• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie ZikoApteka na Ursynowie

Szczerze polecam tę aptekę w Warszawie- na razie jest niestety tylko na Ursynowie.
    Zarabiają na obrocie, a nie na marży- tzn. są ciągłe kolejki, ale leki sporo tańsze, np. za Bronchovaxom płacę tam 61,80 zł, a nie 90 zł jak w większości aptek.
    Przerażają mnie tylko straszne kolejki, więc najczęściej zakupy robię po 21 (czynna do 22).
    REKLAMA
    Dorota i Kuba

Miasto
    Kraków

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kodo Zobacz posta
    Szczerze polecam tę aptekę w Warszawie- na razie jest niestety tylko na Ursynowie.
    Zarabiają na obrocie, a nie na marży- tzn. są ciągłe kolejki, ale leki sporo tańsze, np. za Bronchovaxom płacę tam 61,80 zł, a nie 90 zł jak w większości aptek.
    Przerażają mnie tylko straszne kolejki, więc najczęściej zakupy robię po 21 (czynna do 22).
    Ciekawa jestem czy to filia krakowskich Ziko. Tu też to nieprzyzwoicie tanie apteki
    Ja farmaceutka u siebie w aptece prawie nic nie kupuje tylko robię zakupy w Ziko
    kotagus z

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

tak, to to samo co w Krakowie. kolejki dramatyczne ale opłaca sie! koło godziny 11 jest całkiem luźno ;]

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Janina Zobacz posta
    tak, to to samo co w Krakowie. kolejki dramatyczne ale opłaca sie! koło godziny 11 jest całkiem luźno ;]
    Zgadza się
    Mam nadzieję, że będzie ich więcej.
    REKLAMA
    Dorota i Kuba

Uprawnienia umieszczania postów