• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Telefon w PLAY

Domyślnie Telefon w PLAY

Oczywiście na abonament.....
    1. SMSy za granicę nie dochodzą bo szanowna sieć nie ma podpisanych umów z VODAFONEM! Dotyczy to na pewno Niemiec, Czech, Belgii
    2. Połączenia z 0-801 nie ma szans. Nie ma umów
    3. Jak odłączą ci telefon, to nawet na darmowe nie można się dodzwonić.
    4. Reklamację rozpatrują 2 miesiace, przynajmniej raz w tygodniu dzwonią z pytaniem, a o co w ogóle chodzi??????
    5. Złożyłam im reklamacje na smsy do mojej mamy w Niemczech, na co oni mi odpisali, ze ona nie była w Niemczech, ale w Belgii, a oni z Belgią nie mają podpisanych umów. MOja mama nigdy nawet Belgii z lotu ptaka nie widziała, nie mówiąc o lądowaniu.
    6. Obiecujją minutę za kazde 2 minuty połączenia z innej sieci. TP SA nie jest "inną siecią", bo rozmowy z telefonów stacjonarnych nie są wliczane.

Ja im to obiecałam, więc będę szerzyc te informacje wszędzie, że PLAY TO SZUMOWINA!!!!
    REKLAMA

Miasto
    Wrocław/Syców

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gablysia Zobacz posta
    1. SMSy za granicę nie dochodzą bo szanowna sieć nie ma podpisanych umów z VODAFONEM! Dotyczy to na pewno Niemiec, Czech, Belgii
    4. Reklamację rozpatrują 2 miesiace, przynajmniej raz w tygodniu dzwonią z pytaniem, a o co w ogóle chodzi??????
    5. Złożyłam im reklamacje na smsy do mojej mamy w Niemczech, na co oni mi odpisali, ze ona nie była w Niemczech, ale w Belgii, a oni z Belgią nie mają podpisanych umów. MOja mama nigdy nawet Belgii z lotu ptaka nie widziała, nie mówiąc o lądowaniu.
    6. Obiecujją minutę za kazde 2 minuty połączenia z innej sieci. TP SA nie jest "inną siecią", bo rozmowy z telefonów stacjonarnych nie są wliczane.

Ja im to obiecałam, więc będę szerzyc te informacje wszędzie, że PLAY TO SZUMOWINA!!!!
    Dziękuję za ostrzeżenie, dzisiaj miałam podpisać umowę z tą siecią, teraz jeszcze to przemyślę ewentualnie poproszę o zapewnienie pewnych usług w umowie.
    Marta, Oluś 19.11.07 i Hania 21.12.10

Miasto
    Mazowszanka na Śląsku

Domyślnie

na numery 0-800 to chyba z żadnej sieci komórkowej nie da się dzwonić (?)
    Monika z Cypriankiem (XI 2005)

Miasto
    Bergen-Nesttun, NO

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez _monia_ Zobacz posta
    na numery 0-800 to chyba z żadnej sieci komórkowej nie da się dzwonić (?)
    Dokładnie tak jest jak piszesz. Przeciez to jest strata dla firmy.
    Ja jestem w orange ( wczesniej idea ) juz 6 lat. Jestem zadowolona z usług tej sieci. Przebywajac za granica kraju dokładnie w Niemczech nigdy nie było problemow z sms-ami ani połaczeniami.
    Polecam.
    Kornelia 07.04.08 Klaudia 23.02.99

Domyślnie

pytałam meżą który tam pracuje i

1 - juz mają podpisane umowy (na początku było 50 a teraz juz 300) wiec sprawdz jeszcze raz
    2 - z 801 tylko z oranga sie dodzwonisz
    3 - mozesz sie łączyc na alarmowe nawet jak sima nie w włozysz
    6 - TP SA ta promocja na 100% tez dotyczy

Domyślnie

Myślę, ze przesadzasz. Mam telefon w Play i bardzo sobie chwale ( oby nie zapeszyć ) Rekalamcje składałam, w ciągu kilku dni mi ją rozpatrzono, rozwiązali problem błyskawicznie i dostałam telefon spowrotem. 0 - 800 to chyba tylko z Orange? Jeśli telefony z takimi sieciami, jak TP nie są wliczane do oferty dodawania minut z a2 minuty połączeń przychodzących, to chyba było to gdzieś napisane? Jak sie kupuje telefon, najlepiej najpierw zapoznać się dokładnie z ofertą Ja do Play nie mam zastrzeżeń, wręcz POLECAM uważam, że to w tej chwili najlepsza sieć.
    Ostatnio edytowane przez kamuszka ; 02-04-08 o 15:01

Domyślnie

Reklamacja reklamacją dorothy, ja składałam reklamację nie na telefon, a na usługi. I czekałam 2 miesiące.... po drodze milion razy tłumacząc o co mi biega.
    Jak sie kupuje telefon to jak najbardziej trzeba się zapoznać dobrze z ofertą.... problem z tym,z e nikt ci nie powie wtedy, ze nie dodzwonisz sie nigdzie poza Polskę....roaming, siaba daba, kosztuje tyle a tyle, ale nie ma nawet listy operatorów z którymi podpisali umowy.
    Vodafone jest największa siecią w Europie i Vodafone nie chce podpisac z Playem umów..... śmiechu warte.
    Byłam w Orange, dzwoniłam na 0-801, po prostu poprosiłąm ich, zeby mi włączyli tę opcję.... koniec pieśni, zero problemów. U Playa nawet to jest problemem, bo nie podpisali umów.

