• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Miasto
    Łódź

Domyślnie Wysoka leukocytoza

Ciekawa jestem czy też tak macie. Zrobiłam dzisiaj morfologię i mam 14 200 leukocytów ( norma dla mojego laboratorium to 10 000 ) . 1,5 miesiąca temu mialam 10 200, trzy tygodnie temu 12 400, a teraz ten wynik. Nie mam żadnych cech infekcji, temperatura w normie, bez upławów. Wizytę miałam u gina tydzień temu i nie mówił, że coś jest nie tak ( tzn. mam założony szewek, ale tam podobno wszystko O.K ). Napiszcie proszę o Waszych wynikach, to albo się uspokoję, albo będę szukać przyczyny dalej. Z góry dziękuję.

Aneta i Stasio.

REKLAMA
    Aneta i Staś ( 02.11.2004 )
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/34/42/_455035_s.jpg[/obrazek]

Miasto
    Zabrze / Madaba

Domyślnie Re: Wysoka leukocytoza

Cześć Anetko,
    Myślę że nie masz się czym martwić,w ciąży leukocyty mogą się podwyższyć nawet do 15.000,i jest to uznawane za fizjologie.
    Albo może masz jakis leciutki stan zapalny spowodowany tym szwem?
    Myślę że nie zaszkodzi wkrótce ponowna kontrola.
    Pozdrawiam serdecznie
    Ania&Abdul&Adaś w brzuszku

Miasto
    Wrocław

przed samym porodem mialam prawie 20 tys!!!. Od pewnego momentu roslo o 1000-1500 co miesiac. Bylo to spowodowane stanem zapalnym zeba-osemka do usuniecia- i musialam poczekac do czasu az sie Jas pojawi na swiecie bo rwanie zeba w 8-9 miesiacu ciazy moze sie skonczyc porodem, a ja i tak bylam na podtrzymaniu.
    Radze odwiedzic dentyste, moze w tym tkwi problem a Ty jeszcze o tym nie wiesz bo nie boli (mnie dluuugo nie bolalo, ale wiedzialam ze to ten zab i mialam nadzieje ze nie rozboli do czasu rozwiazania, jakze sie pomylilam ).
    Pozdrawiam i zycze zdrowka

Ewa i roczny Jaś

Ewa, Jaś 09.07.2003,[*] 09.2008 i Piotruś 08.09.2009

Miasto
    Łódź

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. U dentysty byłam co prawda 4 miesiące temu, ale nigdy nic nie wiadomo, trzeba będzie go odwiedzić jeszcze raz. Niby wiem, że leukocytoza w ciąży może być podwyższona, ale u większości dziewczyn jest w normie, więc stad mój niepokój.

Aneta i Staś.

agapa Guest

moj rekord do tej pory to 15,6 (tez norma do 10tys)
    bylam u dentysty, laryngologa, robilam posiew moczu, wymaz z szyjki macicy i nic, nie widac zadnego ogniska zapalnego, z tym ze moja lekarka nie uwaza ze to normalne w ciazy i straszy polozeniem do szpitala na kroplowke z antybiotykiem

pozdrawiaMY

Miasto
    Łódź

Wiesz co, poradzili mi jeszcze zrobić CRP - z krwi obwodowej, to takie białko ostrej fazy, które jest podwyższone w infekcjach, a w normie, gdy nic się nie dzieje.

Aneta i Stasio

REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów