• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: ILE CO WAZY...?

Moo Guest

Domyślnie ILE CO WAZY...?

Ile wazy lozysko,wody plodowe,piersi ile przybieraja w ciazy itp, tak orientacyjnie,chcialabym wiedziec.dzieki.

Mada i majowa Majka
    REKLAMA

Domyślnie Re: ILE CO WAZY...?

Kiedyś w Claudii był taki artykuł, więc z tego Ci przepisuję
    3,5 kg - dziecko
    3 kg - krew i dodatkowe płyny
    2 kg - warstwa tłuszczu na pośladkach, biodrach i udach
    1 kg - powiększona macica
    1 kg - wody płodowe
    1 kg - łożysko
    Razem 12,5 kg

Gosia, mama Artka (17.05.2002r.) i Igorka (14.03.2007r.)

Moo Guest

dzieki,duzo balaastu do noszenia,ale ten jeden szczegolnie mily sercu;-)

Mada i majowa Majka

Miasto
    Sląsk

A z tej 2kg warstwy tłuszczu to najlepiej schudnąc krmiąc piersią, tak czytałam.

Moo Guest

No ja bede miala z czego chudnac....poki co 20 na plusie,ale ostatnio cos apetyt nie dopisuje ,wiec pocieszam sie ze te dodatkowe kilogramowe bonusy to od malej...

Mada i majowa Majka

Miasto
    Sląsk

A ja (9tc) mało jem. rano i po południu mnie do jedzenia obrzydza, a wieczorem jakis pomidor, owoce, kanaka i tyle. I zawsze rano kilka kostek gorzkiej czekolady. Az się boję, ze za mało jem, ale naprawde nie umiem inaczej. Normalnie przed ciążą jadłam wiecej, i dużo nabiału, kurczaka, teraz mięsa nie tknę. Szczyt mojego jedzenia to winogrona, grapefruity, wczoraj troche szpinaku, ser zółty i bułka z pomidorem. I soki, ale też nei w zastraszających ilościach. Nie wymiotuję za to wcale. Waże tyle ile przed ciążą, czyli 56 przy 168 wzrostu, trochę juz mam w spodniach ciasno, ale nie wiem, czemu to na wadze nie wychodzi. Dziś się zważe, jak będę u mamy. bo te 56 to z zeszłego tygodnia wynik.

Moo Guest

ja na poczatku ciazy tez malo jadlam,od miesa to mnie odrzucalo do 6 miesiaca,teraz czasem zjem jakiegos kotlecika,a tak to te kilogramy to chyba z glupoty czyli jedzenia slodkiego,no i malo ruchu,bo od stycznia siedze na zwolnieniu spowodu skurczow,i dlatego tez ,ze moj pracodawca nie mogl mi zapewnic bezpiecznych warunkow do pracy.wiec coz mam czas na tycie.nie martw sie waga,jeszcze wzrosnie;-)nie wiem czy to pocieszenie dla kobiety,ze jej kg przybedzie...;-)

Mada i majowa Majka

Miasto
    Sląsk

Eeeeee, no mam nadzieję wagę zrzucić przy karmieniu i po porodzie. Bardziej mnie martwi to, czy dziecka nie głodzę, gdy sama tak mało jem.

Miasto
    Szczecin

*U mnie jest podobnie jestemw 18 tygodniu przytyłam 1,5 kg a to pewnie tylko dlatego że 3 tygodnie leżałam plackiem a z jedzeniem nie ciekawie jak zjem za duzo do mnie brzuch boli jak za mało to jestem głodna jak wilk. Od początku ciązy nie mogłam patrzec na słodycze a jadlam jedynie mięso. Także to jesst tak róznie u kazdej z nas.
    pozdrawiam
    Cudak+Michaś

Miasto
    Bergen-Nesttun, NO

Ja w pierwszej ciazy przytyłam ponad 20 kg córka była mała 2850 g 51 cm. Łożysko malutkie wód tez niewiele jednak biodra i pupa były poteżne ale to była tylko moja wina bo starałam sie zaspikoic moj niepohamowany ciągły głód. A był naprawde potezny. Za to teraz cierpie na ciagły brak apetytu i nie raz zmuszam sie zeby cos zjesc chociaz jakis jorurt czy owoc. Ale mam nadzieje ze sie to w koncu jakos unormuje i bede mogla cos zjesc bez przymusu. Dobrze ze mąż to niejedzenie kontroluje bo gdyby nie on calymi dniami jechalabym na niegazowanej wodzie ktora mi calkowicie wystarcza. Pozdrawiam

Alina Klaudia 23.02.1999 i ...
    REKLAMA
    Kornelia 07.04.08 Klaudia 23.02.99

Uprawnienia umieszczania postów