• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Domyślnie Niskie ciśnienie i szybki puls

Tak wlaśnie mam od 3 dni - ciśnienie 100/60, czy też 90/50 i pulls w granicach 100. Czy ktś wie, co t jest i czy może być niebezpieczne??????

Gosia i Zuzia 17m i ktoś 6.05.05
    REKLAMA
    Gosia, Zuzia 2003, Marta 2005

Miasto
    Warszawa

Domyślnie Re: Niskie ciśnienie i szybki puls

Ja mam taką sytuację przez cały trzeci trymestr. Z kolei na początku ciąży miałam dwa gwałtowne skoki ciśnienia,a tętno w normie. Niskie ciśnienie mnie nie martwi, gorzej z tym tętnem (ma od 80 do 105). Mój lekarz mówi, że przyczyną może być anemia (ale ja wcale jej nie mam), no i kazał jak najczęściej kontrolować. Mierzę teraz ciśnienie nawet do pięciu razy dziennie.

Ewa,Ola 31.07.03 i Maciuś 14.12.04
    Ewa,Ola 31.07.03 i Maciuś 10.12.04
    [obrazek]http://piotr.kosinski.w.interia.pl/dieci.jpg[/obrazek]

Miasto
    Kraków

Z Matim tak miałam tzn. ciśnienie w normie, puls - zabójczy. Kołatało mi serce i czułam się cały czas jak w silnym stresie. Poszłam do kardiologa, rozpoznanie ARYTMIA (tachykardia) indukowana ciążą. Brałam lek zwalniający pracę serca. I już było dobrze. Ciąży bezpośrednio to chyba niczym nie groziło (tak jak np. nadciśnienie), to ja byłam wykończona.

Mati 28.01.04 ? 20.04.05

kotagus z

4. Domyślnie Re: Niskie ciśnienie i szybki puls

Mi lekarz powiedzial ze wysoki puls moze byc skutkiem odwodnienia organizmu-wiec nalezy duzo wiecej pic
    Dopoki cisnienie jest dobre to specjalnie sie tym nikt nie przejmuje-ja podobnie jak Ty jestem z nisko cisnieniowcow a puls wysoki!

Vaska
    Vaska

Na ostatniej wizycie u lekarza mialam dość wysokie ciśnienie, ale wem, że to przez stres związany z tą wizytą i stresującą drogę dojazdu, bo lalo strasznie, a ja się spieszylam, żeby być u nieg pierwsz, b dzieck w domu z gorączką. Ale dstalam przykazanie mierzenia ciśnienia i 3 razy dziennie je mierzę. Na razie jest odwrotnie, czyli bardzo niskie.Muszę zrobić badanie krwi i dzwonilam do gina i kazal mi jeszcze znaczyć hormony tarczycy. Dziękuję za pomc. Zazdrowszczę Ci, że jesteś już pod kniec ciążwej drogi.

Dzięki, to pierwsze c zrbię, b faktycznie od tych 3 dni nie pilam za dużo i t po prstu mże być przyczyna.Dzięki!!!!

Gonia,
    ja od początku ciąży mam ciśnienie 90/54 jaki puls to nie wiem ,bo doktor nic nie wspominała.Kołatania serca tez miałam i to mocne i często ale to przez anemię o której nie wiedziałam (hemoglob. 11,2),teraz biore żelazo i jest dużo lepiej.
    Napisz jak Twoje wyniki,te tarczycowe tez ,bo ja cały czas biore leki na niedoczynność tarczycy.

Anita200 z 13 tygodniową "Bułeczką"
    Anita200 z 31 tygodniową Bułeczką
    http://lilypie.com/days/050528/0/24/1/+10/.png

Miasto
    gorzow wlkp

Ja jak bylam pierwszy raz w ciazy to powiedziano mi, ze to normalne u kobiet w ciazy, masz mala istotke w brzuchu i przez to szybszy przeplyw krwi-przeciez taki dzidzius jest Twoja czescia. Cisnienie na ogol obniza sie (jak jest zbyt wysokie to zle-moze byc gestoza) i puls wzrasta. Ja tak mialam przez cala poprzednia ciaze i po porodzie (ja mialam wprawdzie cesarke,ale wlasnie wtedy byl problem z tym niskim cisnieniem, bo mimo ze juz bylo niskie to nadal mocno spadalo-moze to wplyw obciazenia organizu narkoza) wrocilo po 24 godz do normy.

[obrazek]http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/7a0f4/imagez/obrazek.gif[/obrazek]

nelly Guest

Ja przez cala ciaze mialam od 100 do 159 z ktorymi wyladowalam na R na kadiologii, a po kilku dniach znowu szpital tyle ze patologia

Nelly i Hubert 23.02.03

nelly Guest

U mnie bylo tak ze cisnienie bylo 90/120 a tentno od 100 do 159
    Mowilam o tym lekarce ze serce mi kolocze itp,dopiero jak wzroslo do 159 i wyladowalam na R na kardilogi lekarz stwierdzil tachykardie spowodowana ciaża(teraz juz jest ok)i bralam Isoptin na obnizenie tentna.

Nelly i Hubert 23.02.03
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów