• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jaka zmywarka?

Domyślnie Jaka zmywarka?

Witam! Chcielibyśmy z mężem kupić zmywarkę. Może któraś z Was może mi jakąś polecić i czy faktycznie naczynia są czyste i to taka rewelacja. Z góry serdecznie dziękuę.
    Ania Damianek i ?

REKLAMA

Domyślnie Re: Jaka zmywarka?

Dla mnie zmywarka to rzeczywiście rewelacja!! Ponieważ w kuchni wszystkie sprzęty mam amiki to i zmywarkę również.Polecam tę większą)
    Pozdrawiam...

Tola i Mela
    Młodzia-mama T (9 lat) , A ( 6 lat) T(2 lata)i Aniołka (2001)

Jestem przez zakupem zmywarki. Słyszałam że bosh jest dobry? Dlaczego polecasz tą większą?

Sylwia i Mati 27.09.04

Bo mała jest za mała na trzy-cztero osobową rodzinę, nie mówiąc już o zmywaniu naczyń po imieninach, świętach i róznych spotkaniach towarzyskich. Wtedy nastawiam na dwa razy. A na codzień nawet jeśli w jednym dniu się nie uzbiera to na drugi na pewno!!
    Ja cieszę się, że mam większą. A różnica w eksploatacji?- niewielka.
    Pozdrawiam...

Tola i Mela

Naprawdę tak mało się w niej mieści?
    Kurcze a ja mam zaprojektowaną już 45.
    Ale jeszcze nie kupioną. Hmmm......

Sylwia i Mati 27.09.04

Szczerze polecam ci 60. Na pewno nie będziesz żałować , a jeszcze kiedyś mi podziękujesz))))))))
    Tymbardziej że jeszcze nie kupiłaś, a projekt można zmienić.
    Pozdrawiam...

Tola i Mela

koniecznie 60 cm, ja mam siemensa i polecam - dobrze myje, zużywa naprawdę mało wody - mój rachunek za wodę to 30 zł za 1,5 mies. , przy czym pralka chodzi 2-3 razy dziennie, zmywarka raz dziennie.

Gosia, Zuzia 2 lata i Marta 8.05.05
    Gosia, Zuzia 2003, Marta 2005

a jaki masz model?

Sylwia i Mati 27.09.04

Witaj,
    Rzadko się udzielam na forum ale z pewnością mogę polecić zmywarkę Bosch, która posiadam SRV56A13 - 45 cm. Nasza rodzina liczy 4 osoby z tym że najmłodszy członek ma pół roku. Nie korzystam ze zmywarki na codzień (powiedzmy raz w tygodniu czasem rzadziej), ponieważ jestem w domu i niektóre rzeczy po prostu myję ręcznie. Może 60-ka jest lepsza bo większa, zwłaszcza jesli chodzi garnki, których dużo do 45 nie wejdzie. Ale jeśli idzie o naszą rodzinę to nieraz zbieramy naczynia do mycia przez dwa dni. Natomiast zmywarka jest niezastapiona w przypadku dużych imprez tj. imienin, świąt czy nawet drobnych spotkań z przyjaciółmi. Po pierwsze masz czas dla gości i nie piętrzą ci się brudne naczynia w kuchni, spłukujesz i wkładasz do zmywarki, po drugie wyjmujesz naczynia czyściutkie, z połyskiem, bez " łezek" - nie tracisz czasu na wycieranie i chowasz do szafki , a na następną imprezę masz wszystkie naczynia gotowe. My najczęściej korzystamy z programu auto, przy tłustych rzeczach dobry jest 70 st. ale też polecam 35 st. do porcelany i kieliszków (nie niszczy porcelany). Natomiast zupełnie nie wykorzystuję funkcji opóźnionego startu.

Pozdrawiam
    Dorota+Zuzia 27.03.01+Mati 22.02.05

Domyślnie dziękuję już kupiłam!

Dziękuję za wszystkie rady. Kupiliśmy taką najtańszą whirpoola no i na razie rewelacja. Wybraliśmy 60 z czego się ogromnie cieszę bo tak jak większość mówiła45 jest za mała. Pozdrawiam i jescze raz dzięki.
    Ania

REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów