• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Oilatum krem

Miasto
    england

Domyślnie

u nas tez dobrze dzialal wlasnie na sucha i zaczerwieniona skore..
    REKLAMA

Miasto
    Polska Lublę

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mama_Dawidka Zobacz posta
    Ostożnie z kremem oilatum,

przez 9 m-cy smarowalam buzie synkowi kremem bambino, wczoraj jednak wypróbowałam próbke kremu oilatum, który dostalismy w szpitalu
    natychmiast po posmarowaniu buzi pojawiły sie czerowne ogromne plamy

tak wiec mamy uwazajcie na ten krem, warto wczesniej posmarowac przedramie i sprawdzic reakcje
    Są produkty, na które dzieci różnie reagują!!! I nie wiem czy jest sens takich porównań, ponieważ to chyba jest jasne!

W naszym przypadku było odwrotnie Bambino uczuliło Basiulca tak, ze miałam problem z dojściem do ładu. A Oilatum do dzisiaj sie sprawdza!!!
    Mogłabym tak wymieniać - najgorzej uczulały nas Pampersy, mleko Bebiko, Johnson&Johnson, ale ......... nie ma sensu. Każde ciało inne!!!
    17 grudnia 2002.
    Trzymaj się Anka!

Miasto
    wa-wa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez komanczera Zobacz posta
    Są produkty, na które dzieci różnie reagują!!! I nie wiem czy jest sens takich porównań, ponieważ to chyba jest jasne!

W naszym przypadku było odwrotnie Bambino uczuliło Basiulca tak, ze miałam problem z dojściem do ładu. A Oilatum do dzisiaj sie sprawdza!!!
    Mogłabym tak wymieniać - najgorzej uczulały nas Pampersy, mleko Bebiko, Johnson&Johnson, ale ......... nie ma sensu. Każde ciało inne!!!
    nasze uczulacze podobne - pieluchy pampersa to największy koszmar,
    J&J równiez (swego czasu) Bebiko, i co dziwne Mustella dla dziecków.
    Oilatum u nas tez sie swietnie sprawdza do dziś.
    [img]http://s219.photobucket.com/albums/cc81/mojamaja/th_DSC_1469.jpg[/img][I][SIZE="1"]matka swojej córki[/SIZE][/I]

Miasto
    Jaworzno

Domyślnie

przez 9 m-cy smarowalam buzie synkowi kremem bambino, wczoraj jednak wypróbowałam próbke kremu oilatum, który dostalismy w szpitalu

tak wiec mamy uwazajcie na ten krem, warto wczesniej posmarowac przedramie i sprawdzic reakcje
    masz racje ja kupiłam mydełko i musiałam wyrzucic bo od razu uczulił Malwinke
    aga

EwkaM Guest

Domyślnie

a ja polecam, u nas sprawdza się przy liszajach (czasem dziec reaguje wysypka czy liszjami na niektore produkty spozywcze) i suchej skórze;

a moze Wasza probka byla przeterminowana?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez EwkaM Zobacz posta
    a moze Wasza probka byla przeterminowana?
    tez o tym pomyslałam...
    ale data waznosci kończyła sie chyba pod koniec 2008

Domyślnie

My też kiedyś używaliśmy i było wszystko w porządku.
    Młoda i moje dwa skarby Mateusz (maj 2004) i Martyna (marzec 2009)

Domyślnie Oilatum krem

Też użyłam próbki kremu Oilatum, którą dostałam w wyprawce ze szpitala i reakcja podobna jak u użytkowniczki Mama-Dawidka. Mój mały dostał mnóstwo czerwonych plamek w miejscach gdzie go posmarowałam, całe szczęście, że to nie buzia. Nadmienię, że kremik był jak najbardziej w terminie przydatności. Nie przypuszczałam, że krem na którym ładnie jest opisane, że nadaje się dla wszystkich osób, a w szczególności dla niemowląt, wystąpi taka reakcja.
    Faktycznie lepiej wypróbować kremik w jednym niewidocznym miejscu i obserwować co się będzie działo.

Domyślnie

U nas się sprawdził u dwóch maluchów, nie było żadnej reakcji.
    Loluś 2007 i Pituś 2010

Domyślnie

Moje maluchy są alergikami i oboje kąpałam w oilatum i było ok ale po kremie pojawiały się krostki.
    Potem lekarz kazałna smaroać emolium i od razu powiedział że na początku będą plamy (nie krostki) na skórze i tak było.Teraz buźki są ładne i bez plam.
    Kurcze jakbym reklamę napisała
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów