• Szukaj w
Platforma Facebook
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Miasto
    RZESZOW

Domyślnie 6 tyg po porodzie a krocze ...

juz 6 tyg po porodzie a krocze mnie piecze. kiedy chcialam sie kochac z mezem to mnie zapieklo i zrezygnowalam.
    niewiem czy to oznaczae gojenie jest w trakcie czy cos innego?

GOSIA 23.06.2003
    REKLAMA
    Szymon 30.06.2003

Miasto
    Siedlce

Domyślnie Re: 6 tyg po porodzie a krocze ...

Ostożnie, może idź na kontrol, lekarz powinien to zobaczyć mnie krocze przestało boleć 2 tyg po porodzie

Kaśka i majowa Nadia
    Kaska i Nadia 17.05.03[obrazek]http://foto.onet.pl/upload/32/71/_311375_n.jpg[/obrazek]

mi lekarz powiedzial nie kochac sie do 6 tyg. az do kontroli. na kontroli wyszlo ze juz jest ok. i bylo.

pola-dus, ninka i mayusia[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]

pluszaczka Guest

mnie przy pierwszym stosunku po porodzie tez b. bolalo i pieklo.ale moze dlatego ze pierwszy raz odbyl sie w 3 tyg. po porodzie:-) czulam sie tak jakbym po rad drugi tracila dziewictwo).ale nie zrezygnowalam:-) Wszystko powolutku i spokojnie. Wazne bys sie rozluznila, nie myslala o tym, ze boli, ze zaszkodzi itp..w moim przypadku to bardzo pomoglo.acha..i jeszcze b. wazne jest odpowiednie "nawilzenie"..jesli jednak czujesz ze bol jest dotkliwy - zrezygnuj i ponow probe za ok. tydzien:-)
    Ula i adaś

Po 6 tygodniach po porodzie i tak zaleca się wizytę kontrolną u ginexa. Tam Ci powiedzą czy jest wszystko w porządku czy nie. Ja odważyłam się na pierwszy stosunek po 2 miesiącach. Nie było źle Choć troszku bolało. Ale pomału, pomału... Po 3 miesiącach to już nawet nie było różnicy jak przed porodem ))

Aga i Aluś (17.04.2003)

REKLAMA
    Agnieszka i Aleksander (2003)

Uprawnienia umieszczania postów