• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Miasto
    Gdańsk

Domyślnie Co po Nutramigenie?

Wlasciwie od samego poczatku jestesmy na Nutramigenie. Na kazde inne mleko Damian byl uczulony. Z tego wzgledu, ze niedlugo konczy 8 miesiecy lekarka kazala powoli wprowadzac NAN HA 2. Robimy to, boje sie jednak nawrotu uczulenia. Czy ktos wprowadzal inne mleko po Nutramigenie? Jesli tak, to jakie i jakie byly tego skutki. Prosze o rade.

Ania i Damian 18. 09. 03

REKLAMA
    [obrazek]http://www.filmart2000.neostrada.pl/damian.jpg[/obrazek]

Miasto
    Gdańsk

Domyślnie Re: Co po Nutramigenie?

Po 4 miesiącach na Nutramigenie, wprowadziliśmy bebilon pepti 1, potem 2. Mam często kontakt z wieloma pediatrami i są, że tak powiem , różne szkoły. Niektórzy uważają, że Nutramigen tylko podaje się w ostrej fazie alergii, a potem należy ptrzejść na mniej eliminacyjne mleko np. bebilon pepti. A po np. 2 miesiącach zacząć wprowadzać inne mleka np. nan. Inni są temu przeciwni i uważają, że inne mleka można ostrożnie spróbować wprowadZać dopiero ok. roku.
    Przez pomyłkę ostatnio kupiłam małej zupkę , w której składzie było masło. Od razu ją wysypało, a na skroniach pojawiły się nawet ranki. Myślę więć , że z wprowadzeniem nana musimy jeszcze sporo poczekać.
    To co Ci mogę poradzić, to najpierw zastąp 1 miarkę Nutramigenu nanem i zobacz, czy nic się nie będzie działo. Potem możesz spróbować dodać więcej i całkiem go zastąpić.
    Pozdrawiamy

Małgosia z Weroniką (29.10.2003)
    Małgosia z Weroniką i Amelią

Miasto
    Polska - Wielkopolska

jestem z tych co od urodzenia na nutramigenie.
    Gdy Zu miała ok. 15 miesięcy zaczęłam wprowadzać jej nestle junior, a że nie smakowało jej to 1-2 miarki nutramigenu zamieniałam na nestle. Niestety po krótkim czasie takiego dosypywania okazało się że pojawiła się wysypka - wyglądało to tak jakby pogryzł ją komar - ale pediatra wyprowadziła mnie z błędu. odstawiłam nestle Zuzanka dostała zyrtec i maść z antybiotykiem na rozdrapane uczulenie. Uczulenie już nigdy nie wróciło a mała cały czas jest na nutramigenie

Izka i Zuzanka (12.V.2002)
    Dzień dobry, czym mogę pomóc

1.
    - Mamo dziś założę rajstopy w kolorze cielęcym

2.
    - Tato muszę dziś zrobić animowaną kartkę bo w czwartek są Walentynki
    - Jaką???
    - Animowaną, no wiesz żeby B. nie zorientował się że to ode.

Miasto
    Gdynia

My też Nan Ha 2 pierwsza próba sie nie powiodła dlaej byl Nutramigen a terz ok 10 miesiecy pełen sukces Chyba zreszta wyrosliśmy zwszystkich uczuleń. Poczekaj jeszcze i spróbuj znów za jakiś czas
    pozdrawiam,
    Beata

Beata i Filip 19,07,2003
    Beata i Filip 19,07,2003 [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/39/74/_514720_n.jpg[/obrazek]

Miasto
    Wrocław

Jasiek skonczyl 10 miesiecy i nadal je nutramiogen

Ewa i Jaś - 10 miesięcy!

REKLAMA
    Ewa, Jaś 09.07.2003,[*] 09.2008 i Piotruś 08.09.2009

Uprawnienia umieszczania postów