• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Miasto
    Bruksela,Belgia

Domyślnie Trudno zajsc w druga ciaze ......

Witajcie rodaczki ;-)
    Mam nadzieje,ze macie sie dobrze,mam do was pytanie????
    Obecnie staram sie zajsc w druga ciaze,mam juz ( po dwoch poronieniach )moje kochane 2-letnie sloneczko,
    w tym roku koncze 35 lat :-( tak niestety wyszlo;ze wczesniej nie moglam" robic " dzieci,........no ale przejde do rzeczy:martwie sie ,ze bedzie mi trudno zajsc w druga ciaze,ze wzgledu na te dwa wczesniejsze poronienia i moj wiek no i jeszcze ten 50%towy spadek plodnosci po 35 latach.(prawda to?).........
    .to wszystko sprawia,ze moja forma psychiczna jest podla.........;:-(
    Moze macie dla mnie jakies rady?;chetnie nawiaze tez kontakt z mamami bedacymi w podobnej do mojej sytuacji;z innymi rowniez! Niestety nie tylko pierwsza dzidzie jest ciezko zrobic.........pozdrawiam,Ewa

REKLAMA

Domyślnie Re: Trudno zajsc w druga ciaze ......

Ewo moze Cie pociesze, mnie w druga ciaze udalo sie zajsc za pierwszym razem - mialam wtedy 31 lat wiec juz tez nie najmlodsza choc mysle ze 35 lat to nie powod do zmartwien!!!!!!!!
    Nie martw sie, nie stresuj - dzialaj!!!!!!!!!!!!! ja trzymam kciuki!!!

Agniesia 7.07.02 +Adrianek 3.01.04
    Agniesia 7.07.2002 + Adrianek 3.01.2004 +

Witaj!
    Jesli o mnie chodzi bylo trudno... Pierwsza byla idealana, za pierwszym podejsciem (25 lat). W druga zaszlam po 9 m-cach staran (31 lat). Zakonczyla sie po 18 tygodniach Mam nadzieje, ze wyczerpalas juz swoj limit nieszczesc i ze wszystko bedzie dobrze - bezproblemowo zajdziesz i urodzisz zdrowa dzidzie! Goraco Ci tego zycze!

Pozdrawiam,
    Havena

Miasto
    Warszawa

Cześć Ewa! Ja też jestem w podobnej sytacji. Mam 30 lat. W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu. Wszystko było O.K. Urodziałam wspaniałą zdrową córeczkę. Dziś ma 2, 6 lat. Kolejna ciąża- zajście bez problemów, ale ciąża martwa w 6 tygodniu. Kolejna, 6.12.2004-poronienie, w 6 tygodniu. Teraz jestem w trakcie badań. Staram się nie tacić wiary, nie załamywać się. MUSI SIĘ NAM UDAĆ!!!!!
    Trzymaj się, pozdrawiam
    ana z Zosią (2,6 lat) i dwoma Aniołkami

Zosia 2002, Maciuś 2008, Wojtuś 2009
    3 Aniołki -2003, 2004, 2006

Ewo, nie wierz w żadne statystyki i nie zakładaj z góry,że bedzie źle! Ja mam dwójke dzieci {16 i 9}.Za 4 dni skończę 34 lata.W maju 2004 poroniłam trzecia ciążę..... ale teraz nosze pod sercem naszą upragniona maskoteczkę!!! Staralismy się tylko 3 miesiace i z powodu wyjazdów męża niezbyt intensywnie! Tak więc ja "staruszka" zaszłam w ciażę dwa razy w ciągu jednego roku! Uwierz w siebie i.. do dzieła.Pozdrawiam.Ania

Miasto
    Bruksela,Belgia

To mile i wrecz fantastyczne ,ze dzieki tym kilku odpowiedziom ktore od was otrzymalam poczulam sie duzo lepiej i pewniej,dzieki ! ....mysl,ze innym sie udalo pociesza mnie niesamowicie..........
    pozdrawiam Ewa

Miasto
    Bruksela,Belgia

Twoja coreczka ma super wlosy a synek piekne,duze oczy nic dziwnego majac taka mame...................:-);dzieki za odp.wierze ,ze mi sie uda!!!pozdrawiam,Ewa

Miasto
    Bruksela,Belgia

Trzymam kciuki za ciebie,masz dopiero 30 lat wiec napewno masz wieksze niz ja szanse,chociaz....?nigdy nie wiadomo.:-)dzieki,za podtrzymanie mnie na duchu,powodzenia,pozdrawiam;Ewa

z takim nastawieniem napewno sie uda!!!!!!!!!

Agniesia 7.07.02 +Adrianek 3.01.04
    Agniesia 7.07.2002 + Adrianek 3.01.2004 +

Miasto
    Białystok

A u nas to już 4 cykl starań... Tzn. trwa 4 cykl, ale jeszcze nie wiem czy będziemy się starać... Problemy zdrowotne. :-(

Kamelia i Michałek 14.08.2003
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów