw zachorował Artek - 2 tygodnie siedzenia w domu, a po nim 2 tygodnie siedziałam z zaospionym Igim. Cierpliwości - minie i będziecie mieć święty spokój

Miasto
    CHORZÓW

Domyślnie

u nas tez ok 2-2,5 tyg z tym ze młody był strasznie wysypany i goraczkował chyba bite 5 dni.... od jego ospy mineło 7 m-cy a jeszcze ma na brzuszku slady -nie strupki -tylko slady -inny kolor skóry.
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów