• Szukaj w
Platforma Facebook
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Domyślnie włosy wychodzą mi garściami - co robić????????????

no właśnie to aż niemożliwe, wszędzie jest pełno moich włosów, tak mi wychodzą że szok, nie wiem czy to dlatego że karmie piersią, moje dziecko ma skazę białkową i nie mogę jeść nabiału, jak tak dalej pójdzie to chyba wyłysieje, co ja mam zrobić, może znacie jakieś preparaty co wzmacniają cebulki włosów?

fame i Krzysio 20.07.03

REKLAMA

Miasto
    warszawa

Domyślnie Re: włosy wychodzą mi garściami - co robić????????????

ZNAJDX HURTOWNIE FRYZJERSKA NP. POLWELL I TAM KUP SOBIE
    1. SERUM FITOBIOGINOWE - SCHWARZKOPF LUB
    2. PREPARAT DABAO- DABAO LUB
    IE SA TANIE BO OKOŁO 100,- ALE SERUM POMOGŁO LUDZIOM PO CHEMII WIEC....

Pam & Karolcia przełom 11/12 2003
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/7/15/_419180_n.jpg[/obrazek] Pam & Kiki 13-12-2003

Miasto
    Pyskowice

Mi też włosy wychodzą garsciami i jest ich wszędzie pełno .
    Też karmię dziecko piersią , jem witaniny tzn prenatal ale i tak wychodzą. Kupiłam odżywkę do włosów Wax i ją stosuję od dwóch tygodni narazie nie widać poprawy . Podcięłam też włosy trochę i może coś trochę mniej mi wychodzą a może to złudzenie . Pozdrówka.

Jollaa i Oleńka 06.07.2003
    JOLA i Oleńka

też jem prenatal i też nic a nic lepiej już zastanawiam się czy nie brać 2-óch tabletek dziennie

fame i Krzyś

Miasto
    od niedawna Niemcy-Bawaria, a tak na stale Warszawa

Tez mam ten problem.W zasadzie dla mnie to nie problem bo bylam na ta ewentualnosc przygotowana i scielam sie na krotko.Dziewczyny nie przejmujcie sie ! Czytalam ze to naturalna kolej rzeczy po porodzie.Mialysmy wysoki poziom estrogenow (mam nadzieje ze nie pomylilam)w ciazy , co za tym idzie mocne i geste wlosy a teraz ten poziom spadl do normy i nadwyzka wlosow musi wypasc.Po prostu trzeba to przeczekac i juz.

SOSNA i Michałek(20/07/03)
    M&M 20.07.03.i 30.03.06. [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/10/97/_606104_n.jpg[/obrazek]

no tak trzeba przyznać w ciąży miałam gęste i bardzo silne włosy

fame i Krzyś

Miasto
    Warszawa

Ja też to przerabiałam, zaczelo sie jakies 3 miechy po porodzie :-( Bardzo pomogły mi ampułki i odżywka vichy, do tego strzeliłam sobie 2 zabiegi regenerujące włosy u fryzjera i na szczescie nie wyłysialam. Włosy przestały wypadac po około 2-3 tyg od kiedy zaczelam stosowac te preparaty. Powodzenia

Marta Macius i Kubus 20/05/2003
    Marta Macius i Kubus 20/05/2003 [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/41/37/_367439_n.jpg[/obrazek]

Miasto
    warszawa

wlaśnie, jeszcze chyba nic natyle mądrego dla nas w połogu nie wymyśłili ale te preparaty o których pisałam naprawde były wypróbowane przez ludzi po chemii a Dabao głownie przez łysiejacych facetów i efekty widziałam, ja sie napewno zaopatrze juz niedługo

Pam & Karolcia przełom 11/12 2003
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/7/15/_419180_n.jpg[/obrazek] Pam & Kiki 13-12-2003

no chyba też się w to zaopatrze, bo nie będe ryzykować.... bo jeszcze za młodu zostane łysa :-))))) i co wtedy

Miasto
    Eslöv, Szwecja

Tez to przerabilam:-( Dokladnie cztery meisiace po porodzie, mialam wrazenie,ze wyczeszcze wszystkie wlosy. Trwalo to jakis miesiac. Mam dlugie wlosy i kiedys zwiazywalam je gumka dwa razy, teraz trzy:-( Uzywam sprauy z Vyes Rocher na zmiane z WAX. Widze wyrazna poprawe od poczatku stosowania. Mam juz dlugie "nowe" wlosy. Niestety na odzywka Wax jest tlusta i musze myc wlosu co drugi dzien.

Dorota i Dawidek 7 m
    REKLAMA
    Dorota i Dawidek 18 m[obrazek][/obrazek]

Uprawnienia umieszczania postów