Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

biedronkowe pieluchy !

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• biedronkowe pieluchy !

juz na pewno wczesniej polecalam ale jak czytam posty o pieluchach ...no to po prostu musze znowu [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Pieluchy Dada z biedronki sa super! Sprawdzaja sie w dzien , sprawdzaja sie w nocy....W paczce jest ich 36 a kosztuja 20 zl!

Monika, Mateusz & Nina 19.11.2003

Edited by vieshack on 2004/10/02 17:18.

Re: biedronkowe pieluchy !

Właśnie miałam o nie spytać, bo byłam wczoraj w Biedronce i je zauważyłam. Nie kupiłam, bo pomyślałam, że skarbnicą wiedzy jest forum, no i proszę
    Na razie jedziemy na Leadre Price'owskich ale z chęcia wypróbuję te Dada.
    A powiedz mi, czy chusteczek Dada też próbowałaś (bo w porównaniu z Pampersowymi są pół darmo)? I czy te pieluchy są ceratkowe czy papierowe?

Daga, Zuza 17m i Kubuś "Aba" 27tc
    Zuzia 21.04.03 i Kubuś 12.12.04

Komentarz

ja próbowałam chusteczek. Są o niebo lepsze np od jonhsona, nawet fajniejsze od bambino a koszt też niższy. Naprawdę polecam chusteczki firmy dada
      pozdrawiam ciepło

ika z Igorem
      ika+

Komentarz

[censored]Re[censored]: [censored]biedronkowe[censored] [censored]pieluchy[censored] !

[censored]Używałam[censored] [censored]kiedyś[censored] [censored]chusteczek[censored] [censored]Dada[censored] ([censored]albo[censored] [censored]Dado[censored] - [censored]może[censored] [censored]to[censored] [censored]zupełnie[censored] [censored]jakieś[censored] [censored]inne[censored]). [censored]Musze[censored] [censored]jednak[censored] [censored]powiedzieć[censored], [censored]że[censored] [censored]wszystko[censored] [censored]było[censored] [censored]ok[censored], [censored]oprócz[censored] [censored]zapachu[censored]. [censored]Ja[censored] [censored]nie[censored] [censored]mogłam[censored] [censored]go[censored] [censored]zaakceptować[censored], [censored]był[censored] [censored]dla[censored] [censored]mnie[censored] [censored]za[censored] [censored]ostry[censored]. [censored]Był[censored] [censored]to[censored] [censored]ten[censored] [censored]sam[censored] [censored]zapach[censored], [censored]co[censored] [censored]miały[censored] [censored]chusteczki[censored] [censored]Jas[censored] [censored]i[censored] [censored]Małgosia[censored] [censored]z[censored] [censored]Plusa[censored]. [censored]Przykro[censored] [censored]mi[censored], [censored]ale[censored] [censored]ja[censored] [censored]go[censored] [censored]nie[censored] [censored]mogłam[censored] [censored]znieść[censored]. [censored]To[censored] [censored]tak[censored] [censored]pisze[censored] [censored]na[censored] [censored]wszelki[censored] [censored]wypadek[censored], [censored]aby[censored] [censored]ktos[censored] [censored]od[censored] [censored]razu[censored] [censored]nie[censored] [censored]kupował[censored] [censored]kilku[censored] [censored]opakowań[censored]. [censored]Teraz[censored] [censored]w[censored] [censored]Tesco[censored] [censored]jest[censored] [censored]promocja[censored] [censored]na[censored] [censored]chusteczki[censored] [censored]Bambino[censored] - [censored]jeszcze[censored] [censored]do[censored] [censored]wtorku[censored]. [censored]Te[censored] [censored]maja[censored] [censored]ładny[censored] [censored]zapach[censored], [censored]a[censored] [censored]w[censored] [censored]promocji[censored] [censored]kosztują[censored] [censored]5[censored].[censored]59[censored] [censored]zł[censored]. [censored]Jeżeli[censored] [censored]komus[censored] [censored]odpowiada[censored] [censored]zapach[censored] [censored]Dada[censored] [censored]to[censored] [censored]inne[censored] [censored]walory[censored] [censored]chusteczek[censored] [censored]są[censored] [censored]ok[censored].
        [censored]Serdecznie[censored] [censored]pozdrawiam[censored]
        [censored]Agnieszka[censored] [censored]z[censored] [censored]Tosią[censored]<[censored]br[censored]><[censored]br[censored]>
        Agnieszka z Tosią (28. 02. 2004)

