• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
    Miasto
    Śląsk

Domyślnie Jak wygląda czop śluzowy?

Pytanie do dziewczyn które rodziły ...
    Jak on wygląda (kiedy odchodzi) - jest przezroczysty czy raczej białawy? Wodnisty czy klejący?
    Dziś bardzo dziwnie sie czuję - słabo mi tak jakoś, mam zawroty głowy, pojawiło się poraz pierwszy pobolewanie pachwin - zauważyłam na wkładce dość sporą ilość takiego czegoś białego, nieprzezroczystego, bardzo kleisto-mazistego, nie wygląda to jak upławy przy grzybicy (miałam i wtedy były takie serowate - innej konsystencji) - to coś teraz nie ma też zapachu, nic mnie nie piecze, nie swędzi ...
    Może to zwykłe upławy ciążowe ...?
    Zaczynam jutro 35 tydzień...
    Ile czasu przed porodem może zacząć się odchodzenie czopa?
    Dodam ze byłam klika dni temu u lekarza - wszytko było okej, zadnego rozwarcia, szyjka trzymała się jak należy.

Agata + Ania 13.IX[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]
    REKLAMA
    Agata&Ania(8)&Mati(5)

Domyślnie Re: Jak wygląda czop śluzowy?

Mi odszedl w 32 tyg. ciazy z Igorem i byl galaretowaty i podbarwiony krwia...
    Normalnie, czop odchodzi nawet na miesiac przed porodem. Moze tez odejsc w dzien porodu, a nawet w trakcie.... Jak pewnie wiesz, glowna regula w ciazy jest to, ze nie ma zadnych regul...
    To co Ty masz, nie wiem, co to jest, moze ten czop moze byc tez bezbarwny... A moze to tylko uplawy?
    Moze ktos jeszcze bardziej Ci pomoze.

Pobolewanie pachwin, coz taka ciazowa przypadlosc - ja sie z tego powodu ledwo ruszam

A, Igor ( ROK!) i Adas (17.08.04)

pluszaczka Guest

moj czop wygladal jak budyn smietankowy(sorki za opis ale tak bylo) moze byc tez czasem podbarwiony krwia ale moj akurat nie byl.
    Pamietam ze odszedl mi po poludniu 25 czerwca a 26 rano juz urodzilam:-)
    pozdrawiam
    Ula i Adaś + bąbelki

Miasto
    Śląsk

ooo to coś w tym stylu tylko u mnie to jest czysto białe a nie żółtawe jak to bywa z budyniem )) ale konsystencja by się zgadzała ... )))))))0

Agata + Ania 13.IX[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]
    Agata&Ania(8)&Mati(5)

pluszaczka Guest

:-))))

Mogę Ci tylko przepisać coś mam nadzieję mądrego z gazety:
    "Produkowane przez łożysko hormony powodują, że macica przestaje byc twarda i zamknięta, powoli mieknie i rozciąga się. Jej szyjka skraca się, a gdy zaczyna się powoli otwierać, wydalany jest czop śluzowy, który do tej pory zamykał ujście macicy. Ten fizjologiczny "korek" może różnie wyglądać, może być wodnisty lub konsystencją zbliżony do galaretki: brązowy, różówy, czasami nawet krwistoczerwony. Czop może być wydalany stopniowo przez kilka dnia albo w ciągu kilku minut. Jeśli towarzyszy temu krwawienie - skonsultuj się z lekarzem. Wydalenie czopa to sygnał, że poród niebawem się zacznie."
    Mama nadzieję, że u Ciebie, to nie to.
    Trzymam kciuki
    Dorota (13.IX)

Dorota, Konradek i Karolinka

Czop odszedł mi w trakcie porodu. Było tego sporo i nie zmieściłby mi się we wkładkę (nawet we dwie ) miał galaretowatą konsystencję i był przezroczysty + zabarwiony krwią. Może u Ciebie to upławy? Niestety więcej nie mogę Ci pomóc (
    Pozdrowionka.

Ania i Szymek (21.07)
    Ania, mama Szymona (to już dziewięciolatek!)

Miasto
    Katowice

Tak jak opisałaś wyglądał mój czop śluzowy. Kleisto mazisty, nieco galaretowaty biały . Odchodzć mi zaczął jakieś niecałe 2 tygodnie przed porodem po odrobince. Z tego co czytaąłm moze zacząć odchodzić nawet miesiac przed porodem..

ika z Igorem
    ika+

Miasto
    Zgorzelec/Wrocław

Mi czop zacza odchodzic w 35 tyg. ale tak calkiem to odszedl okolo 10 wieczorem 25 czerwca a urodzilam 26 o 19:25 [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]. Mial kolor rozoway i byl taki galaretowaty. Pluszaczka a o ktorej Ty urodzilas?? Buzka [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Iwa i Cyprianek (26.06.2004)
    Iwa Cypek (26.06.2004 ) Wercia i Andzelka ( 09.03.2007 )

Miasto
    Bielsko-Biała

Ja w zasadzie nie na temat...
    Tylko tak mi się miło na serduchu zrobiło...
    rodziłyśmy tego samego dnia :-)

pozdrowienia,
    grażyna

mamaŚlicznejMarysi-26.6.2003
    REKLAMA
    mama Marysi - 26.6.2003 i Mareczka - 12.7.2005

Uprawnienia umieszczania postów