• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Miasto
    Kraków

Domyślnie Nadwrażliwość na zapachy

Hej!
    Piszę w imieniu mojej przyjaciółki, która niestety nie korzysta z kompa. Chodzi o nadwrażliwość na zapachy a ściślej nudności przez nie powodowane. Jak długo u Was trwała?
    Moja koleżanka strasznie cierpi, nie może zrobić zakupów, ugotować obiadu, etc. Ja niestety nie mogę jej pomóc bo ta "przyjemność" mnie ominęła Jak to było u Was? Może znacie jakieś sposoby?
    Pozdro- Bratek i Małe

REKLAMA

Miasto
    Łódź, Polska

Domyślnie Re: Nadwrażliwość na zapachy

Trudno mi cokolwiek doradzić, bo ja co prawda też mam wyostrzony węch, ale nie do takiego stopnia, abym miała jakoś ewidentnie z tego powodu cierpieć.
    Mi dokuczają zapachy "perfumeryjne." Musiałam sama zrezygnować z używania perfum, przeszłam na bezzapachowe. Skręca mnie też gdy poczuję tytoń, dlatego miejsca gdzie mogłabym ewentualnie natknąć się na tego typu zapachy staram się omijać z daleka.
    Nigdy jednak nie zrobiło mi się z tego powodu słabo. Może Twoja znajoma za rzadko je?
    Nie mam pojęcia, co jej doradzić.

Joanna i malutki "ktoś" (03-05-2004)

ja dosc dlugo nie gotowalam... w ogóle kuchnie omijalam z daleka... ale kazdy moze miec inaczej i koleznka nie musi sie sugerowac...
    a najbardziej przez jakis miesiac smierdział mi ... mój mąż... feee strasznie mi smierdział i to było okropne, bo musialam z nim spac hihihihi

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Miasto
    Gdynia

Ale sie usmialam !!!

Asia i maluszek (25 tygodniowy)
    Asia mama Oliwierka

Miasto
    Stockholm

Na mile zapachy reagowalam ok, ale na te smierdzace + pot - szkoda gadac. Zostalo mi tak do teraz.Robi mi sie niedobrze i odwiedza mnie pawik

Anetka i Adaś (29.04.02)
    Anetka Adas`02 i Paulinka`05

Miasto
    Gdynia

Mnie zapachy meczyly do 12 tc, ale do dzisiaj przeszkadza mi dym papierosowy i spaliny.....

Asia i maluszek (25 tygodniowy)
    Asia mama Oliwierka

Miasto
    Kanada

Niestety nie znam zadnego sposobu, sama to mialam i przeszlo dopiero w 4 miesiacu. Koszmar, wszytsko mi przeszkadzalo. Maz nie mogl uzywac perfum. Jak tesciowa gotowala obiad to stalam w oknie. Kwiaty suszone zapachowe "wyszly" z mojego pokoju natychmiast i do tej pory nie znosze ich zapachu. Lody, kremy do ciala wszystko smierdzialo i niestety niektore z nich nadal dla mnie smierdza.

laura (26.10.03) Kanada
    Mateusz X.03.

Miasto
    od niedawna Niemcy-Bawaria, a tak na stale Warszawa

A mi smierdziala LODOWKA, tak do 4-5 miesiaca, szczegolnie surowe mieso, wedliny.To byl koszmar.Na 3 m-ce stalam sie wegetarianka..... i mi przeszlo....

SOSNA i Michałek(20/07/03)
    M&M 20.07.03.i 30.03.06. [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/10/97/_606104_n.jpg[/obrazek]

Miasto
    Warszawa

ja niestety cierpiałam na to samo, nie mogłam zmywać, a nawet otworzyć lodówki, o gotowaniu to nawet nie wspomnę a na zakupy chodziłam z torebką foliową na wypadek awarii. Teraz jestem w 11 tygodniu nadal mam mdłości nierzadko zakończone wymiotami ale na zapachy już tak nie reaguję. Lekarz powiedział że jeszcze z tydzień i te dolegliwości powinny ustąpić.Sposobu chyba na to nie ma ,poprostu trzeba przeżyć ten ciężki okres, a później już z górki.

Pozdrawiamy
    Maja i Bejbik - 09.05.2004.
    REKLAMA
    Pozdrawiamy
    Maja i Zuzia albo Igorek - 09.05.2004.

Uprawnienia umieszczania postów