• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Miasto
    Kraków, Polska

Domyślnie kiedy najwcześniej zaczynają boleć piersi?

no własnie.... czy to możliwe już 2-3 dni po owulacji zakończonej zapłodnieniem?
    Jestem w 15 dniu cylku , test owulacyjny 2 dni temu pokazał dwie kreski więc zadziałaliśmy :-)
    A od wczoraj strasznie bolą mnie piersi....nic poza tym , ale naprawdę mocno je czuje.
    Jakie macie w tej kwestii doświadczenie?

REKLAMA

Miasto
    Poznań

Domyślnie Re: kiedy najwcześniej zaczynają boleć piersi?

kazda z nas jest inna i kazda z nas ma rózne objawy i wystepuja one z rózna czestotliwoscia w róznym czasie... a moja rada to nie myslec i przestac sie przejmowac i co najwazniejsze cierpliwie poczekać do dnia wystapienia @...
    mi tez tak mówiono a teraz i ja sie pod tym podpisuje... w zeszłym cyklu miałam wszystkie objawy ciazy... ból piersi obfity gesty sluz bóle inseminacyjne- przynajmniej tak mi sie wydawało i co ... ciąży nie ma... w tym miesiacu cierpliwie czekam... i wiesz co nie mam zadnych objawów... dlaczego , bo sie tak nie przejmuje i nie mysle... to proste autosugestia...wiec nie mysl i czekaj cierpliwie...!!!
    Zycze upragnionej fasolki...

Izulek 26 http://www.piesalaski.republika.pl/Pic/B1.bmp
    [obrazek]http://bd.lilypie.com/GPlnp2.gif[/obrazek]

Miasto
    zachodniopomorskie

witaj! mnie piersi zaczeły boleć właśnie po owulacji(po zrobionym teście owu i starankach)trochę mnie to zdziwiło ponieważ zawsze piersi bolały mnie pare dni przed @.test zrobiła 2tyg później i były dwie krechy:-)
    życze pozytywnego testu

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;17;42/st/20051214/k/31b1/preg.png[/img]
    [/url]

Miasto
    Katowice

pamiętam, ze pierwszy tydzień po owulacji czułam, ze ejstem w ciaży, bo i piersi bolały i ogólnie byłam rozbita.. ale juz juz nastęny wszystko znikło i myślałam, ze sienie udało. Potem doszły kłucia z boku ( podobnie czuje owulację).. i wymyślałam, ze moze to ciaza pozamaciczna.. ale wszystko skończyło się dobrze tym Młodym w zielonym ubranku ze zdjecia ponizej.
    Powodzenia !

ika i Igor 01.04.2004
    ika+

78676465478 Guest

Chodzi ci o ciaże??
    z pierwsza bolały mnie od owulacji, w drugiej nie bolaly, w trzeciej na 3 dni PRZED owulacja.
    Reguły nie ma...
    wiem, ze teraz, nie bedąc w ciaży mam cykle, gdzie nie bolą, bola przed owulacją juz 2 dni , od dnia owulacji, lub 3-4 dni po owulacji.Nie szukaj na sile, poczekaj.

40 cykl, 1 po laparoskopi.
    Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

Mnie bolaly jakis tydzien po owulacji. Zaznaczam tylko, ze normalnie przed @ piersi mnie NIGDY nie bolaly - tylko jak bylam w ciazy wiec dla mnie to, powiedzmy, znak "pewny"(w obu ciazach identycznie). Jesli Ciebie czasami piersi pobolewaja przed @ to niewiele mozesz teraz wywnioskowac.

Pozdrawiam,
    asta i wystrzalowy 31.12.2005
    Pozdrawiam,
    asta z coreczka 20.12.2005 i synkiem 3-latkiem

Miasto
    Szczecin

ALUTKA MAM PODOBNĄ SYTUACJE, 2 DNI PO OWULACJI ZACZELY MI SIE DZIAĆ DZIWNE RZECZY Z BRODAWKAMI, ZACZERWIENIONE, PEKAJĄCE I TEŻ CZEKAM PEŁNA NADZIEI , ZOBACZYMY.....CZEKAJ DO DNIA @ I 2 KRECH

Miasto
    małopolska

u mnie było jakis tydzień po owulacji - piersi były bolące i tkliwe a nadodatek doszedł ból brzucha w okolicach jajników...
    trzymam kciuki!!

Ola z Natalią- 2.06.2003
    Olka, Natalka/8/i Ania/2/

Mnie też bardzo bolą piersi i troszkę pobolewa brzuch, a dopiero wczoraj dowiedziałam się, że będziemy mieć dzidziusia. Wg. bety-HCG to 6-7 tydz, a dolegliwości innego typu brak. Pozdrawiam

Natalka 04.01.2006 i Julcia 20.04.2010

Urodzilam dwoje dzieci i piersi wcale mnie nie bolaly Naprawde, ani troche !

Coca
    REKLAMA
    Coca

Uprawnienia umieszczania postów