Komentarz

[censored]chusteczki[censored]

[censored]Używałam[censored] [censored]kiedyś[censored] [censored]chusteczek[censored] [censored]Dada[censored] ([censored]albo[censored] [censored]Dado[censored] - [censored]może[censored] [censored]to[censored] [censored]zupełnie[censored] [censored]jakieś[censored] [censored]inne[censored]). [censored]Musze[censored] [censored]jednak[censored] [censored]powiedzieć[censored], [censored]że[censored] [censored]wszystko[censored] [censored]było[censored] [censored]ok[censored], [censored]oprócz[censored] [censored]zapachu[censored]. [censored]Ja[censored] [censored]nie[censored] [censored]mogłam[censored] [censored]go[censored] [censored]zaakceptować[censored], [censored]był[censored] [censored]dla[censored] [censored]mnie[censored] [censored]za[censored] [censored]ostry[censored]. [censored]Był[censored] [censored]to[censored] [censored]ten[censored] [censored]sam[censored] [censored]zapach[censored], [censored]co[censored] [censored]miały[censored] [censored]chusteczki[censored] [censored]Jas[censored] [censored]i[censored] [censored]Małgosia[censored] [censored]z[censored] [censored]Plusa[censored]. [censored]Przykro[censored] [censored]mi[censored], [censored]ale[censored] [censored]ja[censored] [censored]go[censored] [censored]nie[censored] [censored]mogłam[censored] [censored]znieść[censored]. [censored]To[censored] [censored]tak[censored] [censored]pisze[censored] [censored]na[censored] [censored]wszelki[censored] [censored]wypadek[censored], [censored]aby[censored] [censored]ktos[censored] [censored]od[censored] [censored]razu[censored] [censored]nie[censored] [censored]kupował[censored] [censored]kilku[censored] [censored]opakowań[censored]. [censored]Teraz[censored] [censored]w[censored] [censored]Tesco[censored] [censored]jest[censored] [censored]promocja[censored] [censored]na[censored] [censored]chusteczki[censored] [censored]Bambino[censored] - [censored]jeszcze[censored] [censored]do[censored] [censored]wtorku[censored]. [censored]Te[censored] [censored]maja[censored] [censored]ładny[censored] [censored]zapach[censored], [censored]a[censored] [censored]w[censored] [censored]promocji[censored] [censored]kosztują[censored] [censored]5[censored].[censored]59[censored] [censored]zł[censored]. [censored]Jeżeli[censored] [censored]komus[censored] [censored]odpowiada[censored] [censored]zapach[censored] [censored]Dada[censored] [censored]to[censored] [censored]inne[censored] [censored]walory[censored] [censored]chusteczek[censored] [censored]są[censored] [censored]ok[censored].
          [censored]Serdecznie[censored] [censored]pozdrawiam[censored]
          [censored]Agnieszka[censored] [censored]z[censored] [censored]Tosią[censored]<[censored]br[censored]><[censored]br[censored]>
          Agnieszka z Tosią (28. 02. 2004)

Komentarz

Ale był byk... Już poprawiłam, bo aż wstyd [img]/images/forum/icons/blush.gif[/img]

A wracając do chusteczek, to moja jedyna obawa tkwi w tym, czy nie są takie perfumowane. Wiesz, np. te Leadera są jak perfumy, to samo z Tescowymi. Boję się, że te tańsze są wszystkie "po jednych pieniądzach". Ale co mi tam, wypróbuję. Gdyby co będę miała ściereczki do wycierania herbatki z mebli

