• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: zapalenie zatok

Miasto
    Wrocław/Syców

Domyślnie zapalenie zatok

Nie wiem co mam robic, jestem w 25 tygodniu ciąży. Od dwóch tygodni mam silne zapalenie zatok, spuchłam na całej twarzy, oczu prawie nie było widać. Najpierw brałam Augumentin ale ponieważ nic nie pomógł dostałam Klacid uno, jest znacznie lepiej i jak tylko zejdzie opuchlizna mam mieć robioną punkcję. Martwię się jaki wpływ na moje dziecko będzie miał ten długotrwały stan zapalny i antybiotyki które biorę.

REKLAMA
    Marta, Oluś 19.11.07 i Hania 21.12.10

Miasto
    Frankfurt/Main

Domyślnie Re: zapalenie zatok

W tej fazie ciazy nie ma problemu, bo noworodki przeciez tez dostaja antybiotyki. Niech Ci jak najszybciej zrobia te punkcje, skoro antybiotyki nie pomagaja, bo sie strasznie meczysz. A mojemu mezowi na bardzo uciazliwe zapalenie zatok pomogl Tavanic (antybiotyk firmy Sanofi Aventis). Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

11.09.05

Miasto
    Gorzów Wlkp.

Jak mówi mój gin w ciąży znacznie bezpieczniejsze jest podawanie ciężarnej antybiotyku, niż pozwolenie na rozinięcie się choroby. Ja w tej ciąży już kilkakrotnie brałam różne antybiotyki, bo praktycznie od jej początku choruję (mój starszy synek co róż mnie zaraża).

Monia z Hubciem

mamusia2 Guest

Bardzo Ci współczuję.
    Mam podobne zdanie co dziewczyny, gorsze są powikłania niż antybiotyk. Dbaj o siebie i postaraj się nie martwić o dzidzię, naprawdę wiele kobiet bierze w ciąż antybiotyki - tyle że muszą je przepisywać MĄDRZY lekarze. Ja chorowałam prawie 3 tygodnie na anginę ropną (pisze o tym na forum) a lekarze rozkładali ręce mówili: MUSI PRZEJŚĆ SAMO.
    Życzę Ci Zuziu szybkiego powrotu do zdrowia, dbaj o siebie bo i ja już wiem, ze choroba w ciąży to coś naprawdę ŁAMIĄCEGO PSYCHIKĘ, raz martwisz się o dziecko, dwa cierpisz.
    Pozdrawiam Cię

ja cierpię na przewlkłe zapalenia zatok, jestem już po operacji i po punkcji.
    A może inhalacja by pomogła? mówią że ziemniaki ciepłe też pomagają, przykłada się je na czoło.
    Jeśli będzie to punkcja igłami to nie powinna zaszkodzić dziecku, zapytaj wówczas o znieczulenie miejscowe czy ma jakiś wpływ.
    wiedz, że pzrejdzie to cholerstwo zobaczysz[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] życzę Wam tego z całego serducha a jeszcza trochę i zobaczysz swojego bajbuska.
    aha!kup sobie wodę a aerozolu morską dobrze nawilża nos - jesli masz katar.
    POWODZENIA

Miasto
    Wrocław/Syców

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa. Bardzo podniosły mnie na duchu, mam nadzieję ze macie rację i Lenka urodzi się zdrowa i silna Na szczęście ten nowy antybiotyk działa i z każdym dniem czuję się lepiej. Pozdrawiam Was gorąco i życzę zdrówka, nie chorujmy już!!

REKLAMA
    Marta, Oluś 19.11.07 i Hania 21.12.10

Uprawnienia umieszczania postów