• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 26 z 49 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 489

Domyślnie Re: moje kochane........

Może Cię za bardzo nie pocieszę ale w skytości ducha marzę o wadze 65 kg...

Ewcia i Asieńka (4.03.2005)
    REKLAMA
    Ewa & Asia '05 & Piotruś '08

Miasto
    Warszawa

Ja też.......[img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img]

Wioletta i Tomek 2l. i 7 m-cy
    Wiola i Tomek 2003

kotagus gratulacje!!! 6 kilo to jest dopiero COŚ DDD Wspaniale, że dobrze się czujesz w tej wadze! Może to już znak, by zapomnieć o odchudzaniu? A mąż niech nabiera ciałka [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]

MonikaaPJ zrzucilas 2 kilo i MASZ DOŁA ??????? DDDDDDD Dobre ))))) Ja nie zrzucilam od kilku tyg NIC i to ja mam pierwszeństwo do doła))) Ważę podobnie, 64 kilo i trochę jeszcze jednak wypadałoby zrzucić Monia, nosek do góry! Zaczełaś z impetem, będzie dobrze ))

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)
    Lotos

Katarzynka Guest

Monika, nie wierze!! Ja tam w moim obecnym rozmiarze czuje sie BOSSSKO ))))))))))

Kaśka z Natusią (4 lata

Miasto
    byl NY ,jest Londyn a bedzie.....:)

Domyślnie Re: W sumie - 17 : )

Aniu!!!!!!dzisiaj przekopalam wszystkie mozliwe skrzynki mailowe i znalazlam Twoja wiadomosc . Napisze na priv.

dAgI&MiA25.11.2004
    Impossible is nothing...

Miasto
    byl NY ,jest Londyn a bedzie.....:)

Kochane Kobitki dzisiaj jade nad morze . musze wypoczac po ostatnich problemach i stresach . postanowilam znowu wziasc sie za odchudzanie . wykupilam nawet posilki - wegetarianskie 1000 kcal , zobaczymy jak bedzie . nastepne wazenie i raport dokladnie za 15 dni.

dAgI&MiA25.11.2004
    Impossible is nothing...

No to wspaniałego odpoczynku nie wiedziłam, że można sobie zamawiać takie 1000cal wyżywienie A czy do tego zamykają wszelkie lodziarnie, smażalnie ryb, odpedzaja od goferków?? Bo jak nie to trzeba dopiero mieć silną wolę- ho ho Govinda, zostało ci tylko 5 kilo! z 18!!! Dla mnie jesteś wielka)))) Ustrzelisz te ostatnie 5 kilo na bank!

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)
    Lotos

Domyślnie To ja ASK 74

ASK 74 nie dziala, nie moge sie zalogowac, wiec musze na stary. Moje odchudzanie leglo w gruzach. Znowu przytylam, i wlasnie... bardzo zle sie z tym czuje. Od polowy lipca wracam na silownie, i dietke, wczesniej chyba nie dam rady!!!
    pozdrawiam Odchudzone

Pozdrawiamy
    Pozdrawiamy

Miasto
    Warszawa

Domyślnie Re: To ja ASK 74

Widzę, że mamy podobną ilość kg do zrzucenia i podobny problem (ja też zamiast schudnąć, przytyłam). I też mi z tym strasznie źle. Ograniczam jedzenie, ale nie na tyle żeby waga spadała.
    Czerwiec był dla mnie fatalnym miesiącem...Jakaś masa najróżniastych problemów i szczerze mówiąc ostatnia rzecz o jakiej chciałam myśleć to dieta. Przytyłam nie jakoś strasznie, bo 1-1,5 kg i od jutra znów zaczynam na poważnie...
    Trzymaj się! i nie dajmy się kilogramom! i słabej woli!
    A ja (wiem, że to błędne myślenie) nie mam odwagi iść na siłownię. Muszę najpierw schudnąć przynajmniej 10 kg (a siłownię mam pod nosem i nie korzystam [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img]

Wioletta i Tomek 2l. i 7 m-cy
    Wiola i Tomek 2003

Domyślnie Re: To ja ASK 74

ja wlasnie tez od konca maja mialam stresy, i tak samo jak ty dieta byla ostatnia rzecza o ktora chcialo mi sie walczyc. U nas wciaz jeszcze napiecia i tak bedzie do polowy lipca, pewne rzeczy musza sie wyjasnic, a potem juz tylko w glowie dietka i chudniecie, wiec.....
    POWODZENIA,

Pozdrawiamy
    REKLAMA
    Pozdrawiamy

Uprawnienia umieszczania postów