• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Miasto
    Lozanna

Domyślnie Ciaza po poronieniu

Witam!
    Otoz niecale 3 m-ce po poronienîu jestem najprawdopodobniej znowu w ciazy!!I mam pytanie..dziewczyny,ktorym tez sie to zdarzylo..jakkie bralyscie lekarstwa??'Mieszkam za granica i z tego co wiem tu nie daja zadnych lekarstw na "podtrzymanie "ciazy(????)
    Raz juz poronilam...wiec teraz "troche"sie boje...nawet nie umiem sie cieszyc z tego,ze znowu jestem w ciazy...Jakos podswiadomie czekam az mina 3m-ce...
    Napiszcie cos!!
    Pozdrawiam
    REKLAMA

Miasto
    POZNAŃ

Domyślnie re

Cytat Zamieszczone przez monikatok Zobacz posta
    Witam!
    Otoz niecale 3 m-ce po poronienîu jestem najprawdopodobniej znowu w ciazy!!I mam pytanie..dziewczyny,ktorym tez sie to zdarzylo..jakkie bralyscie lekarstwa??'Mieszkam za granica i z tego co wiem tu nie daja zadnych lekarstw na "podtrzymanie "ciazy(????)
    Raz juz poronilam...wiec teraz "troche"sie boje...nawet nie umiem sie cieszyc z tego,ze znowu jestem w ciazy...Jakos podswiadomie czekam az mina 3m-ce...
    Napiszcie cos!!
    Pozdrawiam
    Ja Ci nie pomogę, ale gratuluję szczerze!! Sama poroniłam 6 miesięcy temu i mam nadzieję,że za 1,5 tygodnia okaże się,że jestem w ciąży
    Ps. Mój gin. nakazał mi brać podwójną dawkę kwasu foliowego ( metafolin 800).

Pozdrawiam-sonia

Domyślnie

Witam!
    Napiszcie cos!!
    Pozdrawiam
    Ja zaszłam w ciąże 2 miesiące po poronieniu. Biorę luteinę dopochwowo 2 razy dziennie po dwie tabletki (nie wiem jak długo jeszcze). Pozdrawiam i gratuluję.
    Ostatnio edytowane przez Olusia ; 29-12-09 o 13:36 Powód: usunięcie podpisu

Miasto
    Denver

Domyślnie

Wiem ze za granica nic nie daja na podtrzymanie ale na twoim miejscu przeszlabym sie do ginekologa sprawdzic czy wszystko dobrze na usg.

Pozdrawiam i zycze zdrowej ciazy
    Evika i Aniolek ciaza naturalna (8.21.2007)
    Drugi Aniolek po 1-szym Invitro (3.19.2010)

Miasto
    Wrocek

Domyślnie

Witam!
    Napiszcie cos!!
    Pozdrawiam
    Hej, w pierwszej ciąży i poronieniu powiedzieli mi "takich małych ciąż to my nie ratujemy!!!", za drugim razem trafiłam do innego szpitala gdzie trzymali mnie czekając na echo ale się nie pojawiło, wyszłam 2 dni temu po zabiegu, nie ma reguły nawet w polsce. Niech Ci lekarz zleci badanie poziomu hcg co pare dni i jesli tylko cos cię boli dłużej niż 1h to gnaj do szpitala! O plamieniu nie wspomnę... Mam nadzieję ze uda Ci sie tym razem, ja znów musze czekac.
    Powodzenia!
    Viola, Aniołek 06.02.08 i 22.09.08

Miasto
    Lozanna

Domyślnie

Jak narazie wszystko jest w porzadku...10tydz,serduszko bije,rusza sie..ale przez to,ze juz raz poronilam...tak naprawde nie moge narazie sie cieszyc..tzn boje sie cieszyc;boje sie wyobrazac sobie Kruszynke..Mysle,ze ten strach bedzie mi towarzyszyl do konca!Ale staram sie z nim wygrac i staram sie myslec pozytywnie!MUSI sie udac!!
    Pozdrawiam wszystkie!!!

Miasto
    Konstantynów łódzki

Domyślnie

WItam. Na wstepie chce ci pogratulowac i trzymam kciuki ja tez bralam luteine dopochwowo tylko bardzo duze dawki 4 tabletki 3 razy dziennie ze wzgledu na poronenie i bardzo silne bole w dole brzuch . luteine dostawalam do konica 16 tygodnia.
    Musisz sie oszczendzac nic nie dzwigac itp.
    I pamietaj ze po tym jak poroni sie pierwsza ciazne ma sie prawie 99 % na druga zakonczona sukcesem czego z calego serca Ci Zycze.
    Ja jestem przykladem tego ze sie da. Stracilam pierwsze dziecie , ale kolejne urodzilo sie sliczne i zdrowe.
    POZDRAWIAM I MOCNO SCISKAM
    Ostatnio edytowane przez Olusia ; 29-12-09 o 13:37 Powód: usunięcie podpisu

Domyślnie

Ja też brałam luteinę dopochowo 2x dziennie do 12 tyg.potem już nospę.
    Dużo leżeć odpoczywać, nie przejmować się. Tak jak napisała Stekopka, druga ciąża zakończona sukcesem w 100 %
    Pozdrawiam i życze dużo zdrówka!
    Ostatnio edytowane przez Gablysia. ; 03-10-08 o 22:08

Miasto
    Lozanna

Domyślnie

Wielkie DZIEKI za slowa otuchy..sa bardzo potrzebne!!
    Ja nic nie biore..mieszkam za granica..i tu niechetnie daja lekarstwa po 1 poronieniu;i moja ginka mowi,ze wszystko jest w porzadku wiec nie ma potrzeby..nie mam wyjscia;musze jej zaufac!!Ale mam wizyty kontrolne co 2tyg...to mnie troszke uspakaja. Mam czasami lekkie bole brzucha..czasami w dole,czasami wyzej..ale to podobno normalne,bo macica sie rozciaga.
    Wielkie BUZIAKI...

Domyślnie

nie znalazłam lepszego tematu więc zapytam tutaj-czy to prawda że najlepsza na poronienie jest druga ciąża? Dzięki i pozdrawiam
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów