• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie Do kiedy lezaczek-bujaczek?

To pytanie kieruje do mam, ktore takie cudo maja.
    Kiedy kupilyscie lezaczki? Czy dzieci chetnie w nich siedzialy? Czy lezaczek moze sluzyc rowniez do karmienia? No i najwazniejsze - do kiedy? Szymek ma 4,5 miesiaca, jeszcze samodzielnie nie siedzi, ale czy (gdy zacznie raczkowac np) bedzie chcial w nim siedziec?
    Pozdrawiam

Gocha i Szymuś 3.08.04
    REKLAMA

Szymonek (03.08.2004), Miłoszek (10.07.2007) i Tobiaszek (20.09.2008)

Domyślnie Re: Do kiedy lezaczek-bujaczek?

My używamy wyłącznie do karmienia. Leżaczek dostałam od koleżanki, która mi go gorąco polecała na pierwsze miesiące - jej córcia całe dnie spędzała w leżaczku, mama miała spokój, wygodnie było małą przenosić z miejsca na miejsce...
    Nam po pierwsze leżaczek odradził ortopeda (dziecko musi fikać nóżkami), a po drugie Aśka wytrzymała w leżaczku jakieś 10 minut - tyle trwało oglądanie misiów - i to był pierwszy i ostatni raz. Teraz leżaczek jest BARDZO wygodny do karmienia - Aśka nie zapada się w nim jak w foteliku, mam ją przed sobą, więc łatwo mi trafić do buzi... Ale jeśli chcesz kupić tylko do karmienia, nie wiem czy nie lepiej kupić od razu krzesełka - podobno sa takie w których można regulować kąt oparcia, żeby od razu nie sadzać dziecka pod kątem 90 stopni.
    Pozdrawiam,
    Anka i Aśka (29.04.04)

Pozdrawiam,
    Anka i przychówek

Nie tylko do karmienia. Myslalam o lezaczku z wibracjami - uzywanym. Cena mniej wiecej taka jak nowy bez wibracji. Teraz ciezko mi usypiac malego - troche go rozpiescilam - nosze go na rekach. Za to w 5 minut usypia w wozku na spacerze lub w foteliku w samochodzie podczas jazdy. Wiec lezaczek bylby rowniez do usypiania - ale nie spania - wlasnie ze wzgledu na kregoslup - przenosilabym go do lozeczka. Czy to dobry pomysl?

Gocha i Szymuś 3.08.04

Miasto
    Olsztyn

Myśle, że jak Twój synek zacznie siedzieć, to będzie po leżaczku. To jednak tylko mój domysł, bo moje dziecko nie siedzi, a jak zacznie to przenoszę go do krzesełka do karmienia. Ja leżaczka nie posiadam, uzywam do karmienia fotelika samochodowego. Można też go bujać, więc jest ok.
    Próbowałaś na początek z fotelkiem?

Ania i Szymek 21.07.04
    Ania, mama Szymona (to już dziesięciolatek!)

Fotelik samochodowy mam taki wiekszy - od 0 do 18 kg. Mamy go zamocowanego w samochodzie a i tak nie mozna w nim kolysac ani uzywac jako nosidelka wiec odpada. Moze jeszcze jakas doswiadczona mama sie wypowie, bo dalej nie wiem - kupowac czy juz nie ma po co?

Gocha i Szymuś 3.08.04

Podnosze watek. Bardzo zalezy mi na odpowiedzi jeszcze kilku mam. Nie wierze, ze tak malo z was ma lezaczki! ))))))

Gocha i Szymuś 3.08.04
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów