Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aborcja potem adopcja

Zwiń

Unconfigured Ad Widget

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Przeszłość juz nie ma znaczenia. Z nowym nastawieniem dąż do celu, a mowic o tym nie musisz przeciez Zycze powodzenia!

Komentarz

Zamieszczone przez Kama81 Zobacz posta
      Helena masz całkowitą racje ja również miała okropny problem. Ale udałam się do kościoła i to w Bogu odnalzłam dalszy sens rozliczenie pit życia teraz nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy. Pozdrawiam
      To może i jest jakieś rozwiązanie, zawsze w wyrzutach sumienia, czy grzechu warto okazać skruchę Bogu i postanowić poprawę. Liczę na to, że będziesz wspaniałą matką dla tego adoptowanego dziecka. Życzę wam dużo szczęścia i powodzenia Liczę też na to, że kiedyś opiszesz jak dalej potoczyły się losy.

Komentarz

Aborcja, adopcja, trudny temat...... ale nie łam się , człowiek jest tylko człowiekiem i ja wierze ze mimo tego iż dokonałaś aborcji to ,możesz żyć szczęśliwie i adoptować dziecko.

Komentarz

Każdy w życiu popełnia błedy i to nie nam je oceniać. najważniejsze aby nie robić drugiemu krzywdy i być dobrym człowiekiem

Komentarz

Nie wiń się. 20 lat to dość młody wiek na macierzyństwo i wielu ludzi w tym wieku nie jest nawet na tyle niezależnych, żeby podejmować takie decyzje. Wiele zależy od wsparcia otoczenia. Poza tym takie informacje nie powinny interesować ośrodka adopcyjnego.
            księgowa Jelenia Góra

Komentarz

Nie przyznawaj się, bo niestety będziesz miała trudniej z adopcją. U nas w Polsce bardzo trudno dostać dziecko, ale życzę Ci powodzenia
              księgowa Przemyśl

Komentarz

Jestem zdania, że nie żyje się przeszłością tylko przyszłością. Wyciągnij z tego wniosek

Komentarz

ja nie jestem za aborcją napewno

Komentarz

ja nie jestem za aborcją napewno

Komentarz

Nie przyznawaj się. Byłaś w takiej, a nie innej sytuacji, podjęłaś decyzję - to Twoje prawo.

Komentarz

Wszystko zależy od Twojej postawy, psychiki oraz sytuacji materialnej. Często lepiej patrzyć w przyszłość niż rozpatrywać nieustannie przeszłość.
                        księgowa Jelenia Góra

Komentarz

Czy jesteś pewna, że nie możesz mieć dzieci? Zostałaś przebadana dokładnie czy po prostu próbujesz i się nie udaje?

Jeśli masz powikłania po aborcji - czy wykonywana była w podziemiu czy w gabinecie za granicą? Współczuję Ci. W Twojej sytuacji jest wiele kobiet, które padły ofiarą złych warunków w podziemiu i szarlatanów...
                          księgowa Kraków

Komentarz

I jak się potoczyła sytuacja? udało ci się adoptować dziecko? I wcale nie jesteś zła, czy coś. Tak zdecydowałaś, bo byłaś młoda. Człowiek zazwyczaj docenia to co miał, gdy to traci. Mam nadzieje, ze ci się udało
                            księgowa Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                            X