Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oilatum krem

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez EwkaM Zobacz posta
    a moze Wasza probka byla przeterminowana?
    tez o tym pomyslałam...
    ale data waznosci kończyła sie chyba pod koniec 2008

Komentarz

My też kiedyś używaliśmy i było wszystko w porządku.
      Młoda i moje dwa skarby Mateusz (maj 2004) i Martyna (marzec 2009)

Komentarz

Oilatum krem

Też użyłam próbki kremu Oilatum, którą dostałam w wyprawce ze szpitala i reakcja podobna jak u użytkowniczki Mama-Dawidka. Mój mały dostał mnóstwo czerwonych plamek w miejscach gdzie go posmarowałam, całe szczęście, że to nie buzia. Nadmienię, że kremik był jak najbardziej w terminie przydatności. Nie przypuszczałam, że krem na którym ładnie jest opisane, że nadaje się dla wszystkich osób, a w szczególności dla niemowląt, wystąpi taka reakcja.
        Faktycznie lepiej wypróbować kremik w jednym niewidocznym miejscu i obserwować co się będzie działo.

Komentarz

U nas się sprawdził u dwóch maluchów, nie było żadnej reakcji.

Komentarz

Moje maluchy są alergikami i oboje kąpałam w oilatum i było ok ale po kremie pojawiały się krostki.
            Potem lekarz kazałna smaroać emolium i od razu powiedział że na początku będą plamy (nie krostki) na skórze i tak było.Teraz buźki są ładne i bez plam.
            Kurcze jakbym reklamę napisała

Komentarz

Zamieszczone przez kamuszka Zobacz posta
              Uczuliło Ci synka, ot co. NIE KAŻDE DZIECKO TAK SAMO ZAREAGUJE, ALE DOBRZE, ŻE PISZESZ. mY UŻYWALIŚMY I BYŁO OK. ( ups, caps mi się włączył, juz nie będę od nowa pisałą
              dokładnie, każde dziecko reaguje inaczej......w moim przypadku sprawdził się u calej trójeczki
              Marta i Julka (2003), Wiktor (2005), Jaś (2010)

Komentarz

Ja do kąpieli córce wlałam jak miała jakiś miesiąc Płynu Aksamitnego z Oilanu i córcia całaaaaa się wysypała.. od tego czasu ,żadnych olianów, oilatunów..

Komentarz

U nas Oliatum się sprawdza a polecam też Biodermę ABC

Komentarz

U nas płyn oilatum też Mikołaja uczulił i krem tak samo na buźce zrobiły mu sie takie plamy jakby bmiał rumień.Szybko umyłam mu buźkę i po paru godzinach zeszło

Komentarz

ja jej kupiłam teraz oilan do buzki i odpukac na razie nic nie ma..

Komentarz

nam ten krem bardzo pomógł..

Komentarz

Moje dziecko za to ma uczulenie na penatena

Komentarz

jeśli coś jest kosmetykiem i uczula to raczej nie powinno to byc w "odradzam" bo uczulenie to czasami odosobnione przypadki i reakcja skóry a nie szajsowata zabawka
                            Ja bym mogła odradzić np.bambino,bo mi syna uczuliło,ale u nas na uczulenie po kremie nivea na każdą pogodę pomógł właśnie krem Oilatum,na uczulenie od rumianku chrześniaka pomógł Oilatum na wrażliwą skórę córki koleżanki która mieła ziezłe wysypki po tańszym płynie do kąpieli pomógł Oilatum

Komentarz

Pracuję...
                            X