• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Miasto
    Kraków

Domyślnie Kiedy mozna isc na urlop wychowawczy?

Orientujecie sie moze czy urlop wychowawczy nalezy wykorzystac bezposrednio po macierzynskim ew. po urlopie wypoczynkowym nastepujacym po macierzynskim?
    Czy mozna wrocic do pracy i po jakims czasie isc na wychowawczy?
    I najwazniejsze dla mnie pytanie: czy mozna isc po macierzynskim i wypoczynkowym (ktory nastapil bezposrednio po macierzynskim) na L-4, a potem na wychowawczy?
    Czy wychowaczy mozna brac w kawalkach - tzn. pisac wniosek o urlop na kilka miesiecy, pozniej kolejny itd.?
    Mam nadzieje, ze ktos z Was sie z tym spotkal i bedzie mogl mi pomoc. Z gory dziekuje!
    Serdecznie pozdrawiamy!

doris i Antos (28-09-2003)
    REKLAMA
    doris
    Antos (28.09.2003), Emilka (8.03.2010) i Marysia (24.07.2013)

Miasto
    Białystok

Domyślnie Re: Kiedy mozna isc na urlop wychowawczy?

Polecam http://www.abc.com.pl/serwis/du/1996/0277.htm Tam znajdziesz odpowiedż na swoje pytania.

Ela i Adaś 16.08.2003
    Ela i Adaś :-)

Domyślnie Re:odpowiedź dla doris

ja jestem obecnie na wychowawczym od 1.5 roku i jak sie wybierałam to mi pani kadrowa powiedziała że na urlop wych. mozna iść w każdej chwili do momentu ukończenia przez dziecko 4 lat i w dowolnym wymiarze, nie wiem czy jest możliwe branie urlopu wych w częściach np 5 mies potem powrót np na rok i potem reszta urlopu. Najwazniejsze mieć dobre układy z szefem to mozna coś pokombinować. Wydaje mi się że na l-4 możesz iść kiedy pracujesz (każdy ma takie prawo).Nie wiem czy w międzyczasie przepisy się nie zmieniły bo ich teraz nie śledzę.Powodzenia.

MAŁGOŚ, OLA (16.12.01) i WERONIKA (23.05.03)<P ID="edit"><FONT class="small">Edited by olinka on 2004/01/29 10:50.</FONT></P>
    MAŁGOŚ, OLA (16.12.01) i WERONIKA (23.05.03)

Miasto
    Białystok

Domyślnie Re: Kiedy mozna isc na urlop wychowawczy?

Jednorazowo można iść chyba na co najmniej 3 miesiące i podzielić urlop na kilka części... Zobacz tam gdzie napisała Ela...

Kamelia i Michałek 14.08.2003
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów