• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie drobiazg na dzień babci i dziadka

Mam pytanko - co kupić - drobiazg - na dzień babci i dziadka. Chodzi mi o coś na prawdę bardzo taniego(jestem przed pensją, a kredytówka już nadwyrężona), a jednocześnie fajnego. Myślałam o wywołaniu fotek Dawcia i kupieniu ramek, albo kupieniu jakiegoś kwiaciora dla babć i piwka dla dziadzi, czy też po bombonierce dla każdego? POradźcie. Co będzie fajowe, miłe, tanie i odpowiadające okazji. Chodzi mi oczywiście o dziadków Dawidowskiego.

erica i Dawcio 15.10.04
    REKLAMA
    Dasiek 15.10.04[obrazek]http://republika.pl/blog_mk_1396789/3584329/tr/16.gif[/obrazek]

Miasto
    Polska - Wielkopolska

Domyślnie Re: drobiazg na dzień babci i dziadka

na pierwszy dzień babci i dziadka Zuzia dała odciśniętą swoją rączkę na kartce wcześniej umoczoną w farbie. wokół niej namalowałam zdobne ramki, napisałam że to z okazji dnia babci z datą i oprawiłam w antyramy. Do dnia dzisiejszego wiszą

Izka i Zuzia 3,5 latka
    Dzień dobry, czym mogę pomóc

1.
    - Mamo dziś założę rajstopy w kolorze cielęcym

2.
    - Tato muszę dziś zrobić animowaną kartkę bo w czwartek są Walentynki
    - Jaką???
    - Animowaną, no wiesz żeby B. nie zorientował się że to ode.

Miasto
    NJ, USA

My wyslalysmy Dziadkom kartki z zyczeniami na ktorych Ania odcisnela swoja dlon pomalowana farbkami i dolaczylysmy do tego plytki CD z nagranymi krotkimi filmikami Ani i jej zdjeciami. Niestety Dziadkow mamy daleko, wiec nie mozemy im nic wreczyc osobiscie!

Marta i Ania 10.05.2005
    Marta i Ania 10.05.2005

fajne i pomysł z oprawieniem w antyramy Może tak zrobię - koszt na prawdę niewielki, a radość ogromna.

erica i Dawcio 15.10.04
    Dasiek 15.10.04[obrazek]http://republika.pl/blog_mk_1396789/3584329/tr/16.gif[/obrazek]

też fajny i ekonomiczny pomysł. Zastanawiałam się nad zrobnieniem prezentacji pps z fotkami dawika z dziadkami i podarowania im płytki. Moze to będzie trafione. Swojej babci zrobiłam sama kartkę - tzn. obrobiłam w programie fotkę Dawika(choc to prawnusio, ale i tak jest dla niej najukochańszy) i wydrukowałam, a dziś wyślę - na pewno lepiej babcia się ucieszy z tego niż z kupionej kartki.

erica i Dawcio 15.10.04
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów