• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Domyślnie Totalna wyprzedaż w H&M, kiedy?

Kurcze może ktoś wie, kiedy robią taką super wyprzedaż 50% od przecenionych rzeczy? Kiedyś częściej jeździłam, teraz z dwójeczką już nie tak łatwo... ja wiem, kiedy będą totalne obniżki w Tesco: w sierpniu...
    REKLAMA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaka Zobacz posta
    Kurcze może ktoś wie, kiedy robią taką super wyprzedaż 50% od przecenionych rzeczy? Kiedyś częściej jeździłam, teraz z dwójeczką już nie tak łatwo... ja wiem, kiedy będą totalne obniżki w Tesco: w sierpniu...
    w zeszłym roku też były w sierpniu chyba ostatni weekend sierpnia albo przedostatni

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaka Zobacz posta
    Nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje, dzięki za info A jeszcze jak by ktoś wiedział, kiedy dokładnie i na 100%

4. Domyślnie

o jaki emasz piekne morze "pod gorke" w podpisie
    jakbym swoje zdjecia widziala
    - W: nie lubie jak L dorasta - wierzy tylko w piłke nożna i samochody
    - L: a w co mam wierzyc? W jednorozca?!

Domyślnie

Nie wiem jak w Polsce, w Niemczech w H&M już spore wyprzedaże - kupuję młodej i chłopakom bluzki po 2 i 5 EUR

Miasto
    ...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dorothy23 Zobacz posta
    Nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje, dzięki za info A jeszcze jak by ktoś wiedział, kiedy dokładnie i na 100%
    ale masz zajefajny podpis!!!
    aggi i dzieciaki

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gosik Zobacz posta
    Nie wiem jak w Polsce, w Niemczech w H&M już spore wyprzedaże - kupuję młodej i chłopakom bluzki po 2 i 5 EUR
    u nas też już są ale to są wyprzedaże 30% 50% 70%
    a na koniec robią taki weekend gdzie jeśli masz coś obniżone o 70% to jeszcze z tego połowę obniżają i wtedy masz szanse kupić ciuszki za nawet 15% pierwotnej wartości!
    ja takie zakupy zrobiłam w zeszłym roku

Miasto
    Lbn-Wwa-Lbn-Wwa

Domyślnie

ja już od jakichś 2 tyg. obserwuję wyprzedaże, nieźle się obkupilismy, H&M też już ma, przynajmniej w Warszawie
    Dorian 8 lat i ...cosa mas linda

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rrenya Zobacz posta
    u nas też już są ale to są wyprzedaże 30% 50% 70%
    a na koniec robią taki weekend gdzie jeśli masz coś obniżone o 70% to jeszcze z tego połowę obniżają i wtedy masz szanse kupić ciuszki za nawet 15% pierwotnej wartości!
    ja takie zakupy zrobiłam w zeszłym roku
    no właśnie o taką wyprzedaż mi chodzi, nikt nic nie wie? może ktoś ma jakieś wtyki w H&M?? Jakby ktoś tarfił na taką wyprzedaż to napiszcie, ja jak złapię to też dam znać

Miasto
    Silesia

Domyślnie

Ja byłam dziś w katowickim H&M i przecenione dziecięce ciuchy z metkami po 5zł, 10zł, 20zł wisiały. Chyba taniej nie bedzie :-)
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów