• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Miasto
    Lublin

Domyślnie Upławy w ciąży

Moje Kochane, czy dosć obfite upławy w ciąży są czymś normalnym? Praktycznie od początku ciązy je mam, ale teraz po zabiegu podszycia szyjki macicy są większe. Powiedzcie jak to u was jest/było...?

Lena i Maleństwo (26.01.2004)
    REKLAMA
    Beata i Nikola (14.01.2004)

[obrazek]http://foto.onet.pl/upload/21/76/_234334_n.jpg[/obrazek]

Miasto
    Gdynia

Domyślnie Re: Upławy w ciąży

Podobno to normalne, tak mowi moj gin i literatura ktora dorwalam. Jesli sa niekolorowe to OK. Jesli masz nadzerke to moga byc zoltawe, ale raczej nie powinnas ich czuc (to obrzydliwe co pisze, ale tak pisza w ksiazkach)

Asia i maluszek (24 tygodniowy)
    Asia mama Oliwierka

Miasto
    Warszawa

Od poczatku ciąży miałam bardzo obfite upławy, zaczęłam używać wkładek higienicznych, ale brak dopływu powietrza spowodował, że dostałam lekkiej infekcji, więc musiałam je odstawić, w pracy poprostu zmieniałam bieliznę. Teraz już sie to trochę upokoiło, ale upławy wciąż są.

Ania + ? (30-04-2004)
    Ania i Bartuś (26.04.2004)

w ciazy uplawy zawsze sa wieksze jezeli nic Cie nie swedzi,nie piecze to wszystko jest w porzadku[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]

Monia i Tymonek (08.08.03)
    [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/33/19/_357469_n.jpg[/obrazek]Monia i Tymonek (08.08.03)

Nie wiem jak to jest w innych miesiącach, ale ja jestem w 9 tyg i lekarz mówi, że to normalne. Zresztą zadałam to pytanie kiedyś na forum i dostałam odpowiedź, że zdarza się to i przez całą ciążę. Pozdrawiam

Kasia i 2 pociechy: Alicja 12.05.2004, Łukasz 01.01.2009

uplawy w ciazy wystepuja b czesto i jest to normalne ale czasem moga oznaczac jakis stan zapalny, ale czasem moze to pzrebiegac bezobjawowo ja np w I ciazy mialam uplawy bez dodatkowych dolegliwosci, wydawalo sie ze jest o.k ale po zrobieniu czystosci wyszly jakies drozdzaki - gin-ka stwierdzila ze w ciazy wiekszosc kobiet ma jakies grzybki, odpowiednie globulki szybko to likwiduja i faktycznie tak bylo
    Teraz tez sobie czystosc coby spr. czy jest o.k pomimo ze gin twierdzi ze jest, ja wole byc pewna i spokojna [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Aneta + Agniesia (7.07.2002) + ? (17.01.2004)
    Agniesia 7.07.2002 + Adrianek 3.01.2004 + Alicja 15.09.2014

Miasto
    Kraków

Ze mnie od początku ciąży po prostu "się leje" [img]/images/forum/icons/blush.gif[/img]. Do tego stopnie, że niedowierzając swojemu ginowi, że nie oznacza to stanu zapalnego, dwa razy ( w odstępie 3 m-cy)robiłam bardzo specjalistyczną biocenozę ( bo zwykła "czystość" mi nie wystarczyła!) i wyniki mnie zszokowały. Grupa I - najlepsza - takiej to od stu lat już nie miałam... [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Ale dyskomfort cały czas mam potężny, do tego stopnia, że jeżeli szybko nie zmienię wkładki w ciągu dnia, to przemaka mi bielizna. A wtedy do odparzenia już jeden krok... Paskudztwo.
    I przepraszam za dosadność, ale musiałam się pożalić!

Kotagus i...

lutowy Dzidziuś [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]
    kotagus z

Ja jestem w 20 tyg. Jesli chodzi o uplawy to najczesciej sa koloru blado-żółtego i sa geste - moj gin stwierdzil po badaniu, ze sa prawidlowe. Wczoraj i dzisiaj natomiast oprócz tych gęstych mialam rowniez uplawy przezroczyste o konsystencji jak woda - wkładka mi przemokła - przestraszyłam się. Czy takie uplawy sa normalne czy tylko gęste są w porządku?
    Iwka ( 01/03/2004)

No wiec ja tez czytalam ze te biale sa normalna rzecza a tu sie okazuje ze przypadkowo zaczelo mnie cos swedziec wiec gin zapisala mi krem dopochwowy ktory uzywalam przez tydzien, nie dosc ze swedzenie przeszlo to te biale uplawy rowniez . Teraz jestem czysciusienka, wkladka niepotrzebna. Wieczorem majteczki jak rano [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] Po prostu ideal

Ciku i cikus(ia) [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]
    10 luty 2004
    REKLAMA

Uprawnienia umieszczania postów