• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: sposob na dola

Domyślnie sposob na dola

Jakie macie sposoby na zly humorek?
    Ja mialam od kilku dni wielka doline. Wczoraj wybralam sie na zkupy - nakupilam kosetykow, ciuchow i dzis jakbym sie lepiej poczula Patrze na te rewelacyje ciuchy w ktore sie jeszcze nie mieszcze ale mam mobilizacje zeby sie zmiescic
    Teraz za porada Gruszki15 ide szukac szczytow

Czekam na wasze pomysly na dola
    REKLAMA

Miasto
    Wolne Miasto

Domyślnie

zakup butów (w butach to normalnie śpie po zakupie)+ ciuchy + wyjście na piwo z koleżanką......... to mój sposób - taki banalny a taki prosty
    D 2002 i M 2007

daga28 Guest

Domyślnie

A to zależy czym dół spowodowany . Jest cały wachlarz możliwości

Jak mam doła egzystencjalno/ z-niewiadomo-jakiego-powodu to pionuje mnie kontakt z naturą, dziećmi, przytulanie, głaskanie plus coś dobrego do czytania, miła muzyczka, spokój.
    Doły rodzinno-małżeńsko-rodzicielskie i związane z tym małe nerwice leczę samotnymi wyjściami np. na rower, umawiam się z koleżanką, czasem wystarczy rozmowa na gg czy tel
    Doły jestem-do-niczego/ gruba/ głupia itd leczę w zależności od potrzeby chwili słodyczami, alkoholem, szaleństwami zakupowymi, tańcem do upadłego, wyjściem do fryzjera
    A tak w ogóle lubię te dołki, nie walczę z nimi na siłę, generalnie czekam aż same odpłyną a ja sobie przy tym miło spędzam czas
    A czasem dół jest taki, że tylko zwinięcie w kulkę pod kocem i godzina płaczu pomaga się podnieść, ale na szczęście rzadko

Domyślnie

Mi nastrój poprawia wizyta u fryzjera, to takie małe odnowienie wizerunku
    Ale ostatnio (odpukać) rzadko miewam złe humory...

Ale gdyby ktoś mi teraz zaproponował zakupy ubraniowe to pewnie humor by mi zepsuł...jeszcze moja dieta nie jest jeszcze na tyle skuteczna

A i jeszcze...moim następnym poprawiaczem nastroju będzie zakup rowerka treningowego

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daga28 Zobacz posta
    A to zależy czym dół spowodowany . Jest cały wachlarz możliwości

Jak mam doła egzystencjalno/ z-niewiadomo-jakiego-powodu to pionuje mnie kontakt z naturą, dziećmi, przytulanie, głaskanie plus coś dobrego do czytania, miła muzyczka, spokój.
    Doły rodzinno-małżeńsko-rodzicielskie i związane z tym małe nerwice leczę samotnymi wyjściami np. na rower, umawiam się z koleżanką, czasem wystarczy rozmowa na gg czy tel
    Doły jestem-do-niczego/ gruba/ głupia itd leczę w zależności od potrzeby chwili słodyczami, alkoholem, szaleństwami zakupowymi, tańcem do upadłego, wyjściem do fryzjera
    A tak w ogóle lubię te dołki, nie walczę z nimi na siłę, generalnie czekam aż same odpłyną a ja sobie przy tym miło spędzam czas
    A czasem dół jest taki, że tylko zwinięcie w kulkę pod kocem i godzina płaczu pomaga się podnieść, ale na szczęście rzadko
    o to, to poza rowerem i tańcem - jesli juz to basen
    dzięki Daga, wyręczyłaś mnie
    U&E&M

Domyślnie

czasem zakupy, czasem powyglupianie sie z kolezankami na forum, czasem jednak trzeba czekac az PMS sam minie

Miasto
    Toruń

Domyślnie

Teraz pochłaniam książki i zapominam o bożym świecie...mój sposób na doła.
    Zakupów nie cierpię! męczy mnie tłum.
    I rozmowa z kimś, kto potrafi mi spokój przywrócić...( teraz nierealne-odległość)

daga28 Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ahimsa Zobacz posta
    Teraz pochłaniam książki i zapominam o bożym świecie...mój sposób na doła.
    Zakupów nie cierpię! męczy mnie tłum.
    I rozmowa z kimś, kto potrafi mi spokój przywrócić...( teraz nierealne-odległość)
    matko, a ta teraz słonia męczy
    a zakupy to ja baj allegro najczęściej

Miasto
    Wielkopolska

Domyślnie

Ech ja nie wiem, tez mam teraz doła, najbardziej lubie być wtedy sama ale to na pewno nie pomaga, wręcz przeciwnie.
    Seeya

Miasto
    Toruń

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daga28 Zobacz posta
    matko, a ta teraz słonia męczy
    a zakupy to ja baj allegro najczęściej
    Słoń u mnie na wikcie aż skacze z radości
    Królik dostał w końcu marchewkę.
    ps. hmm..akle chyba TERAZ nie powinnam zmieniać zdjęcia, bo Wielkanoc się zbliża- zając na czasie
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów