Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka zmywarka?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka zmywarka?

Witam! Chcielibyśmy z mężem kupić zmywarkę. Może któraś z Was może mi jakąś polecić i czy faktycznie naczynia są czyste i to taka rewelacja. Z góry serdecznie dziękuę.
    Ania Damianek i ?

Re: Jaka zmywarka?

Dla mnie zmywarka to rzeczywiście rewelacja!! Ponieważ w kuchni wszystkie sprzęty mam amiki to i zmywarkę również.Polecam tę większą)
    Pozdrawiam...

Tola i Mela
    Młodzia-mama T (9 lat) , A ( 6 lat) T(2 lata)i Aniołka (2001)

Komentarz

Jestem przez zakupem zmywarki. Słyszałam że bosh jest dobry? Dlaczego polecasz tą większą?

Sylwia i Mati 27.09.04

Komentarz

Bo mała jest za mała na trzy-cztero osobową rodzinę, nie mówiąc już o zmywaniu naczyń po imieninach, świętach i róznych spotkaniach towarzyskich. Wtedy nastawiam na dwa razy. A na codzień nawet jeśli w jednym dniu się nie uzbiera to na drugi na pewno!!
        Ja cieszę się, że mam większą. A różnica w eksploatacji?- niewielka.
        Pozdrawiam...

Tola i Mela

Komentarz

Naprawdę tak mało się w niej mieści?
          Kurcze a ja mam zaprojektowaną już 45.
          Ale jeszcze nie kupioną. Hmmm......

Sylwia i Mati 27.09.04

Komentarz

Szczerze polecam ci 60. Na pewno nie będziesz żałować , a jeszcze kiedyś mi podziękujesz))))))))
            Tymbardziej że jeszcze nie kupiłaś, a projekt można zmienić.
            Pozdrawiam...

Tola i Mela

Komentarz

koniecznie 60 cm, ja mam siemensa i polecam - dobrze myje, zużywa naprawdę mało wody - mój rachunek za wodę to 30 zł za 1,5 mies. , przy czym pralka chodzi 2-3 razy dziennie, zmywarka raz dziennie.

Gosia, Zuzia 2 lata i Marta 8.05.05
              Gosia, Zuzia 2003, Marta 2005

Komentarz

a jaki masz model?

Sylwia i Mati 27.09.04

Komentarz

Witaj,
                  Rzadko się udzielam na forum ale z pewnością mogę polecić zmywarkę Bosch, która posiadam SRV56A13 - 45 cm. Nasza rodzina liczy 4 osoby z tym że najmłodszy członek ma pół roku. Nie korzystam ze zmywarki na codzień (powiedzmy raz w tygodniu czasem rzadziej), ponieważ jestem w domu i niektóre rzeczy po prostu myję ręcznie. Może 60-ka jest lepsza bo większa, zwłaszcza jesli chodzi garnki, których dużo do 45 nie wejdzie. Ale jeśli idzie o naszą rodzinę to nieraz zbieramy naczynia do mycia przez dwa dni. Natomiast zmywarka jest niezastapiona w przypadku dużych imprez tj. imienin, świąt czy nawet drobnych spotkań z przyjaciółmi. Po pierwsze masz czas dla gości i nie piętrzą ci się brudne naczynia w kuchni, spłukujesz i wkładasz do zmywarki, po drugie wyjmujesz naczynia czyściutkie, z połyskiem, bez " łezek" - nie tracisz czasu na wycieranie i chowasz do szafki , a na następną imprezę masz wszystkie naczynia gotowe. My najczęściej korzystamy z programu auto, przy tłustych rzeczach dobry jest 70 st. ale też polecam 35 st. do porcelany i kieliszków (nie niszczy porcelany). Natomiast zupełnie nie wykorzystuję funkcji opóźnionego startu.

Pozdrawiam
                  Dorota+Zuzia 27.03.01+Mati 22.02.05

Komentarz

dziękuję już kupiłam!

Dziękuję za wszystkie rady. Kupiliśmy taką najtańszą whirpoola no i na razie rewelacja. Wybraliśmy 60 z czego się ogromnie cieszę bo tak jak większość mówiła45 jest za mała. Pozdrawiam i jescze raz dzięki.
                    Ania

Komentarz

Za Twoją radą kupiliśmy 60.
                      Troche było kombinacji z projektem, ale jest ok.
                      Wilk syty i owca cała )
                      Kupiliśmy BOSH SGV 53 E 03 EU jak narazie stoi zapakowana do 16.09 już nie moge sie doczekać [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]
                      Pozdrawiam

Sylwia i Mati 27.09.04

Komentarz

Podciągam wątek. Przymierzam się do zakupu zmywarki i prosze o pomoc na co zwórcić uwage, co polecacie (konkretna firma i numer). Myśle o zmywarce tak do 2000zł raczej pod zabudowe. Kompletnie się nie znam a nie ma to jak opinia osób użytkujących. Dzięki.

Agnieszka z Filipkiem 23.11.2006 i Mają 02.06.2009

Komentarz

Znalazłam taką co sądzicie: http://atrakcja.com.pl/?zobacz=11146#Scene_1

Agnieszka z Filipkiem 23.11.2006 i Mają 02.06.2009

Komentarz

Pracuję...
                          X