• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie luteina do ssania???

Lekarz kazal mi ssac luteine,ale ona jest tak obrzydliwa, ze nie daje rady. Czy mozna po prostu polknac tabletki???

Gosia i Zuzia ur. 26.04.2003
    REKLAMA
    Gosia, Zuzia 2003, Marta 2005

Miasto
    Śląsk

Domyślnie Re: luteina do ssania???

Ja stosuję Luteinę tzw. pod język, ale dopochwowo. Zapytaj, czy możesz stosować w ten sposób. Moja pani doktor twierdzi, że to nie ma większego znaczenia, powiedziała, że nawet lepiej dopochwowo, bo nie wiadomo jak będzie reagował żołądek na Luteinę.
    Pozdrowionka!!!

Miasto
    Wrocław

Hej Goniu własnie dziekuje za odp. na mój post dotyczący luteiny...tam tez napisałam o Twojej dzidzi -CUDOWNA jest!!!!
    a propo luteiny:ja dostałam doustna,ale lekarz powiedział mi,ze moge brać dopochwowo i,że to bedzie nawet lepiej.Dla neigo nie ma to znaczenia czy podjęzykowo czy dopochwowo...raczej dba o to,zeby kobitka nie odczuwała "przykrych dolegliwości" ze strony tabletek (smak itp.) Takze myslę,ze dopochwowo jak najbardziej.POdpytaj jeszcze ginka
    BUZIAKI dla Ciebie i Zuzienki!!!

[obrazek]http://lilypie.com/days/050402/0/23/1/+1/images/obrazek.gif[/obrazek]

Miasto
    Pszczyna

Są dwa rodzaje Luteiny- podjęzykowa i dopochwowa. Tą pierwszą trzeba położyć pod język i czekać aż się rozpuści. Wiem, że jest wstrętna (brałam ją bardzo długo). Ale niepowinno sie jej połykać. Druga- jak sama nazwa wskazuje... Zapytaj gina czy można tą podjęzykową (jest tańsza) drać dopochwowo. sama nie ryzykuj.
    Pozdrawiam.
    Olena

Ola, Marta (13.11.04) i Ewa (23.07.08)

Miasto
    Śląsk

Ja też stosuję luteinę dopochwowo i to jest chyba najlepsze wyjście [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

25 cykl,Temperaturki
    Nasz ukochany SYNEK Mateuszek 11/2008

Miasto
    Katowice

Ja brałam podjęzykową(zielone opakow.) dosyc długo-do smaku zdażyłam się od razu przyzwyczaić. czasami na noc stosowałam ją dopochwowo. Na o połykac ją na pewno nie wolno!!!!!Teraz od 6 tyg. ciaży stosuję luteinę dopochwową -(pomarańczowa) jest dużo drozsza- ale podobno najlepsza. Denerwuje mnie tylko fakt, ze czasami trochę mi jej " wylata" przeważnie w ciągu dnia- wiadomo cały czas w ruchu.

Kasia
    REKLAMA
    Kasia & Julcia 30.11.2004

Uprawnienia umieszczania postów