Aborka, nie chodziło mi o alarmowe, bo to prawda, ze nie trzeba karty sim, zeby zadzwonić, chodziło mi o darmowe połączenia z biurem obsługi klienta, choćby po to, zeby rozwiązać problem zablokowania numeru i wyjaśnienia ew. zaległości.

Ja uważam, ze Play kupił sobie ludzi dobrymi tanimi telefonami.... i niczym poza tym.
    Może przesadzam... a może po prostu przyzwyczaiłam sie przez 8 lat do Idei (Orange) a między tymi sieciami jest przepaść bez dna.

Domyślnie

Reklamacja reklamacją dorothy, ja składałam reklamację nie na telefon, a na usługi. I czekałam 2 miesiące.... po drodze milion razy tłumacząc o co mi biega.
    Jak sie kupuje telefon to jak najbardziej trzeba się zapoznać dobrze z ofertą.... problem z tym,z e nikt ci nie powie wtedy, ze nie dodzwonisz sie nigdzie poza Polskę....roaming, siaba daba, kosztuje tyle a tyle, ale nie ma nawet listy operatorów z którymi podpisali umowy.
    Vodafone jest największa siecią w Europie i Vodafone nie chce podpisac z Playem umów..... śmiechu warte.
    Byłam w Orange, dzwoniłam na 0-801, po prostu poprosiłąm ich, zeby mi włączyli tę opcję.... koniec pieśni, zero problemów. U Playa nawet to jest problemem, bo nie podpisali umów.

Aborka, nie chodziło mi o alarmowe, bo to prawda, ze nie trzeba karty sim, zeby zadzwonić, chodziło mi o darmowe połączenia z biurem obsługi klienta, choćby po to, zeby rozwiązać problem zablokowania numeru i wyjaśnienia ew. zaległości.

Ja uważam, ze Play kupił sobie ludzi dobrymi tanimi telefonami.... i niczym poza tym.
    Może przesadzam... a może po prostu przyzwyczaiłam sie przez 8 lat do Idei (Orange) a między tymi sieciami jest przepaść bez dna.
    Przesadzasz. Zaletą PLAY jest to ze mają najnowoczesniejszą siec o najwiekszej przepustowości i oferują najnowoczesniejsze rozwiązania w najmniejszych cenach. Np w sieci play masz wideorozmowy w cenie normalnego połączenia, mozesz zadzwonic na kamere w domu i oglądac co dzieci robią. Mozesz nagrywac telefonem film i on sie ładuje na stronie www. I to wszystko w cenie połączenia głosowego.
    ale oni juz mają umowe z vodafonem. Jak sie zakłada firme to sie nie da poprostu od razu miec wszystkich umów - to wymaga pracy wielu ludzi. a oni są dopiero rok na rynku. A jezeli chodzi o 0-801 to orange i tp sa to jedna i ta sama firma - czyli france telecome. Oni mają wspólneumowy i to oni nie chcą umów z innymi operatorami
    Ja akurat zupełni nie korzystam z roamingu i nie interesuje sie tym.Ale jakby mi zalezało to przy kupnie bym zapytała czy mozliwe są takie połączenia,

Domyślnie

Byłam przez 6 lat w Orange, uważam ( oby nie zapeszyć - tfu! ) nadal, że Play ma mi więcej do zaoferowania. Co do dokładnych objasnień, cóż, nadal uważam, iż nalezy się dopytywac, a nie stwierdzać, że dana usługa powinna być standardem i oburzac, że Play nie ma podpisanych jakichś tam umów. Jeśli Ci zalezało na tym, żeby miał, bo chcesz korzystać, trzeba było zapytać
    Ostatnio edytowane przez kamuszka ; 09-04-08 o 22:48

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez aborka Zobacz posta
    Przesadzasz. Zaletą PLAY jest to ze mają najnowoczesniejszą siec o najwiekszej przepustowości i oferują najnowoczesniejsze rozwiązania w najmniejszych cenach. Np w sieci play masz wideorozmowy w cenie normalnego połączenia, mozesz zadzwonic na kamere w domu i oglądac co dzieci robią. Mozesz nagrywac telefonem film i on sie ładuje na stronie www. I to wszystko w cenie połączenia głosowego.
    ale oni juz mają umowe z vodafonem. Jak sie zakłada firme to sie nie da poprostu od razu miec wszystkich umów - to wymaga pracy wielu ludzi. a oni są dopiero rok na rynku. A jezeli chodzi o 0-801 to orange i tp sa to jedna i ta sama firma - czyli france telecome. Oni mają wspólneumowy i to oni nie chcą umów z innymi operatorami
    Ja akurat zupełni nie korzystam z roamingu i nie interesuje sie tym.Ale jakby mi zalezało to przy kupnie bym zapytała czy mozliwe są takie połączenia,
    Z ust mi wyjęłaś
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów