• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Miasto
    Polska

Pytanie kiedy zniknie mi pokarm w piersiach?

Odstawiłam córeczkę od piersi prawie dwa tygodnie temu, pokarm ciągle jednak mam, piersi są bardzo wrażliwe. kiedy mogę się spodziewać, że całkowicie zniknie?
    może powinnam zapytać lekarza, ale nie mam teraz do tego okazji. podpowiecie coś?
    REKLAMA
    Kaśka, Tośka (listopad 2006) i Steśka (styczeń 2009)

Domyślnie

To dobre pytanie. Ja od roku nie karmię, a ciągle pokarm mam. Takie "wielkie cyce" to szybko zniknęły, ale, jak przycisnępierś nieco mocniej, to kropelka nadal się pojawia

Kostek [']13.05.2010 - miałeś być moją GWIAZDKĄ Z NIEBA

Domyślnie

lekarka (pół roku po skończeniu karmienia) stwierdziła, że tak może być i że tak może zostać. Teraz biorę tabletki i nie leci.

Miasto
    Polska

Domyślnie

Dzięki dziewczyny, piersi są już mniej wrażliwe i pokarm nie leci jak dawniej, ale te kropelki pojawiają się.
    Czy naprawdę możliwe jest by jakas kropla zawsze dała się z takiej piersi wycisnąć? Szok!
    Kaśka, Tośka (listopad 2006) i Steśka (styczeń 2009)

olencja Guest

Domyślnie

Za pierwszym razem przez ponad rok gdy karmiłam córkę butelka z piersi wylatywało mi po kroplece mleka.
    Po drugim dziecku pokarm zniknał błyskawicznie i na dobre.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kama28 Zobacz posta
    Odstawiłam córeczkę od piersi prawie dwa tygodnie temu, pokarm ciągle jednak mam, piersi są bardzo wrażliwe. kiedy mogę się spodziewać, że całkowicie zniknie?
    może powinnam zapytać lekarza, ale nie mam teraz do tego okazji. podpowiecie coś?
    Ja odstawiłam Igorka jak miał chyba 10 miesięcy. Przez kilka następnych miesięcy pokarm nadal był....nigdy nie wyciekał, ale jak przycisnąc brodawkę, zawsze kilka kropel było.

zniknęło jak zaszłam w kolejną ciążę

Bajdewej, z Filipem było to samo....zniknęło jak zaszłam w ciążę z Igorem.

Pytałam przy okazji o to ginekologa, kazał się nie przejmowac
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów