• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Domyślnie Re: Bioenergoterapeuta-wierzyc??

Chyba tak :-//

REKLAMA
    "Lepsza kromka suchego chleba i przy tym spokój,niż dom pełen mięsa,a przy tym kłótnia"przyp.17;1

Miasto
    Frankfurt/Main

Nie ahimsa, znachorzy, wrozki czy rozdzkarze (czyli osoby, ktorymi posluguje sie szatan) nie sa ani blizej niz Bog, ani nie sa bardziej namacalni. Szatan wypelnia tylko pustke w sercach ludzi. Jezeli jest w nich Bog, nie ma szans na przedarcie sie do nich. Jezeli ufam Bogu i powierzam Jemu swoj los, nie potrzebne mi przepowiednie wrozek co do mojej przyszlosci, jezeli potrzebuje wsparcia w cierpieniu czy w chorobie, modle sie do Niego i nie potrzebuje szarlatanow. Czesto podawany jest argument, ze znachor rzeczywiscie pomogl, choroba minela, jak reka odjal. Tak, przeciez szatan musi czyms kusic swoje ofiary. Wiadomosci o uzdrowieniach rozchodza sie w ekspresowym tempie i tym sposobem zyskuje nowe dusze. To samo dzialanie widac u wrozek, bo przepowiednie sie sprawdzaja. Wtedy kolejni ludzie ida do wrozki, bo komus sie sprawdzilo. To jest bardzo ryzykowna gra, w dodatku nie fair, bo ludzie nieswiadomie otwieraja sie na wplywy zlego. A konsekwencje moga byc rozne: pasma nieszczesc, chorob, problemy psychiczne... Ze korzenie tych niepowodzen moga sie wywodzic z praktyk okultystycznych, na to jednak trudno wpasc... Ogolnie rzecz biorac, trzeba sie wystrzegac wyzej opisanych kontaktow.

11.09.05

Miasto
    Toruń

Ale chyba nie każdy leczący człowiek musi być powiązany z okultyzmem itd.
    Myślę, że człowiek, jak każda rzecz na świecie, posiada własną energię. I nie ma w tym nic niezwykłego, dziwnego czy demonicznego. My tylko nie umiemy tej własnej energii dobrze wykorzystać. A niektórzy to potrafią.

iMat2,7l

Miasto
    Kleczew

W żadnym wypadku nie wierzyć, takie jest moje zdanie.
    Pozdrawiam - ULA

Są Bioenergoterapeuci, którzy tweirdzą, że taka moc posiadają od Boga.
    Uczniowie Jezusa też ja posiadali.
    To, że ci Bioenergoterapeuci nie sa nominalnymi członakmi jakiegos Chrześcijańskiego koscioła nie znaczy, ze nie mogą posiadać daru uzdawiania od Boga.
    Takich jest bardzo bardzo mało.
    Sa ludzie prości bardzo wierzący, ktorzy nie biorą za leczenie pieniedzy a leczą.
    Kiedyś zdecydowałam sie pójsc do pewnej starszej kobiety.
    Z tego co wiedziałam lekarze ortopedzi do niej kierowali sie kiedy sami juz nie potrafili pomóc.
    Kobieta pomogła mi bardzo.
    Miałam poważne kłopoty ze stawami ona mi pomogła uleczyła to co leczyłam konwencjonalnie bardzo długo.

Dodam, ze jako masażystka jestem bardzo sceptycznie nastawiona do "szarlatanów".
    Jednak to co ona zrobiła z moim kręgosłupem i kolanem...
    dla mnie pozostanie tajemnicą.

Kiedy zabrała siedo "roboty" byłam czujna i gotowa dać nogę z krzesła. Tak "naprawiała" mi kręgosłup, oddcinaek krzyrzowy na krześle.
    Gdyby wykonała jakis gwałtowny ruch ucisk czy cos juz by mnie tam nie było.
    Tymczasem ona położyła tylko ręce i delikatnie poruszała palcami a ja czułam ciepło i cos bardzo dziwnego Moje kręgi były elastyczne ona je układała, ustawiała odpowiednio tak by ustapiła dyskopatia, która mnie niemal paralizowała.

Z kolanem niestety mam tylko częsciową poprawę (byłam dwa razy) niestety pani zmarła.

Jestem osoba wierzaca, to wydarzenie było dawno.
    Dzisiaj po ciaży nic mi nie dolega (jeżeli chodzi o kręgosłup). Kolano nie dokucza tak jak przed wizytami u niej.

Ta kobieta naprawdę kochała Boga i służyła tym darem jaki od Niego dostała ludziom.
    Ja myslę, ze jezeli jesteś osoba wierzacą potrafisz rozróżnić kto komu czesć oddaje.

Jonatan
    REKLAMA
    "Children may forget what you said and what you did, but they'll never forget how you made them feel..."

Uprawnienia umieszczania postów