Komentarz

Re: [censored]chusteczki[censored]

To fakt zapach nie każdemu musi pasować, ale dla mnie naprawdę przyjemniejszy niz te jonhsona. Miałam kiedyś okazyjnie kupiony 4 pak.. z utęsknieniem czekałam,aż się skończą. Zawsze radzę kupić jedno opakowanie na próbę..

ika z Igorem
              ika+

Komentarz

Ostatnio skusilam sie na Biedronkowe pieluchy. I muszę powiedzieć, że się nie sprawdziły
                W ciagu dnia jeszzcze dawaly rade, ale w nocy do bani ( Co noc przebieranie przesikanego Igora. A i za dnia bywało, że ze spaceru przychodzil mokruski z przodu i z tyłu. Pieluchy Dada nie nadają się dla mojego bardzo dużo pijącego dziecka, niestety. A myslałam, że uda się na pieluchcach oszczędzic
                Wracam do starych dobrych Pampersów.

PS. Chusteczki Dada jak najbardziej ok. Zbliżone do Bambino, tyle że tańsze.

Igor(14 m.) i Hubert (17.8.04)

Komentarz

ja tez uzywam chusteczek z biedronki - sa Ok, zapach daje rade, no fakt ze teraz to juz mi sie troszke "przejadl" ale poza tym sa niezle.
                  ostatnio jedziemy tylko na nich , zero odparzen, uczulen, pupa sliczna. polecam jak najbardziej.

pieluchy sa papierowe.

Monika, Mateusz & Nina 19.11.2003

Komentarz

Miescicie sie w te z Leader Price'a?
                    Mati jest chudzinką ale od kilku miesiecy w nie nie wchodzi juz... a moze u Was są wieksze rozmiary?
                    Niedawno otworzyli u nas Kaufland i tam są pieluchy zblizone do tych z LP - tez takie "ceratkowe", tylko wieksze, na dzien sie sprawdzaja (na noc obecnie nie sprawdza sie u nas nic, musze najczesciej przebierac w nocy, mati faktycznie chyba wiecej ostatnio pije). Pieluchy Wickies są chyba najtanszymi jakie widzialam, jedna pielucha wychodzi bodajze za 46 groszy.

Lea i Mateuszek
                    Feeling good

Komentarz

Mi spodobały się chusteczki z Kauflandu i do tego są tanie. Zapach nie jest tak silny jak w tych z LP.

Lea i Mateuszek
                      Feeling good

Komentarz

A u nas niet Kauflanda
                        U nas, w LP, są różowe i błękitne. Te różowe jeszcze do niedawna Zuza nosiła ale siuśki bardzo szybko podchodziły jej pod pępek i tą naklejkę z przodu. Przerzuciłyśmy się więc na błękitne (11-25 kg) i są ok.
                        Zuza też chudzinka. Teraz waży koło 11 kg.

Komentarz

11-25? Rany nie widziałam takich... ale jaja jesli u nas sa, byłam pewna ze są tylko jakies mniejsze...

Lea i Mateuszek
                          Feeling good

Komentarz

A ja niestety nie polecam - Ada miała po nich strasznie czerwoną pupę i często przeciekały, jakby nie były szczelne przy nóżkach.
                            Za to polecam Bella Happy - używamy od kilku miesięcy i jest bardzo OK!

Ada 16m.
                            ps.friko.pl
                            Aga i Ada 5-latka

Komentarz

najtansze pieluchy jakie widziałam to były huggisy w Auchan w promocji. Jumbo paczka za 25.99. kupiłam 4 paki za 100 i juz drugi miesiąc na nich jade. nam huggisy praktycznie nie przeciakają. ostatnio w nocy go przebierałam ale chyba po pampersach (kupiłam juz dawno pake zeby był na noc a to są te nowe i jakos nie wytrzymują ).

Ania, Grześ i Bartuś 13.12.2003

Komentarz

Pracuję...
                              X