• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie w co grają wasze 4 latki?

Nie koniecznie chodzi mi o gry komputerowe, tylko o planszowe.
    U nas hitem pourodzinowym było Grzybobranie, teraz są Skaczące czapeczki.
    Widzę, że Kuba ma wielką frajdę z takich zabaw. Napiszcie jakie wy macie
    REKLAMA

Domyślnie

Madziu, Emilka z planszowych gra we wszystko jak leci (czyli co kupie to dobre). Grzybobranie jest juz w odwrocie - to byla chyba pierwsza gra w jaką grała - dostala ją zdaje sie na 3 urodziny albo na poprzednią gwiazdke. Teraz najchętniej gra w gry "dziewczyńskie": z "księzniczki" lub "wróżki" w nazwie i "Czerwonego Kapturka". Najwazniejsze jest zeby latac pionkami po planszy i miec jakies zadania do wykonania. Do tego nieplanszowe typu "memo", zgadywanie nazw przedmiotów opisanych krótkim wierszykiem (nazwy gry nie pamietam), "Tęcza" itp.
    W zasadzie cały wolny czas Emilka spędza grając w gry planszowe albo rozwiązując rózne zadania w zeszytach zadan dla dzieci w wieku 4-7 lat. A my z nią oczywiście. Na komputerze gra tylko w pamiętaczka i puzzle na stronie mini mini.
    U&E&M

EwkaM Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Madzia'1409 Zobacz posta
    Nie koniecznie chodzi mi o gry komputerowe, tylko o planszowe.
    U nas hitem pourodzinowym było Grzybobranie, teraz są Skaczące czapeczki.
    Widzę, że Kuba ma wielką frajdę z takich zabaw. Napiszcie jakie wy macie
    memo, domino, warcaby
    scrable junior bez zachwytu
    urodziny pluto (czy cus podobne)

Miasto
    GDANSK

Domyślnie

U nas chyba hitem jest PIOTRUŚ ( młody zamiłowanie do kart ma po mamie)
    oraz MEMO na kompie nie gra wcale (bo jak go naucze to sama nie bede miała przy czym siedziec)
    ROBERT 23-12-2003

Miasto
    Gdzieś

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Usianka Zobacz posta
    W zasadzie cały wolny czas Emilka spędza grając w gry planszowe albo rozwiązując rózne zadania w zeszytach zadan dla dzieci w wieku 4-7 lat. A my z nią oczywiście. Na komputerze gra tylko w pamiętaczka i puzzle na stronie mini mini.
    poważnie? jestem w szkoku

Miasto
    england

Domyślnie

Marta tez uwielbia te ksiazeczki, w ktorych sa zadania - wyszukac roznice w obrazkach czy polaczyc cos w pary ..czy wpisywac literki w brakujace slowa- ale to juz z moja pomoca
    #
    i komputer..gry
    na stronie nick junior-angielskie postacie z bajek- tam sa piosenki, ktore sie uczy i spiewa i tanczy przy tym..i przerozne gry ,ktore juz opanowala a ja ich jeszcze nie znam za dobrze.
    gotowanie ..ubieranie ...w sumie to bardziej jej pomaga w przyswajaniu angielskiego ona tez ma ubaw
    #
    przyznaje, ze nie zakupilam jeszcze gry planszowej...sama nie wiem dlaczego ...moze dlatego ze ja nie lubie grac

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

U nas gry (podobnie jak puzle) były hitem zeszłego roku. Ostatnio do łask wróciło tylko domino.

Zaczynaliśmy od grzybobrania i miodobrania - te były ulubionymi. Jak się rodzina i znajomi dowiedzieli o nowej pasji Dareczka zaczęli obdarowywać go róznymi róznościami: memo, chińczyk, domino, wyścigi, wędrówki przez Stumilowy las, gry przygodowe oraz takie z zadaniami i pytaniami. Graliśmy godzinami, całą rodziną. Każdy kto do nas przyszedł był zapraszany na partyjkę
    A teraz... leżą na najwyższej półce... i pewnie im smutno.
    GOHA z Darkami i Olafem

Miasto
    Warszawa

Domyślnie

Zosia od kilku miesięcy uwielbia gry planszowe. Od chińczyka, domino przez grzybobranie na "wielkogłowcach" kończąc. Ostatnio bardzo chętnie gra w "Meine kleine Farm" i "Mój pierwszy quiz". Podobno bardzo fajną grą jest "Superfarmer" ale narazie zawieszam kupowanie gier bo mamy ich juz trochę za dużo.
    Ewa, Zosia (20.08.2003) i Oskar (04.07.2007)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ciapa Zobacz posta
    poważnie? jestem w szkoku
    dlaczego? cos nie tak?
    U&E&M

Miasto
    Olkusz, Polska

Domyślnie

Emi miała pierwsze proste gry od wieku 2 lat, Memo Loto, Pictolino (dopasowywanie brakujących elementów do obrazka - 4 plansze, każda po 6 miejsc na brakujący fragment), Colorama (dopasowywanie do planszy klocków według ich kolorów i kształtów), potem doszły gry: Grzybobranie, "Miś, Pszczoły i Miód", Domino, "A kuku znajdź mnie"-Kubusia Puchatka. A raz zrobiłyśmy własną grę - prostą a dającą dużo radości:
    trasa dla dwóch pionków (ale każdy miał swoją trasę o tej samej liczbie pól ale inaczej się wijącą po planszy). Na większości pól robiłyśmy stempelki z mazaków stempelkowych (12 różnych) i na drugiej kartce opisywałam co dany stempelek znaczy, np. podskakiwanie, udawanie jakiegoś zwierzątka, buziaczek, wydanie okrzyku, różne rzeczy dla dziecka zabawne i trochę "gimnastyki" przy tym. Emilka lubiła w to grać, choć jak wszystko po jakimś czasie znudziło się.
    Gry planszowe to jest coś co bardzo lubię :-)
    REKLAMA
    Ostatnio edytowane przez daga_j23 ; 04-01-08 o 19:30
    Dagmara i

Uprawnienia umieszczania postów