• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: lakcid

Domyślnie lakcid

Czy można podawać lakcid dziecku z uczuleniem na mleko krowie? właśnie wyczytałam w ulotce, żeby nie stosować w nietolerancji mleka krowiego i juz sama nie wiem co robić.

pozdrawiam

Beata i Mateuszek (12.09.2004)
    REKLAMA
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/46/9/_426251_s.jpg[/obrazek]

Miasto
    Katowice

Domyślnie Re: lakcid

w takiej sytuacji lepiej podwawać enterol - działanie to samo.
    pozdrawiam serdecznie

ika i Igor 01.04.2004
    ika+

Miasto
    CHORZÓW

marcinkowi alergolog przepisał lacidofil -codziennie jedną kapsułkę-ma podejrzenie skazy białkowej.dopiero tutaj na forum dowiedziałam sie że lacidofil zawiera serwatke !!!
    tak czy inaczej nie podaje mu tak często tylko max 1 raz tygodniowo.zresztą do końca nie wiem po co ten lacidofil skoro mały nie ma żadnych problemów z kupą,w ogóle nie spodobał mi sie ten lekarz,nawet na małego nie spojrzał a od razu powiedział : SKAZA,BEBILON PEPTI ,DIETA I LACIDOFIL -KONTROLA ZA 3 MIESIĄCE...
    nie pójde do niego więcej.

Monika i Marcinek (15.01.04)

Miasto
    Poznań

O kurde.. ja dwa razy podawalam lacid gdy maly mial biegunki ale wczesniej dostawal w szpitalu!! Z powodu tych biegunek, odwodnil sie i trafilismy do szpitala. Zawsze mial oprocz kroplowki podawany lacid i smekte. Lekarze wiedzieli, ze ma alergie na bialko mleka krowiego!! Dostaje mleczko sojowe Isomil2. Nie doczytalam tego na ulotce..ale w szpitalu chyba wiedzieli co robia...

Anka i Jerzyk (26.06.04)
    Ania i J&J

Właśnie dowiedziałam sie od pediatry na forum pediatrycznym, że jednak można podawać lakcid w przypadku alergii na mleko krowie, natomiast nie można podawać dzieciom z nietolerancją laktozy - podobno lacidofil nie ma laktozy.
    Bardzo niejasno piszą na tych ulotkach....

REKLAMA
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/46/9/_426251_s.jpg[/obrazek]

Uprawnienia umieszczania postów