• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Domyślnie jak zazywac luteine?

Jak narazie zuzylam jedno opakowanie luteiny dopochwowo. Dzis gin przepisal mi luteine, ale podjezykowa (zauwazylam dopiero w domu). W rozmowie jednak wyszlo, ze lepiej zazywac dopochwowo. Mam pytanie, czy luteine podjezykowa mozna uzywac tez dopochwowo?

Pozdrawiam.IwonaN
    REKLAMA
    Pozdrawiamy serdecznie. Iwona z Wiktorią (29.12.2004)

Miasto
    Mazury

Domyślnie Re: jak zazywac luteine?

Szczerze? to nawet do glowy by mi to nie przyszlo
    Bralam na poczatku ciazy podjezykowa, ale mi nie smakowala i przerzucilam sie na dopochwową, ktora dziala skuteczniej, bo "dotyka" miejsca na ktore ma dzialac.
    Nie kombinuj z innym stosowaniem tego leku. Porozmawiaj z lekarzem na ten temat. Moze Ci inaczej sprzedano w aptece niz bylo napisane na recepcie? Co Ci lekarz mowil? Nie powiedzial, ze teraz bedzie zmiana?
    Pozdr.

[b]Kate, 24 IV 2004[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]
    Kate

ja wlasnie pol godziny temu wrocilam od gina. gapa ze mnie, ze nie spojrzalam na ta recepte. sprobuje sie jutro do niego dodzwonic, ale nie wiem czy uda mi sie go zastac.

Pozdrawiam.IwonaN
    Pozdrawiamy serdecznie. Iwona z Wiktorią (29.12.2004)

Miasto
    Kraków

Ja mam luteine podjezykowa (bo tansza) Sklad jest ten sam co dopochwowej (tak twierdzi lekarz). Moj gin kazal mi te podjezykowe tableki przyjmowac dopochwowo i jestem z tego powodu niezmiernie szczesliwa, bo smak przyprawial mnie o mdlosci, jakbym tynk jadla.

Zuza + lipcowe malenstwo
    moje temperaturki
    Magda,Zuzia 14.7.2004 i Pawlek 6.2.2006

EwkaM Guest

Domyślnie wyjaśnienie

to są TE SAME tabletki, tylko producent dopisał do nich dodatkową drogę podania (dopochwową)

[i]Ewa i Krzyś (ROCZEK !!!)

Miasto
    Mazury

Domyślnie hm...

Mam przed sobą te dwa opakowania i... zanim poczytam sklad powiem, ze cena dopochwowej jest wieksza ponad 2 razy od tej podjęzykowej. (za podjęzykową zaplacilam 2,50 a nie 14,50 jak jest na opakowaniu, bo jest znizka. Za dopochwowa bez znizki 35 zl.)
    Zatem tak: ta dopochwowa zawiera progesteron mikronizowany, a podjęzykowa normalny progesteron. Sklad pomocniczy tez sie rozni. No ale farmaceutką nie jestem.
    Pozdrawiam!

Kate

Miasto
    Mazury

no to ja juz nie wiem. Wg mnie sklad sie rozni, ale poniewaz nie znam sie na tych skladnikach, to moze faktycznie (jak Twoj lekarz twierdzi) mozna przyjmowac podjęzykową - dopochwowo. Hm... Dziwne, szkoda, ze nie zapytalam lekarza 4 miesiace temu, wieele bym zaoszczedziła.
    Pozdrawiam
    Jak chcesz to zapytam lekarza o to, ale dopiero 15 grudnia.
    Pozdr.

Kate

Ja też mam przepisaną Luteinę podjęzykową, ale gionekolog powiedziała mi żebym stosowała dopochwowo. Także możesz ją używać dopochwowo. Znam wiele osób które również tak zażywały Luteinę.

pozdrawiam
    Młoda i Maleństwo 5.06.04

Młoda i moje dwa skarby Mateusz (maj 2004) i Martyna (marzec 2009)

EwkaM Guest

Domyślnie Re: hm...

oooooo
    to dla mnie nowość (no ale w pracy nie byłam od ponad roku ))
    a możesz mi powiedziec, czy oba te preparaty są Adamedu ? pytam przez ciekawość, bo... ale reszta na privie...

pozdrawiam

[i]Ewa i Krzyś (ROCZEK !!!)
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów