• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: odbija mi:)

nelly Guest

Domyślnie odbija mi:)

staram sie smac z siebie,ale ciezko mi idzie. Kurcze od dwoch dni dziwnie sie czuje, troche mnie mdli, i wogole, wmawiam sobie ze jestem kretynka i idiotka i trzymam sie z dala od apteki, nawet nei wiem kiedy dostane miesiaczke bo w zyciu(pomijajac okres brania pigulek) nie mialam regularnych cykli, dlatego moj gin, jest za tym bym startowala o dzidziusia zaraz po odstawieniu, z hubertem tak zaszlam....jejku jejku
    nie wiem po co to pisze, chyba musze gdzies to wyrzuci....kurcze wrrr, glupie mam mysli....caly czas mam takie dziwne uczucie w gadle w brzuchu, na poczatku cyklu tzn. tydzien po skonczonej miesiaczce mialam bole podbrzusza i tez od razu nadzieje glupia....wrrrr
    durna baba ze mnie, stara a durna....aaa do tego moj maz durny zazartowal sobie ze chyba w ciazy jestem bo o 21.30 padalam z nog i zasnelam o 22, co naprawde jest dziwne,.....wrrr....
    REKLAMA

Miasto
    wa-wa

Domyślnie

to smigaj do apteki po tesciora.
    trzymam za was kciuki.
    [img]http://s219.photobucket.com/albums/cc81/mojamaja/th_DSC_1469.jpg[/img][I][SIZE="1"]matka swojej córki[/SIZE][/I]

Miasto
    Łeba

Domyślnie

skąd ja to znam
    cierpliwości zyczę

Miasto
    Koziegłowy koło Poznania

Szczeżuja

Cytat Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
    staram sie smac z siebie,ale ciezko mi idzie. Kurcze od dwoch dni dziwnie sie czuje, troche mnie mdli, i wogole, wmawiam sobie ze jestem kretynka i idiotka i trzymam sie z dala od apteki, nawet nei wiem kiedy dostane miesiaczke bo w zyciu(pomijajac okres brania pigulek) nie mialam regularnych cykli, dlatego moj gin, jest za tym bym startowala o dzidziusia zaraz po odstawieniu, z hubertem tak zaszlam....jejku jejku
    nie wiem po co to pisze, chyba musze gdzies to wyrzuci....kurcze wrrr, glupie mam mysli....caly czas mam takie dziwne uczucie w gadle w brzuchu, na poczatku cyklu tzn. tydzien po skonczonej miesiaczce mialam bole podbrzusza i tez od razu nadzieje glupia....wrrrr
    durna baba ze mnie, stara a durna....aaa do tego moj maz durny zazartowal sobie ze chyba w ciazy jestem bo o 21.30 padalam z nog i zasnelam o 22, co naprawde jest dziwne,.....wrrr....
    trzymam kciuki :-)))))))

Domyślnie

Nelly21 pędź po teścik Jak chcesz to możemy poschizować razem, tylko, że ja dopiero 2 doby jestem po IUI a cały czas bolą mnie jajniki i podbrzusze i jak myślisz czego się doszukuję choć to szaleństwo. Przepraszam, że w Twoim wątku o tym piszę ale wiem co czujesz z tymi myślami o ciąży... że może jednak... Zrób teścik i szybciutko pisz nam cudne wieści... ja muszę poczekać jeszcze 12 dni...
    Aga, Hania i Szymonek ( ur. 26.06.2010 - IUI nOvum)

Miasto
    Wrocław/Syców

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
    Ja dokładnie tak samo się zachowywałam bo nie chciałam sobie robić nadziei żeby się nie rozczarować leć do apteki. Trzymam kciuki
    Marta, Oluś 19.11.07 i Hania 21.12.10

Domyślnie

Ja miałam tak samo w zeszłym cyklu. Nakręcałam się i czułam wszystko, czego do tej pory nie odczuwałam. Potem stwierdziłam, że nic z tego. I tak w kółko. Nad tym ciężko jest zapanować. W tym cyklu jestem dziwnie spokojna. Staram się nie myśleć, a jak zaczynam szukać "dziwnych" objawów, od razu siebuie stopuję przypominając sobie jak czułam się w zeszłym miesiącu .
    Nelly a myślisz, że 21 dc u Ciebie to nie jest za wcześnie na test? Jeśli nie, to biegnij jutro do apteki i testuj . A ja trzymam kciuki.

Miasto
    Grudziądz

Domyślnie

powiedzcie mi szczerze zrobienie testu w 2 dni po nadejsciu owu bylo głupota prawda? NIe wiem czego się spodziewałam... Oczywiscie negatywny, ja chrzanie nie znam sie na tym i tyle! 9 dostne okres i tyle.na pewno dostane codziennoe powatrzam sobie ze nic z tego w tym miesiacu dzien w dzien godzine w godzine, bo jak sie tylko zapomne to pojawia sie:a moze? Wtedy znów musze sobie tłumaczyc...

Miasto
    Łeba

Domyślnie

na testowanie to chyba za szybko...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olcia_ Zobacz posta
    na testowanie to chyba za szybko...
    Na 100% za szybko. Testy wychodzą po zagnieżdzeniu się, bo wtdy beta rośnie a to ma miejsce od 5 do 12 dnia po owu.

No ale tak to jest, że czasem nerwy puszczają i liczymy na cud i że a nóż widelec wyjdzie!
    REKLAMA
    Aga, Małż, 2 dziewczyny i chłopak

Uprawnienia umieszczania postów