• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie luteina-jak stosować?

Dziewczyny pomocy,
    lekarz zalecił mi luteinę, do stosowania dopochwowo, ale wypisał receptę na luteinę w tabletkach podjęzykowych.
    Nie wiem czy to nie pomyłka. Czy jest możliwe, aby tabletki te można było stosować dopochwowo?
    Nie wiem co mam robić,

aga

REKLAMA

Domyślnie Re: luteina-jak stosować?

Brałam luteinę, która można było stosować pod język i dopochwowo (nawet w "instrukcji była o tym mowa). Przeczytaj dobrze ulotkę informacyjną - wszystko pewnie jest opisane.
    Pozdrawiamy,

Kasia [img]/images/forum/icons/cool.gif[/img]
    [zielony]Kasia i Zosia (06.06.04)[zielony] [cool]

Miasto
    Szczecin

Luteine mozna stosowac zarowno dopochwowo jak i pod jezykiem, bez roznicy ..jak Ci wygodniej.
    Osobiscie proponuje dopochwowo bo w smaku jest niezbyt przyjemna

Pozdrawiam.

Monia i czerwcowe szczescie

nr GG 4853122
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/27/12/_606950_n.jpg[/obrazek]

Monika&Laura 21.06.2004

tak sie stosuje. jest tez taka specjalna dopochwowa (lepiej sie uwalnia substancja czynna). ale ona nie jest refundowana i kosztuje ok 30 pln. a ta podjezykowa 2.50 na receptę. wiec lekarze cześciej przepisuja tą. zresztą ta druga jest dopiero od jakiegoś roku. mozesz zawsze poprosic o tę drugą w aptece, nie powinno byc problemu. oczywiscie jesli cena nie jest dla ciebie problemem..(mam nadzieje ze zasady wydawania tego leku nie zmieniły sie od grudnia)

AniaB i Bartus 13-12-2003

Miasto
    Mazury

hm... No ja bralam i taką i taką Luteinę. Na początku kupowalam tą podjęzykową, ale zrezygnowalam z niej bo nie byla smaczna Potem kupowalam tą dopochwową za ponad 30. Lekarz mowil, ze to nowosc i jest lepsza. hm... Kiedys analizowalam sklad, ciut sie roznil, ale nie powiem czym.
    Wychodzi na to, ze tą podjęzykową mozna brac dopochwowo, ale odwrotnie to chyba nie.
    Pozdrawiam!

[b]Kate[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]i synek-24 IV 04
    Kate

Wiesz Kate,
    ja aż tak dobrze nie wiem, czy skład jest różny, czy też nie. Brałam tylko 1 rodzaj luteiny (taki podjęzykowy z możliwością stosowania dopochwowego), w 1 cyklu, 1 raz (w tym cyklu też zaszłam więc....[img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]). A co do Twojego ostatniego zdania: cyt.:"Wychodzi na to, ...." to chyba masz rację. Trolinka może być spokojna o jej stosowanie (dopochwowe i podjęzykowe), bo chyba ma tę luteinę 2 w 1:-)
    pozdrawiamy,

Kasia [img]/images/forum/icons/cool.gif[/img]
    REKLAMA
    [zielony]Kasia i Zosia (06.06.04)[zielony] [cool]

Uprawnienia umieszczania postów