Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SWING - zabawa czy zdrada?

Zwiń

Unconfigured Ad Widget

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Też mnie trochę to dziwi. Dla mnie to zwyczajna zdrada. Nic więcej. Ale skoro inni się na to godzą to ich sprawa.
    Objawy autyzmu nie są trudne do wykrycia.

Komentarz

zdrada to jak ktoś za plecami drugiej osoby, a tu dwie osoby w związku idą na imprezę i tak sobie jeden z drugim za zgodą nie może być tu mowy o zdradzie tylko o jakimś zapewne dla nich urozmaiceniu Ja osobiście nie poszłabym na coś takiego ale jak ktoś chce, jego sprawa. Większość z nas ma jakieś tam fantazje seksualne i to im starczy jak realizują je w myślach bądź z jednym partnerem. Innym potrzeba więcej i tyle
      B i urwisy: Krystianek-21.12.2006, Ewa -05.11.2009

Komentarz

Ja chyba nie mam jakiegoś konkretnego zdania na ten temat. Wolałabym sie nie wypowiadac

Komentarz

Zamieszczone przez MamaAlicji Zobacz posta
          Ja chyba nie mam jakiegoś konkretnego zdania na ten temat. Wolałabym sie nie wypowiadac
          to po co ten post?????

Komentarz

Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW Zobacz posta
            to po co ten post?????

Komentarz

Zamieszczone przez HalinaSuperdziewczyna Zobacz posta
              Brak zdania - także jest zdaniem
              Raz są troski i zmartwienia potem chwile ucieszenia!

Komentarz

A pewno. Wszak komunikuje tresc.
                A ze nic nie wnosi, to pikuś. Za to sporo mowj o nadawcy

Komentarz

ja tez odradzam mieliśmy ochotę na swing z mężem znaleźliśmy stronkę gdzie ludzie umawiają się na tego typu sex randki... doszło do jednego spotkania po pewnym czasie dowiedzialam się ze mąż ode mnie odchodzi bo zakochał się w jednej z dziewczyn poznał smak innego sexu... także jesli ktoś z Was o tym mysli zastanówcie sie czy Wasz związek to na pewno przetrwa....

Komentarz

Nie mam zamiaru nikogo oceniać, ani potępiać, ale nie uważam, żeby to był dobry pomysł. A gdzie miłość, poczucie intymności, wzajemny szacunek?

Komentarz

Im jestem starszy tym bardziej mi takie klimaty nie pasują. Ale cóż - żyj i daj żyć innym. Jak kto lubi i nie ma z tym problemu. Ale sam nie spróbuję.

Komentarz

Zamieszczone przez becia_wawa Zobacz posta
                        Nie mam zamiaru nikogo oceniać, ani potępiać, ale nie uważam, żeby to był dobry pomysł. A gdzie miłość, poczucie intymności, wzajemny szacunek?
                        A gdzie tu jest brak szacunku?

Komentarz

A no właśnie! Nigdy skąd wzięło się założenie, że w tym wszystkim ma nie być szacunku, zdrady czy intymności?

Komentarz

No właśnie - skąd założenie, że nie może być w swingowaniu miłości ani szacunku? Również chętnie sie tego dowiem.

Komentarz

Pracuję...
                            X